Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha bejelöltem valakit Facebookon, de visszavonom arról ő kap értesítést vagy látja? fórum

Ha bejelöltem valakit Facebookon, de visszavonom arról ő kap értesítést vagy látja? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 10. 15:28

Nálatok pedig 2 dolog történhetett


Jelölted-elfogadta-visszavontad (ekkor már nem a _jelölést_ vonod vissza, hanem magát a barátságot)

mivel friss ismerős vagy, meg akarta nézni az adatlapod, és hoppá, már nem voltál friend


nyilván rájön, hogy visszavontad


Jelölted-visszavontad, mielőtt elfogadhatta volna, de mivel e-mail értesítést is kaphat, valamint a kis piros jelzőben is láthatta a kérést, nyilván kereste, hogy hol a fenébe igazolhatja vissza, de már nem tudta, mert visszavontad (a jelölést).


A topiknyitó a jelölés visszavonását kérdezte, ez egyszerűen eltűnik az értesítési listából, de ha valaki emailt kap ezekről, akkor nyilván észreveszi, hogy valaki bejelölte, most meg nincs ott a jelölés.

8. 07c4794583 (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2011. okt. 10. 15:23
Én nem úgy "vélem", hanem tudom, hogy nem. :)
7. michelle.r (válaszként erre: 6. - 07c4794583)
2011. okt. 10. 15:17

A kérdés az volt, hogy ha bejelölsz valakit és visszavonod, az látja-e? Te úgy vélted, hogy nem.


Én pedig megosztottam a tapasztalataimat, hogy jelöltem, visszavontam és ő látta. Vagy a véletlenek furcsa játéka, hogy bár 15 éve nem találkoztunk, épp akkor jutott eszébe jelölni.

6. 07c4794583 (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2011. okt. 10. 01:08

Ez most mire érv, hogy egy barátod összevissza nyomkodott, és nem tudja, hogy visszaigazolt-e vagy sem?


A facebook köztudottan nem küld "unfriend" notifikációt, ahogy a twitter sem. Scriptekkel meg lehet oldani, pl Unfriend finder meg Greasemonkey, de ezek távolról sem működnek megbízhatóan.

5. michelle.r (válaszként erre: 4. - 07c4794583)
2011. okt. 10. 00:42
Tuti hogy látja. Én épp ma délután jelöltem valakit, aztán véletlenül visszavontam. És pár órája tőle kaptam egy jelölést és egy üzenetet, hogy valamit összevissza nyomkodott és nem tudja, hogy most akkor visszaigazolt-e vagy sem.
2011. okt. 10. 00:04
Nem, csak azt látja (ha észreveszi), hogy eggyel kevesebb barátja van.
2011. okt. 10. 00:03
Jelölj be, vond vissza és megmondom :-)
2011. okt. 8. 18:23
szerintem igen.
2011. okt. 8. 13:26
Ha bejelöltem valakit Facebookon, de visszavonom arról ő kap értesítést vagy látja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook