Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a párod kimegy szórakozni a városba a barátaival, és azok viszik a barátnőjüket de ő téged nem hívna. Mit éreznél? fórum

Ha a párod kimegy szórakozni a városba a barátaival, és azok viszik a barátnőjüket de ő téged nem hívna. Mit éreznél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. jún. 11. 09:41
Nem baj ez! Kell a szív az élethez! és igaz a szerelem nem ésszerű! :DD Azért én szurkolok nektek, hogy jobb legyen a kapcsolat!! :D
103. 0562a2670e (válaszként erre: 99. - Judita79)
2009. jún. 11. 09:41
Dehogy vessük rossz néven, én legalább is nem. DE tul gyenge ember vagyok lépni, ha mertem volna szerintem valahol már nagyon távol lennék mindentől.
102. 0562a2670e (válaszként erre: 98. - SZK207)
2009. jún. 11. 09:39
De kimondta, hogy a szerelem észerű?? lehet egyeseknek az de nekem sajna nem, én tul szivvel gondolkozom ebben a világban ami NAGY BAJ
2009. jún. 11. 09:18

hát ez az! Telik az idő!! Sajna nagy elhatározás ez. Nekem egy barátnőm nyitotta fel a szemem! Mondta hogy nézzem meg magam, stressz, fogyás, herpesz betegségek sorozata! aztán belenéztem, hulla fehér voltam összeszakadva, nulla mosoly, fakó arc, és akkor elhatároztam ez nem mehet tovább! És onnan már könnyű volt! Persze próbálkozott és bagatel dolgokkal keresett meg... de elhajtottam! kb 1 hónap múlva ismertem meg a mostani páromat, akivel 4 év van happység, úgy szeret hogy az nemcsak neki jó hanem nekem is! Külön is elmegyünk szórakozni, de utána mindig rájövünk hogy nemjó a másik nélkül, szabadság van mindkettőnknek, mégis imádjuk egymást, megbízunk a másikban, és támogatjuk egymást!

Higyjétek el, megvan a párotok! Nem szabad ebbe belenyugodni, mert van jobb!! Csak merni kell!! és ha nem változott ez x év alatt, akkor mitől változna később! Nem változnak, hiddel... én csak tudom 10 év próbálkozás után! :DDDDD

100. SZK207 (válaszként erre: 99. - Judita79)
2009. jún. 11. 09:13
Tudod, ezek nagy igazságok amiket írtál és nem veszem kioktatásnak, ráadásul tisztában vagyok vele, hogy úgy kellene tennem amiket írtál. HA AZ ESZEMRE HALLGATOK! És itt a lényeg mert bár az eszem azt diktálja, de a szívemmel erősebben érzek és bár butaság, de nem tudom megtenni, hogy elhagyjam. Minden nap azzal fekszem és azzal kelek, hogy egyszer talán megváltozik... Pedig tudom, hogy sosem fog, de a remény hal meg utoljára. És csak telik az idő...
2009. jún. 11. 09:02

Lányok! Ti olyan "buták" vagytok! Nem szabad időt pocsékolni, még akkor sem ha szeretitek! Nekem 10 évet sikerült elcsesznem, és most utólag annyira de annyira bánom, hogy el sem hiszitek! Másodszorra tuti nem csinálnám! Először tényleg nehéz volt, de ha az önsajnálat részén túljutsz teljesen más ember leszel! Kinyílsz a világra, megnő az önbizalmad, és sugárzol majd! Ami feltűnik egy másik pasinak.......


csak merni kell belevágni! Viszont azt hogy kinek mi a tűréshatára csak maga tudja! Csak kérlek titeket, hogy ne áldozzátok fel a legszebb éveket, egy "önkényuralkodónak"!!! a saját kezetekben az életetek, hát éljetek vele!!!


bocs nem kioktatás, csak tapasztalat, hogy hátha segít!! Remélem nem veszitek rossz néven tőlem! :D

98. SZK207 (válaszként erre: 97. - 0562a2670e)
2009. jún. 11. 08:55
Együtt érzek veled mert nekem is vannak ilyen jellegű problémáim a párommal. Szinte majdenm azonos cipőben járok veled. Én is szeretem a párom és ezért tűrök sajnos sokat...Úgy érzem nem tudnék nélküle élni. Mi csacska nők, igaz?
97. 0562a2670e (válaszként erre: 96. - Judita79)
2009. jún. 11. 08:41
Igy van a párom szerint is mindent meglehet normálisan beszélni mint két civilizált ember, mondjuk nem mindig lehet rávenni...de csak sorrakerűl.
2009. jún. 10. 21:57
helyes!:D beszéljetek! csak ez segit, Spinnnelinek igza van!!! :D
95. 0562a2670e (válaszként erre: 93. - Judita79)
2009. jún. 10. 21:55
igen tudom :)
2009. jún. 10. 21:45
biztos megvan rá az oka, ami nem feltétlen negatív.én mindenesetre megbeszélném vele.
2009. jún. 10. 21:40
na ez félig jó hir! legalább jobban vagy!! de azért ne hagyd a problémáidat!!! ok? mert később rosszabb lehet! okos legyél ok?? nem szabad hagynod magad! ha nem javul a hleyzet, ugye tudod hogy lépned kell!! magadért!!
2009. jún. 10. 21:37
Tudom sokszor megbántott de azt hiszem adok neki még esélyt.
2009. jún. 10. 21:32

Szóval teljesen le volt döbbenve azon hogy én ugy gondoltam, hogy ő direkt csinálta ezt igy mert nem. Hétfőn nem tudta. hogy más viszi a barátnőjét, este mikor haza ért nem voltam már én msn-en. Kedden meg nem is ugy tervezte, hogy kimegy mert csak vásárolni volt kint s ugy találkozott velük, sajnálja hogy megbántott mert nem ugy tervezte. Nem bosszúból csinálta csak igy jött ki.

igy hát ma kihívott engem s mentünk a barátaival találkozni és jól telt.

Igy mivel most ez volt a lényeg mást nem is hoztam szóba, de amint ujra látom és alkalmas lesz elbeszélegtünk.

Lehet sokan most hülyének gondoltok de szeretem őt nagyon nem lennék képes szakítani. Ma amig nem tudtam, hogy mi van végig sirtam a napot s iszonyuan fájt. Egyelőre tulontúl szeretem.

90. Chen
2009. jún. 10. 19:08
drukkolok!
2009. jún. 10. 19:08
Szóval ez a hétfős kimenős dolog ugy néz ki féreértettem a helyzetet a többi persz aktuális de megprobájuk megbeszélni...Holnap jövök bövebben
88. 0562a2670e (válaszként erre: 86. - Danama)
2009. jún. 10. 19:02
A szex felét is meg kell beszéljük. Szeret és szeretem meg kell talaljuk a megoldást! Megprobálni...holnap jövök
2009. jún. 10. 18:59
Szóval megbeszéltük, mindenre magyarázat van. Tudom nem csak hazugságok, Hétfőn nem tudta hogy mások barátnői mennek, kedden meg véletlenűl jőtt össze a dolog, nem gondolta hogy hosszúra siekredik az este, Szolni nem tudott mert nincs egysege. Most meg találkozni fogunk. ÉS beszélünk.
86. danama (válaszként erre: 82. - OlíviaAnna)
2009. jún. 10. 18:53
de közben teljesen elhanyagolja a párját, valljuk be szexelni 3 hetente 26 évesen hmmm....
85. 0562a2670e (válaszként erre: 82. - OlíviaAnna)
2009. jún. 10. 18:50
van benne vmi...
84. Chen (válaszként erre: 79. - 0562a2670e)
2009. jún. 10. 18:35

Szia!


Végigolvastam én is a naplódat. Hűű, ez nagyon szomorú, ahogy telnek a napjaid. :( 23 évesen, életed legjobb időszakában arról szól minden napod, hogy éppen kedves volt-e Veled őkegyelme, volt-e olyan jófej, hogy Hozzád szólt! Jézusom, ezt ne tűrd el!!!! Tudod, hány pasi van, aki a tenyerén hordozza a barátnőjét, naponta babusgatja, szeretgeti, szeretkezik is vele? Egy kapcsolatban élő lány hogyan lehet valójában ennyire magányos??? Nem uszítani akarlak, ahogy mások se itt, csak Te megszakadsz ezért a kapcsolatért (?), míg a másik vmi miatt végignézi ezt hátradőlve a számítógépe előtt és nem tesz Érted semmit. :( Írjál, hogy mizu van Veled. :(

83. TrinithY (válaszként erre: 82. - OlíviaAnna)
2009. jún. 10. 11:03
Van benne valami :)
2009. jún. 10. 11:00
Nem feltétlenül válóok, de azért egy jelzés. Önmagában nem nagy ügy, ha nem párosul egyéb tünettel, szerintem kár izgulni. Azonban légy résen, figyelj oda a kis dolgokra a mindennapokban (apró figyelmességek, törődés - vagy épp ezek hiánya) nehogy rossz vége legyen a dolognak. Egyébként kontextus függő az egész. Ha pl. beülős-beszélgetős programra nem visz el, az lehet azért van, mert a haverjaival akar eszmét cserélni. Az, hogy ők elviszik aszonypajtit, lehet, hogy a párod is idegesíti, mert, ő kizárólag a haverokkal szeretné az aktuális batman-t, meccset, akármit megtárgyalni.
81. kry84
2009. jún. 10. 10:42
Nem esne jól.
80. TrinithY (válaszként erre: 79. - 0562a2670e)
2009. jún. 10. 10:29
Probalj megnyugodni! A munkaval legalabb kicsit eltereled a gondolataidat. Hallgass zenet amilyet szeretsz az altalaban segit. :) Szoritok neked! majd irj a fejlemenyekrol
2009. jún. 10. 10:04
Érzem hogy esek szét pedig fel óra múlva melóba kell mennem, össze kéne szedjem magam.
2009. jún. 10. 09:51

Szia!


Beleolvastam a naplódba. Már rég szakítanod kellett volna vele. Ez nem kapcsolat... Inkább lépj te, ne várd meg, hogy lépjen. Még az is lehet, h. ennek hatására elgondolkodik.

2009. jún. 10. 09:50
én 10 évig húztam így, pedig tudtam hgoy nem jó!! minél később döntesz, annál gázabb! és csak te fogsz ráfizetni!! Erősnek kell lenned! Ezen egyszer mindenki átesik, aztán már értékeli magát!! Remélem neked is sikerül!!!
76. 0562a2670e (válaszként erre: 74. - 1023b44e1e)
2009. jún. 10. 09:32
Nagy rá az esély, hogy ezt kéne tennem
75. 0562a2670e (válaszként erre: 72. - Moncsicsi83)
2009. jún. 10. 09:31
Köszi szépen, nem tudom mi lesz. De ha együtt maradunk akkor nagyon el kell beszélgetnünk, mert sok minden zavar ha meg nem akar változtatni akkor jobb ha pontot teszünk.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook