Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha ennyire nem passzol a kikapcsolódásról való véleményünk? fórum

Ha ennyire nem passzol a kikapcsolódásról való véleményünk? (beszélgetős fórum)


1 2
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Timycat)
2021. márc. 21. 14:43
Tényleg jól hangzik így.
2021. márc. 21. 14:02
Gondolod, ő soha nem fog veled filmet, tv-tnézni, inkább tüsténkedik a kertben ? ez annyiból gáz, hogy ameddig kertészkedik és te tv-zel, úgy tűnik, hogy ő addig is dolgozik, hasznositja magát, még te szórakozol. szerintem keress egy kevébés dolgos, magadhoz hasonló fiút.
2021. márc. 21. 13:58

Én imádok filmet nézni. Filmeket és sorozatokat is rendszeresen nézünk a férjemmel, szinte minden este. Nekem ez kikapcsolódás, nagyon szeretem, nem tudnék leszokni róla. Szerencsére ő ugyanígy van vele, sokszor megbeszéljük a filmeket, történeteket, együtt választunk, vagy ajánlunk egymásnak közös néznivalót. Az életünk része.

Ha ő ezt időpazarlásnak gondolná, nem hiszem, hogy együtt tudnánk élni. Még akkor sem, ha nem nézne szemrehányóan, ha én sorozatozok, ő meg ássa kertet... Pont elég lenne az, hogy elromoljon az én örömöm, hogy ő folyton dolgozik a szabadidejében is és képtelen lazulni.

2021. márc. 21. 13:50
Attól függ, mennyire lesz toreláns, hogy amíg ő fát vág, kertet rendez, stb... addig te bekuckóztál tv-t nézni. Vagy pedig elvárja, hogy te is ott tüsténkedj vele együtt. Ha ez utóbbi, akkor hosszú távú kapcsolatra ciki-hapi.
2021. márc. 21. 13:45
Mi a foglalkozásotok?
3. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 13:42

Mi mondjuk meg, hogy mi fér bele neked, hogy neked jó-e, vagy sem????

Ha neked nem passzol egy dolgos pasi, akkor nem passzoltok.

Ha passzol, akkor a passzolás jele.

2. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 13:42
Amíg te filmet nézel addig ő felássa a kertet. Mi ebben a hiba? Álom-pasi. Ha nem lennék férjnél ráugranék a lepattanóra 😉
2021. márc. 21. 13:28

Ismerkedek egy pasival. Szimpik vagyunk egymásnak. De. Szóba került ki hogy kapcsolódik ki. Én szeretek bekuckózni, filmet nézni, olvasni, sütni-főzni. Szeretek itthon lenni, ami ciki tudom. Mikor írtam, hogy filmet nézni szeretek, azt írta hogy ez rá nem jellemző, mert elvesztegetett idő, inkább aktívan dolgozik a kertben, fát vág/metsz/ás, barkácsol. Az elvesztegetett időn akadtam ki... megcsinálom ezeket én is, de 1 nap kertészkedek, 1 nap filmezek/olvasok pl. Na meg főzök persze.


Ez már a nem passzolás jele?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook