Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy férfinek tetszik egy nő, miért mond le mégis róla? fórum

Ha egy férfinek tetszik egy nő, miért mond le mégis róla? (beszélgetős fórum)


1 2
26. vivo44 (válaszként erre: 24. - Vigyefene)
2021. máj. 23. 17:07

Ez természetes!

A kisugárzásod a mivoltad arra ösztönzi az embereket, hogy ha többre nem is, de egy emberi megynilvánulásra futja: "Szia"/"Jó napot!"/ Hogyvan?", stb...

Gondolom egészségesen nem gondolod, hogy ebből következtetve veled szeretné leélni élete hátralévő részét.

25. vivo44
2021. máj. 23. 17:05

Itt van a kutya elásva, hogy "LESELEJTEZETT" és ezt nem tudod megemészteni.

Életem során kb 25 pasi selejtezett le. Akkor azt gondoltam, hogy a világ fordult ellenem és hisztiztem (16 évesen), toporzékoltam. Ma már kiderült számomra, hogy köszönettel tartozom mind a 25 pasinak, mert megtaláltam azt az 1-et, aki nem és a többi....

2021. máj. 23. 17:05
Nagyon sokszor előfordul, h megyek be egy üzletbe, és valaki rám köszön. Olyan, akit az életben soha nem láttam, talán soha többet nem is fogok. A legmelőbb, amikor egy tőlem sokkal fiatalabb csinos nő.
23. MoulinRouge (válaszként erre: 21. - Vigyefene)
2021. máj. 23. 17:02

Dehogy akarom megbosszulni, csak nem értem őt, hogy nekem mondja, hogy játszottam vele, holott ő játszott végig velem. Ha nem érdeklem őt, akkor annyira mindegy, hogy mennyire vagyok barátságos vagy barátságtalan vele szemben.

Vannak nagyon jó ismerőseim, akikkel néha összefutok, de vagy nem ismerem az autót és nem köszönök, vagy egyszerűen annyira elvagyok gondolkozva, hogy figyelek fel rájuk, igen, ők van, hogy írnak, hogy észre se vettem őket. De ők barátok, ismerősök. Nem egy olyan férfi, aki előzőleg leselejtezett.

22. vivo44
2021. máj. 23. 17:00

Ahogyan valaki nagyon jól írta....

Van egy helyzet, amit te női sértettségként kezelsz és nem tudsz továbblépni.

Te játszadoztál vele, majd mikor a cérna elszakadt, akkor igent mondtál, amire Ő: Köszönöm, de ebből nem kérek!

Így a játékodnak vége lett.

Ha annyira nem élrdekelne, őt pedig nnyira igen...egyszerűbb a válasz, mint sem azt gondolnád. Te fórumot nyitottál róla, ő pedig tojik a fejedre. Na ez a különbség, amit nem tudsz megemészteni.

(Én is szoktam köszönni annak is akit nem igazán kedvelek, mert az emberi tisztelet....)

21. vigyefene (válaszként erre: 19. - MoulinRouge)
2021. máj. 23. 16:54
Aaaaahaaaaa, kezd kibújni a szög zsákból. Pipás vagy rá, és meg akarod bosszulni a sérelmed.
20. vigyefene (válaszként erre: 17. - MoulinRouge)
2021. máj. 23. 16:53
Tehát a történtek után nincs szüksége rád. Érthető, nekem sem lenne.
19. MoulinRouge (válaszként erre: 15. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 23. 16:52
Nem vagyok bunkó vele, csak egyszerűen nem része az életemnek. Nem egy férfi volt az életemben, aki megszakította velem a kapcsolatot, de egyik se bántott meg ennyire, mint ő. Az ismerőseimmel rendes vagyok, aki nem kér belőlem, annak ne legyenek elvárásai se velem szemben.
18. vigyefene (válaszként erre: 13. - MoulinRouge)
2021. máj. 23. 16:51

Hogy őszinte legyek nem tudom a választ, csak következtetésből írom a véleményem.

A bámulás semmit nem jelent, a rusnyákat is megnézik, a szép nők miatt megvesszük az alkoholt, a csúnyák miatt pedig megisszuk.

Ha ilyen beszélgető kapcsolatban vagytok, kérdezd meg tőle. Mi nem tudjuk.

Még soha nem voltam ilyen helyzetben, nekem 95%-ban a nők udvarol/tak/nak.

Nekem úgy tűnik, a felháborodás beszél belőled.

Talán szeretnéd h letérdelve könyörögjön, Te-méltóságod pedig......

Nem folytatom.

17. MoulinRouge (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2021. máj. 23. 16:50

Az ő szokása hülyíteni a másikat, ahogy megfigyeltem.

Nem kellek, aztán mégis találkára hív. Nem kellek, aztán havi szinten mégis valamivel próbálja felhívni magára a figyelmemet. Amikor névnapjára írtam neki másnap még küldött valami idézetet messengeren. Mint régen.

Az egészben az az érdekes, hogy amikor eldöntöttem, hogy jó, legyen valami, hagyni fogom, hogy történjenek úgy a dolgok, ahogy ő szeretné, akkor vágta hozzám, hogy nincs szüksége egy ilyen nőre, mint én. Ekkor esett nekem le, hogy csak játszadozik.

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. máj. 23. 16:46
Nem vagyok férfi, de gondolom nem éri meg a pasinak a nőért harcolni, valamiért nem ér meg neki annyit.
15. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 13. - MoulinRouge)
2021. máj. 23. 16:45

Oh, erről is volt már fórum, nem is egy...

Pont olyan vagy, mint a bolond nő, aki nem érti miért köszönnek neki a boltban, amikor törölték a facebookon.

Én nem tudom mi baj veletek, de lehet felnőtt nőként kellene viselkedni. Számonkéri? Persze, hogy számonkéri ha b unkó vagy vele, attól, hogy nem akar veled kapcsolatot, még viselkedhet veled normálisan. A többi meg csak a fejedben létezik.

14. andi6020 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. máj. 23. 16:43
Talán olyan nőt keres, aki tudja mit akar. Nem hülyét csinálni a pasiból.
13. MoulinRouge (válaszként erre: 10. - Vigyefene)
2021. máj. 23. 16:42

Mégis hogy ne csodálkozzak? Ha azt mondja, hogy nem akar tőlem semmit, nem akar velem semmilyen kapcsolatot, akkor miért kéri számon a viselkedésemet. Mi követi azt, hogy mit csinálok? Miért bámul, ha meglát?

Én akkor, ahogy kimondta, hogy nem kellek neki, magamban eldöntöttem, hogy akkor levegőnek nézem őt, nem ismerjük egymást. Ehhez képest ha egyedül meglát valahol, odakiállt nekem. Szerintem nem ez lenne a normális viselkedés.

2021. máj. 23. 16:39

Mert nem férfi,csak egy pasi.

Amúgy meg...mégsem tetszik neki igazán.

2021. máj. 23. 16:39
Több oka lehet.Valószinüleg nem az a tipus aki Te keresel!
10. vigyefene (válaszként erre: 9. - MoulinRouge)
2021. máj. 23. 16:36
Ne csodálkozzál Te a történteken.
9. MoulinRouge (válaszként erre: 7. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 23. 16:34

Eddig tényleg úgy volt, hogy nem akartam egy férfitől valamit, fogta magát, továbblépett.

Ennél az utóbbi férfinél azonban kicsit más a szitu, ő kijelentette, hogy látja, hogy játszok vele, nem foglalkozok vele, ezért én se kellek neki. Megértettem, felfogtam.

Majd azon kaptam magam, hogy összefutottunk az utcán, ahol tényleg átnéztem rajta, majd üzenetet írt, hogy hogy tudok ilyen lenni. Vagy az egyik ismerőse live videót csinált, amihez hozzászóltam, majd egy közös ismerősünktől kérdezte meg, hogy mit írogatok én annak a férfinek.

8. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 7. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 23. 16:28
*lépett
7. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. máj. 23. 16:27

Mert felnőtt és nincs szüksége a felesleges játszmákra. Ő próbálkozott, nem foglalkoztál vele, tovább lépet.

Dolgozd fel, és legközelebb ne játszd az elérhetetlen, ez a fajta "játék" nagyon sok nőnek nem áll jól és nagyon sok férfinak nem jön be.

2021. máj. 23. 16:26

Nekem ez nem kerek.

Alapvetően két jellegzetes “típust” láttam eddig:

Tetszik neki a nő, tesz is érte, mutatja, mondja, hogy mi a szitu, és a nőn múlik, hogy belemegy-e a dologba.

Tetszik neki a nő, de annyira nyuszi, hogy nem tesz lépéseket, nem aktivizálja magát-a nő meg vagy rájön erre, és eldönti, hogy akar-e valamit egy nyuszival, vagy észre sem veszi.

Mondjuk, a nőknek sem kéne játszmázni, ha vonzódnak valakihez.Mi a francnak húzódozni, kéretni?Persze nem kell egyből az ágyába ugrani, de érdeklődést mutatni, vonzalmat finoman visszaigazolni lehet.

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. máj. 23. 16:25
Meg kell kérdezi a férfit!
4. vivo44 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. máj. 23. 16:20

Van az a fajta pasi, aki átlátja, hogy a felesleges köröket nem futja le, ha nem csak egy numerát akar.

Egy ilyen nő, aki nem foglalkozik a pasi jelzéseivel, az kiábrántó lehet számára és inkább keres egy olyat, aki megbecsüli a közeledését.

Fordítsd meg a helyzetet!

A nő miért nem adja tiszta jelét annak, hogy akarja a pasit? Nem fórumot kell nyitni róla, hanem dobálni ezerrel a jeleket...

2021. máj. 23. 16:20
Nem foglalkozol vele, Ő pedig nem erőszakos Pali.
2. 352f958f1b (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. máj. 23. 16:18
Ilyen eset nem fordulhat elő. A férfi, ha jó vadász biztos előbb -utóbb akar lőni is.
2021. máj. 23. 16:13
Számomra ez felfoghatatlan. Tegyük fel a nőnek nincs senkije, egyedülálló, független. Majd megkörnyékezi egy férfi, a nő kicsit húzódik, majd kis idő elteltével a férfi azt mondja, hogy szeretnék veled lenni, de nem foglalkozol velem, ezért nem kellesz. Egyrészt ilyenkor nem az lenne a normális, hogy a férfi próbálja meghódítani a nőt? Ha tényleg akarna valamit a nőtől, miért hátrálna meg? Vagy ilyenkor mi játszódik le a férfiakban? Inkább maradnak egyedül?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook