Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha ketten igazán szeretik egymást, lehetséges, hogy egy harmadik felbukkanása érzelmileg belekavarjon a kapcsolatba? fórum

Ha ketten igazán szeretik egymást, lehetséges, hogy egy harmadik felbukkanása érzelmileg belekavarjon a kapcsolatba? (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. féknyom (válaszként erre: 1. - Linda111)
2009. máj. 19. 00:17

Üdv!

Teljes mértékben lehetséges, ha a nőről van szó!

37. lilura
2009. máj. 19. 00:10
Ha két ember igazán szereti egymást, minden oké köztük, akkor nem fér bele a harmadik...a megcsaláshoz 3 ember kell. Egyik a "külsős", a másik a megcsaló illetve a megcsalt, aki sokszor homokba dugja a fejét és nem vesz észre nyilvánvaló jeleket.
36. Szilvóca (válaszként erre: 15. - 24584533ce)
2009. máj. 19. 00:07
Szerintem se aggódj.Ne ez legyen az első.bízz magadban,a kapcsolatotokban.Ez nálam is így van,ha találkozok egy régi ismerőssel,lehet pasi,vagy csaj én is fel vagyok dobódva.Akkor is,ha az illető a volt pasim.Na nem azért,mert fel szeretném melegíteni a káposztát,hanem nosztalgia,és olyankor eszébe jutnak az embernek a "régi"dolgok,és nem csak az a kapcsolat,hanem sok minden egyébb,amik miatt kicsit kizökken az ember a mindennapokból,feltöltődik.Ez nam azt jelenti,hogy te nem töltöd fel,csak a régi emlékek,és első sorban nem a kapcsolat...
35. Szilvóca (válaszként erre: 10. - 96126be7d9)
2009. máj. 18. 23:48
Elég gáz,hogy ennyi idősen ilyen megkeseredett vagy és ílyen a gondolatmeneted.
34. Gecam (válaszként erre: 31. - 0422ami)
2009. máj. 18. 23:21
Engem is megcsalt a párom!Ő maga vallotta be!!!!Én szerintem aki egyszer megteszi az utána is,csak idő kérdése!Ja és én is megbocsájtottam!!!Soha nem tudtam benne bízni ÚGY mint előtte!
33. Gecam (válaszként erre: 16. - 24584533ce)
2009. máj. 18. 23:11
Én a 7. évben mentem szét a párommal!
32. 24584533ce (válaszként erre: 31. - 0422ami)
2009. máj. 17. 19:19
Örülök,hogy rendbe jött a kapcsolatotok.Remélem nálunk erre,nem kerül sor. Nem akarok parázni,mert eddig nincs rá okom,de mégis félek.és azt hiszem ez természetes dolog.
31. 0422ami (válaszként erre: 28. - 24584533ce)
2009. máj. 17. 19:03

Mi is így voltunk. Tűzbe mentem volna érte, és ő is viszont. Aztán októberben rájöttem, hogy valami nincs rendben. Figyeltem. Egyre több jel jött. Nyomoztam. Próbáltam a telefonjába belenézni, ami előtte sose jutott eszembe. Kikapcsolta, pedig nem szokta. December elején bukott le. Üvölteni tudtam volna, helyette elrohantam otthonról. Utánam jött. Mérlegeltem, gondolkodtam. 17 év alatt most először megbotlott. Az a kapcsolat 2 hete tartott mikor rájöttem. Megbocsájtottam. Azóta visszakaptam újra. Nem szerelem volt, csak egy nőcske. Legyezgette a hiúságát.


A megcsalás nem törvényszerű, de sajnos előfordulhat. Most azt mondod nem tudnál megbocsájtani! Én is ezt mondtam. De - ne kerüljön rá sor - ha mégis megtörténne, azt tanácsolom, hogy gondolt végig, hogy mit teszel. Én éjszakákat sírtam át, de beláttam, hogy én is hibáztam. Szeptemberben elkezdődött a suli, felsős lett a gyerek, hazajött ebéd után. Esténként leülni vele tanulni, új munkahelyre beilleszkedni, megtanulni a programot amivel dolgozom stb... Biztos nem figyeltem rá eléggé.

Ez lett a vége. De most már jól vagyunk újra!!!!

30. 24584533ce (válaszként erre: 29. - 96126be7d9)
2009. máj. 16. 22:25
Igazad van.Befogom mostmár a számat,és lesz ami lesz.
29. 96126be7d9 (válaszként erre: 28. - 24584533ce)
2009. máj. 16. 22:17

Igen, mindenhol így van.

És ne haragudj, de szerintem nem szép hogy őt is ezzel traktálod. Elég baj hogy magadat őrlöd ezzel, de hogy még neki is mondogatod... te fogod belekergetni ebbe a helyzetbe.

28. 24584533ce (válaszként erre: 27. - 96126be7d9)
2009. máj. 16. 22:10
HŰŰŰŰŰ...na most megnyugtattál.Iszonyúan fájna,ha megcsalna.Én nem tudnék neki megbocsájtani,megszakadna a szívem. Látod,ettől félek,hogy én vagyok neki az első és egyetlen...de meddig. Azt mondja,soha nem csalna meg,de tudom,hogy többre vágyna a szexben,amit nem tudok neki megadni.Azt mondja,ez elég neki,de mostanában a két gyermek miatt nem tudunk egymással annyit foglalkozni.Ez minden gyermekes családban így van? Tanácsra van szükségem
27. 96126be7d9 (válaszként erre: 15. - 24584533ce)
2009. máj. 16. 21:53

Szépen éltek együtt, vannak gyerekek, szeretitek egymást. Mi a baj?

Az emberi élet minőségét igen nagy mértékben bafolyásolják az emberi kapcsolatok. Örülj neki hogy jóban van az exével, hogy pozitívan tud tekinteni a múltjára.


Amúgy mitől félsz? Hogy megcsal, vagy hogy elhagy?

Ahogy te is mondtad, a férfi az ösztöneire hallgat, és ha a természetüket nézzük, elég nehezen illeszthető össze vele a monogámia.

Ha te voltál az egyetlen nő az életében (eddig), akkor elég valószínű, hogy előbb utóbb meg fog csalni. Ha esetleg ezt meg is tudod, és rosszul esik (mert elhiszem hogy mocskosul fájna), akkor sem dől össze a világ, ha valóban szeret téged, nem fog elhagyni. Fontosabb a férfiaknak a család, és egy nő folyamatos szeretete, gondoskodása, mint egy kufirc, de nekik vannak pillanataik, amikor nem tudnak gondolkodni.

Ha engem megcsalna a férjem, biztos hogy jól pofánvágnám, és nem beszélnék vele pár hétig, de kibékülnék vele ha látnám hogy bánja.

26. tücsimücsi (válaszként erre: 25. - 24584533ce)
2009. máj. 16. 21:46

Te egyáltalán nem bízol meg a férjedben ugye?


Az elvált ismerősed meg piszkok és gonoszak. Tisztára a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" elv megy náluk.

25. 24584533ce (válaszként erre: 24. - Tücsimücsi)
2009. máj. 16. 21:41
Én inkább félek,hogy egy csini pi..a szétdúlja a családomat. De most,hogy hallgatom magamat rájöttem,hogy milyen hülye vagyok.A szerelem alapja a bizalom.Csak az a baj,hogy azt szokták mondani,hogy hamu alatt lapul a tűz.
24. tücsimücsi (válaszként erre: 23. - 24584533ce)
2009. máj. 16. 21:22
Hű, de jóindulatúak...akkor Te is befolyásolható vagy egy kicsit ezek szerint.
23. 24584533ce (válaszként erre: 22. - Spinneli)
2009. máj. 16. 21:05
Hát remélem,hogy a szerelmünk erősebb minden testiségnél,pasi ösztönből adódó testi vágynál.A férjem olyan,mint egy nagy gyerek,befolyásolható. De tényleg igazabb,őszíntébb,ártatlanabb szerelmet nem ismerek.A családunkban,rokonságban,baráti körben,mindenki elvált,egyedülálló,megcsalásos rossz házasságban él.És minket állandóan ugratnak.Bogarat ültettek a fülembe,a párom munkahelyváltoztatásával kapcsolatban.
22. spinneli (válaszként erre: 18. - 24584533ce)
2009. máj. 16. 20:57
nem lehetséges a harmadik személy részéről érzelmi bekavarás ha a ketten szeretik egymást.
21. Linda111 (válaszként erre: 15. - 24584533ce)
2009. máj. 16. 20:46
Csak annyit tudok mondani, hogy ne aggódj előre, mivel amitől félünk, az általában bekövetkezik. Bizz meg benne, te is légy mindig csinos, izgalmas, stb. És attól, hogy a régi emlékektől esetleg fel volt dobódva, még nem jelenti azt, hogy meg is csalna vele...
20. Linda111 (válaszként erre: 14. - 96126be7d9)
2009. máj. 16. 20:43
Erre csak annyit, hogy ha ez a változat lenne, amit irtál, a nője miatt eszemben sem jutna magam nyomorultul érezni, nem vagyok én se alábbvaló mint ő...
19. Linda111 (válaszként erre: 13. - 96126be7d9)
2009. máj. 16. 20:41

Ne haragudjte se, hogy meggondolatlanul irtam különféle dolgokat.

Egyébként nem azért szerettem bele, mert "szépen néz rám", mivel te nem ismered a helyzetet, meg az érzelmeimet, nem is tudsz itélkezni hogy hogyan és miért szerettem bele.

Nem kell gúnyolódni, mert nem ezt akarom hallani, csupán eszembe jutott ez a dolog és kiváncsi vagyok az emberek véleményére, hogy kinek milyen tapasztalata volt a fórum cimével kapcsolatban.

2009. máj. 16. 20:35
Mi nem? vagy nem nekem írtál? Adjatok már nekem tanácsot a 15.hozzászólásra.
2009. máj. 16. 20:33
nem.
16. 24584533ce (válaszként erre: 15. - 24584533ce)
2009. máj. 16. 20:28
Egyébként azt mondják,a 7 év töréspont lehet a kapcsolatokban. Kétségeim vannak.
2009. máj. 16. 20:26
Bocsi,hogy beleszólok a "harmónikus" beszélgetésetekbe,de pont ilyen címmel akartam kiírni ma fórumot. A véleményetekre lennék kíváncsi.A férjemmel 7 éve harmónikus házasságban élünk.Van 2 kislányunk.A legnagyobb szerelem a miénk,lelkileg egyhúron vagyunk.A szex szempontjából ESKÜSZÖM,hogy nekem ő,neki én voltam az első,és egyetlenek egymásnak.A mai napig is "tanuljuk" a dolgokat.Nagyon sok rossz történt már az életben velünk,de együtt átvészeltük.Ő a testi erő,én az ész a családban.Természetesen féltékenyek vagyunk egymásra.Ismertem minden munkatársát eddig,de most azon a helyen fog dolgozni,ahol már 10 évvel ezelőtt is volt.Egy gyár,ahol voltak a régi barátnője is,akinek van 1 kisfia,és elvált.A múltkor találkoztak,és a párom fel volt dobódva.Megbízom benne...csak,félek,hogy egy csinosabb,vékonyabb lány,aki tapasztaltabb elcsavarja a fejét.Félek
14. 96126be7d9 (válaszként erre: 12. - Linda111)
2009. máj. 16. 19:29

Egyébként őszintén kíváncsi vagyok a történetedre.

Amúgy szerintem vagy nem fog végül történni semmi, vagy lesz egy rövid afférotok, miután a nője nap mint nap megkeseríti az életed, és nyomorultul fogod magad érezni.

Félre ne értsd, kívánom hogy ne így legyen, de ezt tartom valószínűnek.

2009. máj. 16. 19:28

Ne haragudj, de semmi ellenséges nem volt abban amit mondtam neked, pláne nem voltam vádaskodó mint te, aki egyből megkeseredettnek, arrogánsnak nevez.


De ha te lehetsz hisztis picsa, akkor én is.

Nem tudom hány éves vagy, de ha dolgozol, akkor gondolom 19-20 felett, sőt, mivel egy olyan pasi után áhítozol aki egy házas nővel kavar, nálam akár jóval idősebb lehetsz. Ez csak annyiból lényeges, hogy több eszed és tapasztalatod is lehetne, egy kicsit gáznak tartom hogy beleszeretsz a kollégádba mert az szépen néz rád.

Igaz nem mondott neked semmit, és igazából nem sok esélyt látok rá hogy majd dobja a nőjét miattad, de ha ezt akarod hallani, akkor oké: igen, őrülten szeret, csak fél kimutatni, de majd eljő a te időd...


Engedd meg hogy elmondjak valamit: a férfiak nagyon kényelmes és sok esetben ostoba lények.

Nem fog (még egy) munkahelyi viszonyba kavarodni, mert az kényelmetlen lenne neki és nem érné meg.

Ha eléggé kellenél neki, akkor már lépett volna (vagy feléd, vagy a nőjétől el, de valamerre biztosan).


Ez van. Korábban is és most is csak a véleményem mondtam el, te voltál arrogáns.

12. Linda111 (válaszként erre: 10. - 96126be7d9)
2009. máj. 16. 17:27
Ja és azért mert veled csak esetleg negativ dolgok történtek, nem mindenkinek az az egyetlen perspektiva.
11. Linda111 (válaszként erre: 10. - 96126be7d9)
2009. máj. 16. 17:26

Bocs, de egyik topicot sem azért inditom el, mert ilyen bunkó és arrogáns megnyilvánulásokra vagyok kiváncsi. Kaphattál eleget az élettől, hogy ilyen megkeseredett, arrogáns és negativ a stilusod és a hozzáállásod.

Ja és egyébként az emberek véleményeire és tapasztalataira vagyok kiváncsi, és ha nem vetted volna észre, ez itt nem az én történetemről szól.

10. 96126be7d9 (válaszként erre: 1. - Linda111)
2009. máj. 16. 15:42

Tök mindegy hányadik topicot indítod el, csak egy tapasztalatlan idióta fogja neked azt mondani, hogy a munkatársad egyszer csak eléd áll, azt mondja szeret, és pattintja a nőjét.

Life sucks.

9. c3194ec9c7 (válaszként erre: 8. - Sirga)
2009. máj. 16. 15:06
több legyen és mélyebb a szívben az érzés a másik felé.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook