Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zaklat a főnököm, mit tegyek? Tűrjem? fórum

Zaklat a főnököm, mit tegyek? Tűrjem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
63. moonlight13 (válaszként erre: 62. - Miaumacs)
2012. márc. 28. 19:06
Nagyon nehéz és sokrétű. Sajnos kevés a kolléganők ideje arra, hogy betanítsanak, úgyhogy időnként "vért izzadok".
62. miaumacs (válaszként erre: 61. - Moonlight13)
2012. márc. 27. 21:50
és szereted az új területet? Nekem is máshoz kell majd alkalmazkodni akkor, ha bejön az új melo.
61. moonlight13 (válaszként erre: 60. - Miaumacs)
2012. márc. 25. 09:47

Na látod! Kitartás, és bátorság! Azért merte megcsinálni, mert látta, hogy félsz tőle, és nem mersz lépni!

Az én főnököm nem így viselkedett, de úgy, hogy vegyem a lapot, és álljak fel a helyemről. Nem álltam fel, de a végén megválaszolgattam az ellenem irányuló mondatait. Nem rúgott ki, de arrébb találtam magam, egy számomra teljesen idegen területen. Sokat bőgtem, azt gondolta, akkor már tényleg felállok. Mivel nem volt más lehetőségem, még mindig nem álltam fel, elkezdtem megtanulni az új területet. Ma is ott vagyok..

60. miaumacs (válaszként erre: 59. - Moonlight13)
2012. márc. 25. 09:42

Nagyon durván küldtem el!!! A telómban lévő sms-eivel pedig - amennyiben nem hagyta volna abba - a feleségéhez mentem volna. Most jelenleg nem beszélünk egymással, és ez már haladás!!!! A fizumat nem emelte meg, és nem kerültem magasabb beosztásba ... ez mind igérgetés volt,ha...

új melóhelyet azóta is keresem. már vannak lehetőségek :) rem. bejön.

59. moonlight13 (válaszként erre: 58. - Miaumacs)
2012. márc. 24. 22:02
Akkor csak ennyi volt, hogy elküldted ....? Vagy a párod is beszélt vele?
58. miaumacs (válaszként erre: 36. - B4c06bc553)
2012. márc. 24. 21:13
köszi a tippet! nagyon sokszor elolvastam, amit irtál. megfogadtam. Most jelenleg leszállt rólam, mert jól elküldtem a jó k..............-ba!
2012. febr. 25. 14:00

Leszűrte a tanulságot.

Felvett egy rakat kölcsönt, fizetnie kell.

másik hely ha nincs kilátásba, maradnia, és tűrnie kell. Vagy lehet ölébe pottyant egy lehetőség, és az új helyen meg kell felelnie..

Más helyeken a kollégák csesztetését kell nyeldesni : Pl ahol fontos a darabszám, és nem tudja megcsinálni.. Mondjuk ez nem irodába szokott előfordulni.

2012. febr. 23. 20:42
Érdekes, hogy a fórum indítója nem szól mostanság hozzá!
55. egri maja (válaszként erre: 53. - F969d06d2a)
2012. febr. 23. 12:53
Nem mondtam,h feltétlen ki kell próbálni...Bár ha annyira erőszakos lenne,akkor ez már enélkül is kiderült volna!
2012. febr. 23. 12:52
bocsi:tettre kész:)
53. f969d06d2a (válaszként erre: 52. - Egri maja)
2012. febr. 23. 12:51
vagy jobban felhecceli és ott csapja helyben agyon
2012. febr. 23. 12:50

Sziasztok!

Háát,szerintem is kell némi lélek jelenlét Uzala ötltéhez,de nem tartom kizártnak,h hatásosos:)))

Én sem hiszem,h pár ilyen mondat elhangzása után,még tetrekész lenne...ha még is akkor nagyon beteg...

51. moonlight13 (válaszként erre: 50. - Uzala)
2012. febr. 23. 11:13
Húúú! Ez elég durva! Mondjuk nekem ezek a mondatok nem jönnének a számra, hamarabb vágnám hirtelen felindulásból pofán!
50. uzala
2012. febr. 22. 14:58

Az USA-ban egy ilyen főnök 8-10 év börtönt kockáztatna, de a most készülő BTK szerint nálunk is kijárna ezért hasonló büntetés, ti. a zsarolással, lelki ráhatással kikényszerített nemi aktus erőszakos nemi közösülésnek számít, a kísérlete is évkbe kerülhet - elvileg. Bizonyítani persze nagyon nehéz, ezért inkább mást ajánlok, hacsak a fickó nem hoivatkozhat arra, hogy korábban nem volt ennyire ellenálló. Hathatsz nyugodtan a hiúságára, mondjuk azzal, hogy felháborodásodból lendületet merítve megkérded: - Ha már ennyire akarsz dugni, és nem tudsz még egy kurvát se keríteni magadnak... hát nem csodálom, mikor néztél utoljára tükörbe... akkor gyere, vetkőzz, de ugye nem vagy izzadós, mert nem szeretnék egész nap a bűzödben lenni. Levetkőzzek, vagy elég ha felhúzom a szoknyám? -

Ha egy pici kis önbecsülése is van, akkor se menne neki a dolog, ha te könyörögnél érte.

2012. febr. 22. 13:23

Akkor is valamit lépni kellene! Így könnyen zaklat, ha félsz tőle!

Csináld meg azt a felvételt!

48. f969d06d2a (válaszként erre: 46. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 22. 08:56
Egyet értek veled.
47. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 36. - B4c06bc553)
2012. febr. 21. 11:47
Én voltam hasonló helyzetben többször is. Sőt, mivel a "múlt rendszerben" kezdtem dolgozni jóformán kislányként, ezért többszörösen ki voltam téve a férfi főnökeim, sőt kollegáim zaklatásának. ÉN nem az a fajta vagyok, akit zaklatni lehet.
46. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 42. - Cel)
2012. febr. 21. 11:45

Hogy jönne rá, hogy miért verték meg egy sötét utcában...?

Nagyon nem értek veled egyet.

Minden embernél addig tud elmenni a másik, (legyen az főnök, vagy bárki), ameddig a "szenvedő" alany engedi. Fel kell vállalni, hogy minket ez zavar, még ha konfliktus is lesz belőle. Nem a középkorban élünk, hogy tűrni kelljen a zaklatást.

2012. febr. 21. 11:03
Nekem is volt olyan munkahelyem, ahol kiborított a főnök (nem zaklatott), de az is nagyon megviselt. Minden nap bőgve mentem haza. A végén már állást kerestem. Pont behívtak interjúra, amikor szinte ezzel egyidőben végre elment nyugdíjba a főnököm. Ha ez nem így lett volna, mindenképp léptem volna, mivel az egészségem forgott már kockán! És nem is múlt el nyomtalanul...
2012. febr. 21. 10:45

Érdekesek a hozzá szólásaitok...mindegyikben van igazság...Én biztos nem akarnék olyan helyen dolgozni,ahol napi szinten ki vagyok téve a stessznek,zaklatásnak!És ki akar olyan helyen dolgozni,ahol meg kell verni a főnököt,h békén hagyjon?

Szerintem a legjobb megoldás egy másik munkahely!

De biztos van olyan is aki szeret szenvedni....

2012. febr. 21. 10:24
A párját én sem értem! Hogy lehet két ilyen higgadt ember! 10 év alatt legalább egyszer én is pofán vágtam volna hirtelen felindulásból, és nem tudtam volna mindig 10-ig számolni előtte!
42. cel
2012. febr. 21. 10:19

Ne csináljátok már, Őt zaklatják és még a munkahelyét is adja föl?

Ha rendre utasítja a főnököt meg van annak az esélye is, hogy a pasas olyan helyzetet teremt, hogy "okkal" rúghassa ki.

Tudja és tisztában van ezzel a főnök is.

Az ilyen csak abból ért ha egy sötét utcában elkapják és jó helyben hagyják. Rá fog jönni miért kapta, de bizonyítani nem tudja.


Na ez legyen az utolsó amit javasolnék, de jó eljátszani a gondolattal.

2012. febr. 21. 10:08
Akkor menj el egy ügyvédhez, és kérj tőle tanácsot!
40. f969d06d2a (válaszként erre: 39. - B4c06bc553)
2012. febr. 21. 09:59
Na hát pont azért kellett volna az első alkalommal helyre rakni,és akkor eszébe sem jutott volna 10évig vergődni.De ha elolvasod ,a mókus puszit kért ő adott.Miért nem kormányozta orrba?nem hiszem 10év alatt 1lehetőse nem volt onnan megpattani
39. b4c06bc553 (válaszként erre: 38. - B4c06bc553)
2012. febr. 21. 09:36

A 10 évről meg csak annyit, hogy egy nő ki tudja védeni a közeledést hosszú éveken keresztül, míg nem egyszer csak ez a főnök úgy gondolja, hogy tovább megy. Mert van annyira egoista görény, hogy azt hiszi, elég volt ennyi "előjáték", és rákapcsol. Na ezt a nyomulást viszont már nem biztos, hogy ki tudja védeni.

Van aki rögtön a lényegre tér, van aki hetekig, hónapokig, évekig gyötri az embert. Sajnos szinte mindenütt előfordul ilyen beteg ember (mert ez betegség), és mivel ebbe a csoportba tartozó férfiak taposnak, kegyetlenül elsöpörnek mindenkit az útjukból - igen sokszor vezető pozíciót töltenek be.

38. b4c06bc553 (válaszként erre: 37. - Moonlight13)
2012. febr. 21. 09:30
Próbáltam, de eredménytelen volt, ezért kellett végül a páromat bevonnom.
37. moonlight13 (válaszként erre: 36. - B4c06bc553)
2012. febr. 21. 09:28
Ezek szerint Te is a sarkadra álltál?! Ezt írtam, hogy csak a gyengébbekkel tudja ezt megcsinálni.
2012. febr. 21. 09:25

Látszik a hozzászólásokon, hogy senki sem volt még hasonló helyzetben. Úgy nagyon könnyű ám az észt osztogatni!

- Ha bármivel is visszavág, akkor kiteszi őt az utcára. Mindenkinél lehet találni hibát (ha nem talál, akkor kreál egyet), de lényeg, hogy ő maradjon "tiszta".

- Ha szól a főnökének, akkor megkaphatja, amit én is: "...maga nő, már megszokhatta, hogy zaklatják..." Na ilyenkor mit mondanátok?

- Ha a feleségének szól... Ha a férj ilyen ocsmányul viselkedik a kollégákkal, akkor gondolj bele, hogy a feleségével négyszemközt hogy viselkedik. Mennyi beleszólása lehet egy ilyen ember mellett a feleségnek? Vagyis ez az út sem járható.

Szerintem az egyetlen esélye úgy lenne, ha a párja (és esetleg annak egy jó kiállású barátja) beszélne a főnökkel. Nyomatékosan kérjék meg, hogy hagyja békén, és ne merjen felmondani neki, mert ...

Ez a főnök csak a megfélemlítettekkel, a nála gyengébbekkel ilyen nagylegény, de az erősebbektől meghunyászkodik.

Sok sikert! Nekem bevált.

2012. febr. 21. 08:44

Szerintem látja rajtad, hogy félsz, hogy kirúg. Ha határozottan a sarkadra állnál, akkor nem merné ezt csinálni (szerintem).

Tényleg 10 éve még esetleg találtál volna másik helyet, ma már nehéz, de nem reménytelen!

2012. febr. 20. 16:26

Szia!

Megdöbbentő,h ezt már 10 éve tűröd...Miért nem kerestél eddig másik munkahelyet?Ma már sajnos nagyon nehéz új munkát kapni,ha csak nincs ismeretséged!

Viszont szerintem ebből a történetből ne fogsz tudni majd jól kijönni..előbb vagy utóbb kifog rúgni és igy is úgy is te jársz rosszabbul!:(

Ha tudsz keres egy másik munkahelyet!

Sok sikert!

Üdv:Maja

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook