Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyors szemromlás és munkaszemüveg fórum

Gyors szemromlás és munkaszemüveg (beszélgetős fórum)


1 2
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2022. ápr. 12. 20:25
Nemrég voltam laborban, nincs ilyen bajom, meg semmi tünete cukorbetegségnek.Én arra gondolok h nem jó a szemüveg, az egyik olyan, hogy eygbe van építve az olvasó a munkaszemüveggel, a másik csak munkaszemüveg.
2. bnedora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 12. 20:19
Oké, nem vagy cukorbeteg, de mikor mérted utoljára? Mert egyik jele pl. a látásromlás.
2022. ápr. 12. 20:16
Nem tudom, mi lehet az oka, de nagyon gyorsan romlik a szemem. 4 éve még szemüveg nélkül is facebookoztam a telefonomon, amin pici betűk vannak, és távolra teljesen jól láttam. Most pedig már min. 3-as szemüveg kell olvasásra, és már lassan az autók rendszámát se tudom leolvasni, csak ha közel jönnek hozzám.Van 2 munkaszemüvegem, az egyikre azt mondták, hogy nehogy nézzek 60 cm-nél messzebbre vele. A munkám nem számítógépes,mindig mást csinálok. Nem vagyok cukorbeteg.Tulajdonképpen, mire is jó a MUNKASZEMÜVEG?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook