Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha ennyire nem passzol a kikapcsolódásról való véleményünk? fórum

Ha ennyire nem passzol a kikapcsolódásról való véleményünk? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. márc. 24. 07:01

Jómúltkor azt írta, hogy ő egy olyan nővel képzeli el magát mint én..

Hát akkor óvatosan helyre raktam, hogy csalódhatsz még bennem élőben. Lehet nem is fogok tetszeni. De ő bizonygatta, hogy amiket megtudott rólam, azok alapján nem fog csalódni


Kicsit előre szaladt.

37. NomNom (válaszként erre: 34. - Bichi)
2021. márc. 24. 06:58
Na hát az én férjem zenei ízlése is......😂 Sokszor azt veszem észre, hogy már én is azt éneklem mert mindig az megy a kocsiban, amit ő szeret.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Bichi)
2021. márc. 24. 06:57
Ez igaz. Legalább van énidő. Amúgyis szeretek egyedül lenni.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Timycat)
2021. márc. 24. 06:56
Budapesti vagyok. Jöhetne akár egy kis városnézésre. De abban maradtunk Húsvét után találkozunk.
34. Bichi
2021. márc. 23. 22:38

Még nem is találkoztatok, akkor a kérdést sem értem, lehet az első 10 mondat után egyébként is másfele mentek tovább...

Kicsit olyan, mintha már most a problémát keresnéd.

szerintem semmi baj, ha nem mindig mindent együtt csinál a két ember, míg az egyik a házban tesz-vesz, addig a másik a kertben, ha a másiknak futhatnékja támad, akkor legalább marad énidő, amiben azt csinálok, amit akarok...

Én 28 éve vagyok a férjemmel, se filmben sem zenében nem egyezünk, de tök jól elvagyunk, és néha röhögünk a másik ízlésén. Igaz, hozzá kell tenni, ő inkább alkalmazkodik ezügyben, mint én, én inkább elvonulok, ha valami nem tetszik, de szerintem halál unalmas lenni mindig mindent együtt csinálni, legalábbis nekem...

33. timycat (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 22:27

Én a helyedben egy sétára meginvitálnám a lakóhelyedre. Legalább találkoztok, nyilván nem ölelés meg puszi-puszi, de mégis megtestesülne az ember előtted.

Kirándulni tuti nem mennék egy idegennel idegen helyre. De saját lakóhelyemen biztonságban érezném magam.

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Timycat)
2021. márc. 23. 21:54

Simán lehet amit írsz :


50 km a távolság. Ő már találkozott volna, gyakran jár erre, de én a covid miatt egyelőre elnapoltam. Félek ettől a kialakult helyzettől. Ő naponta emberek közt dolgozik, én home officeban... Kirándulni mehetnénk a szabad levegőn, de nem tudom merjek-e.

31. timycat (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 21:18

Én a személyes találkozás híve vagyok, úgy könnyebb megismerni a másikat. Persze úgy is lehet koppanni.


Lehet leszokóban lévő tv vagy videó játék-függő. 😂 Aztán túlbizonygatja, hogy ő aztán nem.


Személyes találkozót mikorra tervezitek? Nagyon távol éltek egymástól?

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Timycat)
2021. márc. 23. 21:12
Nem. Még nem.
29. timycat (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 23. 20:43
Személyesen találkoztatok már?
28. ariana (válaszként erre: 20. - Papája)
2021. márc. 23. 20:37

A filmnézés miért volna haszontalan? Az egy közös élmény lehet. Elég nagy manapság a választék.

Olvasni is jó, de az egyéni elfoglaltság, és sokkal több idő megy el rá.

2021. márc. 23. 20:35

Ma azt írta, hogy: "gyűjtöm a régi videó játékokat, de nem játszom velük, nem vagyok függő"

Kicsit úgy érzem olyan ember ő, aki bizonygatni akarja, hogy ő nem néz tévét, nem játszik, nem ül le, nem pihen. Hanem egész nap pörög. Mintha ciki vagy elítélendő lenne.


Múltkor azt is írta, hogy lassan haladt valami munkával, de "Nem azért mert lusta voltam!".

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Miss Angel)
2021. márc. 23. 20:30
Köszi!
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Papája)
2021. márc. 23. 20:29
Nem állandóan bámulok filmet. Tegnap és ma egy filmet sem bámultam. Hétvégén szoktam filmet nézni.
24. Miss Angel (válaszként erre: 20. - Papája)
2021. márc. 23. 15:50

te úgy képzeled el az embert,aki szereti a filmeket,hogy 24 órából 24et a képernyő előtt heverészik,egyebet nem is csinál? ez komoly?

mert akkor elég fura a felfogásod....


egyébként ,ha olykor olykor filmet nézni elpocsékolt idő és haszontalan elfoglaltság,akkor ennyi erővel az alvás is az.Mert azt is minek,közben nem csinálunk semmit,csak fekszünk:D


és miért értéktelenebb egy jó film,mint egy jó könyv?

aki szereti mindkettőt,annak mindkettő egyformán értékes.


arról nem beszélve,jóval értelmesebb elfoglaltság,mint hétvégente v akár minden este elmenni szórakozni,közben jól berúgni,aztán meg arra sem emlékezni,mi hogy történt.

23. timycat (válaszként erre: 22. - Epresturmix)
2021. márc. 21. 21:01

Ennyire nincs más dolgod?


Egyébként olvasd el még egyszer mit írtam a másik fórumban. Szövegértelmezés

22. Epresturmix (válaszként erre: 21. - Timycat)
2021. márc. 21. 20:47
Éppen ma írtad, hogy a tv előtt nassolsz répát. Most meg nem is nézed?
21. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 20:34

A férjem kanapén fekvős típus. Ahogy ő a napot lopja azt tanítani lehetne.


Én ugra-bugra vagyok, szeretek mindig csinálni valamit. A tv-nézés engem is idegesít, számomra is kidobott idő, nem nézek filmeket, a sorozatokat el se tudom képzelni, hogy azt hogy lehet szeretni, a mozi nekem kínzás. Férjem szeret moziba járni, volt hogy én bealudtam mellette a moziban, de ha nem akkor is kínlódok. Egyszerűen nem köt le.


Ettől még elvagyunk.

Ahogy írtad, amit meg kell tenned azt megcsinálod, a szabadidődben szeretsz begubózni. Férjem is ilyen, ha kell főz, mos, takarít, kertezik, de szeret heverni is. Míg ő a kanapén fekszik addig én inkább "megváltom a világot kétszer". Ő nem erőszakoskodik, hogy nekem ott kell feküdni vele, én nem erőszakolom rá a világmegváltást így teljesen jól működik.


Még a nyaralás is, ő szeret csak úgy heverni, van hogy egy teljes napot ki se mozdul még a szobából se, én meg addig körbetrappolom a vidéket. Akár egyedül is. Ő örül, hogy nyugi van, én örülök hogy én diktálom a tempót, nem kell igazodnom senkihez.

20. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 19:54
Tényleg nem passzoltok. Én a párod típus vagyok és nagyon kiakaszt, ha valaki állandóan filmeket bámul. Van ennél jobb és hasznosabb időtöltés is. Olvasni viszont nagyon szeretek.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - _Berry_)
2021. márc. 21. 18:21
Nem kérdeztem meg, de jó a felvetésed hogy akkor ő filmet sosem néz? Azt tudom, hogy a focit és a F1-et szereti. Lehet azt nézi film helyett. Én megsértődtem ezen picit, hogy időpocsékolás... mert ő aktív és mindig csinál valamit. Eljár futni meg bicajozni inkább.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - NomNom)
2021. márc. 21. 18:17
Nekem amúgy ezzel nincs bajom, elvégzem én is a fűnyírást. 10-12 éve én nyírom. Inkább az a sok, hogy egyedül a kertet is gondozni + bent is elvégezni.
17. _Berry_ (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 17:49
Van, akinek bejön az ilyen társ, én gáznak tartom. Nem a középkorban vagyunk, hogy egy nő ne nyírhatna füvet, ha neki ahhoz van kedve, mert férfi munka, míg egy férfi ne foghatná meg a porszívót, vagy pucolhatná meg a répát, mert a ház rendben tartása és a főzés szerinte női munka. Ezeket a címkéket el kellene már felejteni. Az pedig, hogy a másik kikapcsolódós tevékenységét időpazarlásnak bélyegzi, csak mert ő nem szereti csinálni, valahol szerintem sértő, mintha azt mondaná, hogy lusta vagy és lopod a napot. Egyébként soha nem néz filmet, még este sem, soha nem jár moziba sem?
16. NomNom (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 17:49

Elég furcsa a hozzáállása. Nekem ez így nem lenne túl szimpatikus.

A végén még oda lyukad ki, hogy a nőnek a konyhában a helye és k*ss a neve.

15. 184481d874 (válaszként erre: 11. - Miss Angel)
2021. márc. 21. 17:15
Egyetértek
14. 184481d874 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 17:12
Össze lehet hangolni!
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Miss Angel)
2021. márc. 21. 16:07

Köszönöm amit írtál!

Elvégzem én is ezeket. Hétköznap 9:00-17:30ig néha 18:30-ig dolgozom. Főzök, rendet tartok. Hétvégén vásárolok, főzök, mosok, takarítok. Ha ezeket elvégeztem, akkor nézek filmet vagy olvasok. Írtam neki, hogy nyáron füvet nyírok, gazolok, ősszel levelet takarítok stb. Tehát elvégzem ezeket én is. Aztán írta, hogy ezek férfi munkák. Nem várná el, hogy a párja ezeket csinálja. Egy nő főzzön meg odabent tartsa rendben a házat.


Szóval nem tudom mi lenne az elvárása. Engem kikapcsol ha megnézek egy filmet.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Yankees)
2021. márc. 21. 15:59
Az is igaz :)
11. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 15:30

én nem tartom cikinek,hogy szeretsz bekuckózni,filmezni,meg olvasni,nekem is van,mikor ezekhez van kedvem.Ez még nem jelenti azt ,hogy az ember semmirekellő és lusta,ha mindez azzal társul,hogy amúgy meg ellátja becsülettel a napi feladatait,ellája a házimunkát,van kaja az asztalon,nem eszi meg a kosz,stb stb .D A szabadidejét meg mindenki úgy töltse már,ahogy neki tetszik,olyan tevékenységekkel,amiket szeret.

hA a pasi ezeket abszolut nem szereti,csak a barkácsolást és a kertészkedést és a szabadidejét is ezzel tölti mindig,majd hogy fogotk közös programokat csinálni?

Ez olyan,mint mikor egy pár egyik tagja folyton menne ,bulizna,a másik pedig kevésbé,többször maradna inkább otthon egy "nyugisabb" kikapcsolodást keresve,ebből sok konfliktus indulhat el,szerintem.Kell,hogy hasonló érdeklődési körötök legyen,enélkül sztem halott az egész.

Persze,kell komproisszumokat kötni és alkalmazkodni,gondolom,nem úgy értetted,amit írtál,hogy te mindig csak erre vágysz,nem szeretnél néha neki segiteni,vagy vele csinálni amit ő szeret.De ez tőle is elvárható,vagy ha nagyon utálja a filmeket könyveket,a nyugit és ő folyton csak pörög,akkor olyan partner valo hozzá.

2021. márc. 21. 15:10
Ez azt jelenti, hogy neki az a velemenye, neked meg ez. :)
2021. márc. 21. 14:44
Én adminisztratív munkát végzek. Ő raktáros egy multinál.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook