Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha kerti, sátras esküvőt szeretnénk balatoni telkünkön, hogyan foghatnánk hozzá? Ismer valaki Balcsi környéki sátrast, cateringet? fórum

Ha kerti, sátras esküvőt szeretnénk balatoni telkünkön, hogyan foghatnánk hozzá? Ismer valaki Balcsi környéki sátrast, cateringet? (tudásbázis kérdés)


19. bared
2009. febr. 27. 12:17
Szia! Kíváncsi lennék, mire jutottál?))
18. Banocska (válaszként erre: 17. - Bea0824)
2009. febr. 2. 16:15
Köszi, de nekünk a helyszín adott, vízparti telkünk van Akarattyán, ott szeretnénk tartani sátorral... vagy ez a cég esetleg bérbe is ad sátrat? (sorry ha félreértettem)...
2009. febr. 2. 15:27

[link]

Én ezt választanám, ha még egyszer férjhez mennék. Gyönyörő hely, 1 oaztályú ételek és kiszolgálás, hintó viszi a párt ha kérik.:)

16. bared
2009. febr. 2. 14:06
Igen, viszont baromi drága szokott lenni...érdemes megnézni, és tényleg ajánlatokat bekérni....a honlaposdival nem feltétlen értek egyet veled, sokan azért nem csinálják, mert nem értenek hozzá, nem áldoznak pénzt érte, viszont kiválóan dolgoznak... A kaját érdemesebb egy ismerős étteremmel lerendezni szerintem, olcsóbb valszeg, és ott tudod mit kapsz, ha ettél már ott, a catering cégek meglehetősen velősen számolnak, vagy ha nem akkor az ára korrekt, csak az adag kicsi((( Persze Te látod mennyit tudtok rászánni, ha viszonylag bő a keret nincs gond. Átlagban a nagyon minimum a kajára, innivalóra 6500 ft amit számolni kell per fő
15. bared
2009. febr. 2. 14:03
14. Banocska (válaszként erre: 12. - Bared)
2009. febr. 2. 14:01
köszi, a velencei tó környéke még jó, mohács sztem már kicsit arrébb van...
2009. febr. 2. 13:59

és szerintetek úgy érdemes keresni hogy mindent egyben adjanak, tehát ilyen partiszervíz jellegű (benne kaja, dekor, sátor stb), vagy külön külön olcsóbb, esetleg nagyobb a választék?

rengeteg van neten , de bevallom mire mind a 100nak írok lemegy nap, nem nagyon tudom mi szerint szelektáljak, a gagyi honlaposokat egyből kizárom, szerintem akinek a honlapja igénytelen annak a munkája se lehet túl jó...

ezek a sátrasok alapvetően nem csak sátrat adnak hanem asztalt meg széket is ugye?? bár gondolom cége válogatja...

12. bared
2009. febr. 2. 13:58
sajnos a többi mind minimum 100 km siófokhoz viszonyítva...ááá most látom, hogy írtad, hogy jó a móri is... keresem vissza akkor, meg a mohácsit is
11. bared
2009. febr. 2. 13:49
Igen, de nem lakodalomban)) nézegetem van millióm kapcsolatunk, de kiskunfélegyháza, mohács, mátra, zsombó, szeged, ilyenek vannak, de nézzük tovább...egyébként nagyon nézz szét, és alapból ne vesd el a messzebb lévőket, sokszor még úgy is olcsóbban jönnek ki, ha messziről viszik... érdemes mindenhonnan emailben árajánlatot kérni...azért keressük tovább, hátha találunk valamit az elkövetkezendő pár percben még...
2009. febr. 2. 13:47

nagyon köszönöm a segítségeteket!!

ha jól értem Ti valami ilyesmi témában utaztok? :)

2009. febr. 2. 13:37

nincs sajnos(( Én nem láttam munkát még tőlük, de a fiúk azt mondják megbízhatóak...viszont itt az egyik lány azt mondja tud siófokon egy nagyon jót, hozzá tudok adni net címet is, és közben gondolkodunk, kikkel dolgoztunk még együtt))

[link]

8. Banocska (válaszként erre: 5. - Bared)
2009. febr. 2. 13:32
esetleg internetcímed nincs hozzá? :)
7. Banocska (válaszként erre: 5. - Bared)
2009. febr. 2. 13:32
uh, nagyon köszi, Veszprém is belefér persze, köszi a pontos infot :)
6. Banocska (válaszként erre: 4. - Kovaevakiss)
2009. febr. 2. 13:31

Akarattya, kapásból az első balatoni lejáró ha megyünk az m7esen.

Igazándiból csak azért gondoltam hogy Balaton környéki, hátha olcsobb lenne a logisztikai része miatt (de simán elképzelhető hogy a móri is olcsobb mintha Pestről hivatnám le cuccostul odáig....)

2009. febr. 2. 13:30

közben itt mondja a barátom,hogy van Veszprémben is, és mivel pontos helyet nem adtál meg, nem tudom mennyire van messzire esetleg...Szálláshely, rendezvényterem

Rendezvénysátor és szaniter konténer

Bérbeadás


Cím: Veszprém - Újmajor

Tel: +36-(88)-407-184 (telefon és fax)

+36-(30)-297-3301

4. kovaevakiss (válaszként erre: 2. - Banocska)
2009. febr. 2. 13:25
A Balaton északi vagy délipartján lenne?
2009. febr. 2. 13:20
szia! móron tudok, de gondolom az nagyon messze van Nektek, ugye?(( Az inkább a Velencei Tó környéke, ha jól tudom...
2009. febr. 2. 13:19
Előre is köszi a segítséget :)
2009. febr. 2. 13:18
Szasztok! Ha kerti, sátras esküvőt szeretnénk balatoni telkünkön hogyan foghatnánk hozzá? ismer valaki Balcsi környéki sátrast, cateringet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook