Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyűlölöm a főnököm. Mit tegyek? fórum

Gyűlölöm a főnököm. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)

1 2
2021. márc. 29. 12:51

Keress sürgősen más melót, mielőtt végképp elfajul a helyzet.

És a főni hogy viszonyul hozzád? ő is gyűlöl vagy csak Te őt?

10. df1e1c376c (válaszként erre: 9. - Df1e1c376c)
2021. márc. 29. 12:34
Ügy
9. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 29. 12:31

Old meg, és asd el! :D


Amíg nem csinalsz papíron illegális dolgotz keress más melót. Ha meg olyan gázos úgy van, amivel szabálysértést, buncselekmenyt követnek el, ne írd alá. Húzz azonnal.

A kései fizetés egyik sem. Nem tudom, mennyire látsz bele a pénzügyekbe, és milyen tételekről van szó, de lehet, hogy a bevételnél in gond van, különösen most.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
2021. márc. 29. 12:11

Nagyobb vállalatoknál igenis lehet jelenteni ha gond van a menedzserek, középvezetők magatartásával.


KKV-k esetében meg nincs kinek jelenteni mert egymaga testesíti meg a tulajt, főnököt, menedzsert, humánerőforrás osztályt.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
2021. márc. 29. 12:08

Nekem is nagyon bunkó a főnököm.


Csak nem tudom, hogy olyan ostoba, hogy nem jön rá ha szépen beszélne talán többet is elérne. Így gyakran direkt nem végzem el neki olyan gyorsan amit akar. És igen, én is gyakran tükröt tartok elé, és ugyanabban a stílusban válaszolok. De nem esik le neki, csak megvádol, hogy milyen rosszindulatú vagyok és elmondja a többi kollégának. Ostoba, bunkó és agresszív. Csak azt nem értem mitől sikeres. Vagyis értem, miattunk az. Meg talán mert jókat tud hazudni az üzlettársaknak.

2021. márc. 29. 12:03
Mi van, már nem bankban dolgozol?
5. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 29. 11:55

Nem ismered az enyémet. A tenyerem viszket amikor minden nap így köszön böszmén: na jó napppottt! Magamban: viszlát!


Aztán így kér meg dolgokra: csinâdd mà'meg azt, meg add mà oda! Én meg: itt van má, hee! !!!

Még nem esett le neki...

4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 29. 11:49
Elvégzed a munkád, megkapod a fizetésed. Nem dolgod a főnök magatartásának figyelése. Szerintem...
3. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 29. 11:48
Egyetértek Andival, lépj ki.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 29. 11:47
Lépj ki.
2021. márc. 29. 11:32

Jó fizetést ad és rendszeresen hivatkozik is erre, hogy ő milyen korrekt.


Közben meg beteges hazudozó, manipulatív, ékesszóló görény.


Utálom, hogy hazudozik a beszállítóknak, klienseknek. Hogy direkt késlelteti a kifizetéseket és nincs semmi bűntudata.


Ti mit tennétek. A fizetés valóban jó, de nagyon nehéz elviselni egy ilyen ember közelségét.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook