Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » (Gyors)gyalogló vagy kocogó társakat keresek kortól függetlenül Szolnokon fórum

(Gyors)gyalogló vagy kocogó társakat keresek kortól függetlenül Szolnokon (beszélgetős fórum)


2015. jún. 24. 15:11
A jövő heti nyaralásotokhoz jó pihenést kívánok! :)
2015. jún. 23. 10:01
Én egy napot be tudok vállalni valamikor hétközben, de csak 6 óra után. Egy ideig jártam egyedül kocogni, de egyedül nem jó, hamar feladom. A bámulás nem érdekel, bámuljanak, igazából csak irigyek, mert ők nem mernek elindulni! :D
2015. jún. 22. 11:07

A másik dolog a megforduláson kívül, hogy sokan azt gondolják, hogy bizonyos kor fölött már egyenesen ciki kimenni és mozogni. Pedig ez nem így van. Ezért is jó lenne egy jó kis vegyes csoportot összehozni. Arról meg nem is beszélve, hogy aki csoportban gyalogol vagy kocog esetleg fut, az védettebb a külső beszólások vagy egyéb atrocitások ellen, amiket azért lehet hallani, gáton, erdőszélen magányosan futóktól.

Szóval, aki hallja, adja át!!!!!

Várom a jelentkezéseket! Én sem vagyok profi, mozogjunk együtt! :)

2015. jún. 22. 10:29
Ez szerintem jó ötlet! Kár, hogy távolabb lakok! Szerintem is jobb együtt, csoportban futni-kocogni, mint amikor tudjuk azt, hogy az emberek fele utánunk fordul, és úgy bámul, mintha még nem látott volna ilyesmit.
2015. jún. 21. 18:31
A Széchenyi lakótelepiek válaszát várom. Kortól nemtől függetlenül. Jó lenne egy csapatot összehozni, közösen tenni az egészségünkért! :)
2015. jún. 21. 18:29
(Gyors)gyalogló vagy kocogó társakat keresek kortól függetlenül Szolnokon

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook