Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyors fogyás, szigorú diéta.2008.szeptember22-től. fórum

Gyors fogyás, szigorú diéta.2008.szeptember22-től. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. szept. 22. 15:29
Ennyi?? Az igen kevés? Azért ennél többet is lehet enni, nem???
34. timi,,
2008. szept. 22. 13:32
Nekem is megvolt az ebéd 2 tojás,,,,finom volt.
33. 1e8f358d6a (válaszként erre: 32. - 240969b260)
2008. szept. 22. 08:21
tarts ki, gondolj az eredményre! sok sikert!
2008. szept. 22. 07:14

:-)

De még mennyire! :-)

Már tegnap este éhes voltam..:-) és eszembe jutott, hogy délig csak gyümölcs, az a baj, hogy már tavaly is úgy megutáltam a banánt és az almát, szóval nem tudom, hogy mit fogok enni. Jelenleg egy banánt majszolok kínkeservesen. Már csak 90 nap :-))) éljeeen!

2008. szept. 22. 06:25
Jó reggelt!Kezdődik karcsúsodásunk első napja.
2008. szept. 21. 21:08
oké,érvek és ellenérvek.Én belekezdek holnap,,,ha lefogyok jó,,,,ha nem hát megpróbáltam.
29. 1e8f358d6a (válaszként erre: 28. - Sirga)
2008. szept. 21. 20:04
így van.
28. Sirga
2008. szept. 21. 16:45

Mindenkinek sok sikert kívánok a fogyáshoz!

Bár az elején azt jeleztem, hogy csatlakoznék, mégis visszalépek. Már csináltam ezt a diétát - nem fogytam vele, csak szenvedtem tőle. Úgy van, ahogy Dortimcsi írta: napi 1000-1200 - bár inkább 1200 - kalóriára van szüksége egy felnőtt nőnek. Viszont 1 kiló zsír elégetéséhez 7000(!) kalóriát kell elégetni, illetve nem felhasználni. Tehát pl. a 700 kalória bevitellel pontosan 2 hét alatt adnátok le 1 kiló zsírt. Kérdem én: a többi honnan megy le? Izomból nem kifizetődő fogyni!

2008. szept. 21. 16:23
Köszke! Pont egy éve kezdtem el tavaly ilyenkor, és akkor lement az a 10-12 kiló, amit tartok azóta is, hátha most is lemenne ennyi! Mert az utóbbi hónapban alig ettem, mozogtam is, kerültem nagyon a lisztes,cukros,zsíros kajákat, és mégis itt tartok, szóval abban reménykedek, hogy újra készen áll a szervezetem erre a 90 napra és sikerem lesz mint tavaly:-)
26. 1e8f358d6a (válaszként erre: 25. - 240969b260)
2008. szept. 21. 13:54
a rengeteg divatdiéta közül a 90 napos a legbarátibb. És talán a legtartósabb. Szóval drukkolok!
2008. szept. 21. 12:50

Sziasztok!

Én is holnap kezdem el a diétámat, és a húgom is csatlakozik hozzám. De mi 90 nappal próbálkozunk :-) Sok sikert mindenkinek!

24. timi,,
2008. szept. 21. 12:03
Huuu,3 an vagyunk már.Az jó,,,akkor támogassuk egymást!Sok sikert mindenkinek!
2008. szept. 21. 12:00
Akkor 3-an vagyunk már!!!Ez jóóó:)
2008. szept. 21. 09:36

na, meg is találtam a régi cikkek között.

"A szegedi klinika diétája" a címe.

2008. szept. 21. 09:34
ez az úgynevezetett svájci diéta, nem? Itt a hoxán is volt ilyen fórum régebben. Az eredmény nem lesz tartós, egy régi osztálytársnőm 65 kg-ról indult, csak 4-et adott le a beígért 9 helyett, és utána vissza is szedte. A tojásundora pedig a mai napig tart.
2008. szept. 21. 09:29
hárman
2008. szept. 21. 09:05
Akkor már ketten vagyunk,,én is megcsinálom.Nekem is pár ismerösöm csinálta már,és tényleg fogytak vele.
18. timi,,
2008. szept. 21. 08:52

Sziasztok!

Én is belevágok ebbe a diétába,nekem van ismerősöm aki a két hét alatt lefogyott tőle 7 kilót,és a mai napig tartja.Pedig nyár elején vágott bele.Az biztos igaz.hogy ha utána elkezd az ember zabálni akkor visszahizik.de nem azért fogy le hogy utána visszaszedje.Szóval én indulok hétfőn.

Amugy ki csinálja még majd?????

17. husom36 (válaszként erre: 16. - Dortimcsi)
2008. szept. 21. 01:36
Te tudod,én is sajna fogyozom.:( Hajrá Boo7!:)
16. dortimcsi (válaszként erre: 15. - Husom36)
2008. szept. 21. 01:07

Nézd,szerintem figyelmeztetni kell az embereket arra,hogy az ilyen diétákkal többet árthatnak maguknak mint amennyi hasznot hoznak. Mert ezeken a korábban papíron mostanában neten terjedő csodadiétákon semmi figyelmeztetés nincs. Az én diétám is drasztikus (90 napos) de közel sem ennyire,és nem is ennyire egyhangú a táplálkozás.

Gyakorlott fogyókúrás vagyok magam is,ezért merem ezeket leírni. Anno én is csináltam a káposztaleves kúrát. Eredmény? lett, lement jó pár kiló,de később vissza is jött. És persze egy életre megutáltam azt a fajta káposztalevest... Aztán csináltam magam által kreált 600 kalóriás diétát (egy hónapig az alábbit ettem: R: 2 dl rostos gyümölcslé, ebéd: spenót vmilyen sajttal töltött pulykamellel V: 1 v.2 csomag instant paradicsom leves ) ami mellett sokat mozogtam (úszás,bringázás,futás) Eredmény ekkor is lett: kb 12 kiló ment le,de néhány hónap alatt visszatért. A mostanit nem írom le,olvashattad már. Számomra ez az ami eredményes és sikeres,mert nem híztam vissza.

15. husom36 (válaszként erre: 14. - Dortimcsi)
2008. szept. 21. 00:51
Mégha igazad is van, jól elvetted a kedvét pár embernek ettől a fajta fogyitól. :( Vagy nem?
2008. szept. 21. 00:26

Ne haragudj,de ez egy nyilvános forum,ahol én normális módon formáltam véleményt. Ha hangzatosan akarok fogalmazni akkor azt mondom,hogy alkotmányos jog a vélemény nyilvánítás.Én csak ezzel a jogommal éltem.

Ahogy írtam szíved joga, hogy ezt a diétát válaszd,de kérdezz meg egy dietetikust hogy mennyire egészséges egy ilyen drasztikus kúra. Semennyire. Sajnállak,mert lehet tényleg lefogysz 8-9 kg-t,de amint visszatérsz a normális étkezéshez hízni kezdesz. Ha nem is 2 hét alatt,de néhány hónapon belül visszatérnek a kilóid. Mert a szervezeted azt fogja hinni, máskor is éhezni fog, és ezért tartalékol.Egy esetben tudod elkerülni a visszahízást (talán) ha nagyon lassan emeled a bevitt kalóriákat.Tehát a diéta után 4-5 naponta emeled 100 kalóriával azt amit elfogyasztasz. ( ez azt jelenti, hogy a diéta után mondjuk 4-5 napig 1 doboz gyümölcsjoghurttal eszel többet, mint korábban...,majd 5 nap múlva 10 dkg csirkemellel eszel többet-és itt a nyersen mért értékre gondolok) )

Ha ezt szeretnéd csináld!

A 90 napos elején én is 750-800 kalóriát ettem egy nap,de később felvittem 1000-1200-ra, és fogytam....a heti 1-1.5 kg fogyás,az ami még nagyjából egészségesnek mondható, bár sokan a 0.5-1 kg-t mondják a legjobbnak,mert akkor még a bőr is tud regenerálódni.

És alapvetően nem ilyen drasztikus diétával kell fogyni, hanem egészségesebben élni.Mozogni és megfelelően táplálkozni.Én a saját példámon látom ezt.Csak ezért merek írni.

2008. szept. 20. 20:46

Tudom hogy minden diétánál van olyan aki nem hisz benne,meg ez lesz az lesz.

De légyszi ide olyanok irjanak akik csinálni akarják majd hétfőtöl.

Amugy a kávé szerintem teával helyettesithető....

2008. szept. 20. 14:11

Én biztos nem csinálnám ezt a diétát. Mert lehet,hogy fogysz vele néhány kg-t,de azt duplán fogod visszaszedni.És tudod miért?mert nagyon kevés kalóriát viszel be.Kb 6-700 kalória lehet a napi adag. 1000-1200 kalória alatt pedig nem lenne szabad diétázni.Tudom miről beszélek.5 éve én is csináltam drasztikus diétát...1 hónap alattt fogytam kb. 12 kilót,de visszaszedtem.Idén végigcsináltam a 90 napos diétát és fogytam 19.5 kilót,ami lassan 3 hónapja véget ért.És nem híztam vissza egyetlen dekát, sőt további 8 kilótól szabadultam meg (igaz nem 2 alatt) azzal, hogy továbbra is figyelek arra mit eszem.

Én nem mondom,hogy csináld a 90 napost,mert nem akarok senkit se rábeszélni,csak elmondom az általad választott diétáról a véleményem.

11. 13a6fcd24f (válaszként erre: 10. - Titamilla86)
2008. szept. 20. 13:48
köszi.
2008. szept. 20. 13:43
Kávé helyett zöld tea.
9. 13a6fcd24f (válaszként erre: 7. - Ebcec90f33)
2008. szept. 20. 13:31
Én szívesen tenném, de a kávét képtelen vagyok meginni...vajon a koffein tabletta helyettesiti?
2008. szept. 20. 13:19
Na jó,nem helyettesíthető.De mi van ha valaki nem kávézik?Én példáúl nem iszom kávét.Maci kávéból készűlt tejeskávét szoktam néha inni.
2008. szept. 20. 12:56
Na akkor ki tart velem?Hajráááááá
2008. szept. 20. 12:55

Leirom a diétát,kivitelezhető...:)

A diétát szigorúan be kell tartani, az ételek nem helyettesíthetőek mással és ki sem hagyhatók. A kúra alatt csak ásványvíz fogyasztható, alkohol nem! Két hét múlva vissza kell térni a normális étkezésre. A két hét alatt állítólag akár 8-9 kilót is le lehet adni.



1. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 2 főtt tojás, spenót vagy retek vagy uborka vagy saláta enyhén sózva

Vacsora: egy nagy szelet sovány hús grillezve, hozzá só, bors, esetleg mustár



2. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: egy nagy szelet sovány hús grillezve, zöldsaláta

Vacsora: gépsonka nagyobb mennyiségben, hozzá torma vagy mustár



3. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 2 főtt tojás, saláta és paradicsom citrom-mustár-só-bors öntettel

Vacsora: gépsonka, zöldsaláta



4. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 2 főtt tojás, nyers vagy főtt sárgarépa, sajt

Vacsora: natúr joghurt, gyümölcs



5. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: párolt hal, paradicsom citrom-mustár-só-bors öntettel

Vacsora: egy nagy szeret sovány hús grillezve, zöldsaláta



6. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: grillcsirke korlátlan mennyiségben

Vacsora: 2 főtt tojás, sárgarépa



7. nap

Reggeli: citromos tea

Ebéd: 1 szelet sovány hús grillezve, gyümölcs

Vacsora: szabadon választható bármelyik előző napi vacsora

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook