Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyors fogyást igérő termékek fórum

Gyors fogyást igérő termékek (beszélgetős fórum)


2008. dec. 28. 22:57
sziasztok! szerintetek le lehet fogyni 5 hónap alatt 15kg? sport és diéta mellett? vagy több is lemehet?koszonom a választ
2008. dec. 21. 15:44
sohasem használnék ilyesmiket
28. Sirga
2008. dec. 21. 15:34
A gyors fogyás butaság! Nem egészséges, mellesleg az ilyen "csodaszerek" nagy része csak a pénztárcát képes "lefogyasztani"! Nem javaslom őket!
2008. dec. 21. 15:30

Sziasztok!

Amiket itt leírtál, nem ismerem.

Most én Herbalife shake-t iszok, segít a fogyásban. A norbi módszer is jó, ill. a kalória számlálás is ugyanolyan jó módszer.

Igen, fontos a szemléletváltás, és az egészségesebb életmód. Mindig kismértékben kell változtatni, nem szabad felfordítani azonnal az ember életét. Az ritkán vezet jó eredményhez.

26. pimpi3
2008. ápr. 5. 15:12
Gratulálok!Szép eredmény!Ezt a krémet megnézem én is,mert én paprika olajat használok a folia alá,de nem hat!
2008. márc. 31. 23:45
Én sem vagyok híve a gyors fogyásnak, hanem az egyenletes, nem túl megterhelő súlyvesztésnek. Én méregtelenítéssel érem el ezt, és nálam működik. Ráadásul a közérzetem is javul, meg az egészségem is.
2008. márc. 28. 20:41
HUMBUK!!!!!!!!!!
2007. okt. 7. 13:26
baromságok
22. 7feba5ce92 (válaszként erre: 20. - Ildiko84)
2007. júl. 13. 11:10
nagyon szépen köszönöm- igen erre gondoltam...:)))
21. srrse (válaszként erre: 8. - Violet Fox)
2007. júl. 13. 09:50
szeretnem en is megvenni a Norbi konyveit..de igazabol itt Erdelyben nem nagyon tlalahatok..nem tudnatok ki segithene nekem ???
2007. júl. 13. 09:43
szerintem az a calahar diet
2007. júl. 13. 07:54

Sziasztok!

Nem akartam ezért új topicot nyitni- de talán valaki hallott közületek arról a táplálékkiegészítőről amit Csepregi Éva nevével reklámoznak. Mostanában nem látom- igy a nevére sem emlékszem. valaki esetleg????

18. sarkanylany (válaszként erre: 10. - ÉVI24)
2007. júl. 13. 06:29

sziasztok


bár én atkinsezem, mégis tisztelem Norbit, sőt vele edzek itthon.

Egyre kevesebb termékében van aszpartam, így nyugottan eheted.

HA diétázni akasz az elve szerint, akkor kerüld a cukrot. Én süssinát használok, mert abban nincs aszpartam.

A régi könyveit olvastam, eléggé ütős, ha az embr kövér. Az új könyvet még nem láttam, de lehet, hogy az is elég lenne (-10kg/1hónap)

Itt rngetegen csinálják a Norbit, ők biztos tudnak segíteni ebben, sőt kifejezetten ilyen fórum rész is van.


Sok sikert!

17. LoLiNa (válaszként erre: 15. - Angyalka76)
2007. júl. 12. 10:11
És a bőr se tud alkalmazkodni, csúnya lesz
2007. jún. 12. 18:11
Sajnos a fogyast segito szerek csak ideig-oraig ernek valamit utanna meg megnezhetjuk magunkat de tudok egy jobbat teljes eletmod valtoztatas az a legbiztosabb.
2007. jún. 9. 08:51
sok okból nem jó a gyors fogyás!ha abbahagyod ugyan olyan hamar visszamegy!
2007. jún. 9. 08:20
Csak a pénztárcádat fogyasztja...semmi mást
2007. jún. 6. 22:18
Ha gyorsan fogysz, akkor baromi gyorsan lesz nyulos borod, es lottyedt melled is! Kinek kell ez? Ha valaki kibirta azt a par honapot, amig feljott, kibirja azt a par honapot is, amig lemegy. Szerintem.
12. Mimus
2007. jún. 6. 22:14
Szerintem ezek nagy kamuk!Fogyni fokozatosan kell és egészséges,szerintem nem hiányzik senkinek,hogy rámenjen az egészsége ilyen hülyeségekre!
2007. jún. 4. 18:58

Sajnos az emberek mindig próbálnak hinni természetüknél fogva a csodában. Ezek a bogyók, és reklámok jó marketingfogás, és sajnos a legtöbb esetben pénzlehúzás. :(

Ha valaki le akar fogyni, azt saját erejéből tegye, nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

Jó lenne, ha lenne egy olyan mellékhatások nélküli pirula, amit szedünk meghatározott ideig, és utána szép karcsúak leszünk. De nincs ilyen sajnos.

Érdemes szem előtt tartani, hogy ezek a reklámok, mind az emberek hiszékenységét veszik célba, szerintem nem érdemes kísérletezni. Életmódváltozással annál inkább, és akkor az ember legalább önmagában bízhat. - utóbbi viszont személyes tapasztalat.

10. ÉVI24 (válaszként erre: 9. - Violet Fox)
2007. jún. 4. 18:07
Szia örülök, hogy neked sikerült ls ne add föl soha! Én a Norbi torna kazikat nagyon szeretem szoktam is rájuk tornázni. Viszont sok termékében aszpartam van, mai nagyon rákkeltő amerikában már be is tiltották pl. a canderell ebből áll. Érdemes utánna olvasni a neten. Ezért inkább kis cukrot eszek vagy mézet, mint mérget. Sok sikert Évi
9. Violet Fox (válaszként erre: 8. - Violet Fox)
2007. máj. 28. 21:04
jajj nem 3 hónap hanem 2 hónap!!! Don't worry!!
8. Violet Fox (válaszként erre: 5. - ÉVI24)
2007. máj. 28. 21:02

Szia Évi! =)

Nos ahhoz meg kell venni a könyvet a legelsőt!Jó tudom pénz kidobásnak tűnik de benne van Katinka / Romantic / őszinte élete de nem csak az övé!Nyáron kezdj neki több idő és gyümi van akkor! =)Én csak 3 hónapig 1 kódú ételeket ettem! Utána nem is kellett szénhidrát sem édesség!Elkezdeni nehéz.. De lebegjen a szemed elött az hogy milyen jó lesz abba a ruhába bele férni ami eddig nem jött rád!=)

Képzeld el azt hogy minden nap vékonyabb vagy és mosolyogsz!

Ne add fel és másoknak is ezt kívánom!

Próbáljátok ki egy több Norbi termék van a boltokba és finomak is na jóó a rudi annyira nem!=D puszi minden elkeseredett fogyizónak!! =)

2007. máj. 27. 13:46
Most kezdtem el szedni az OK Linea tablettát. Ha valaki már szedte irja már le mi a tapasztalata. Köszi
2007. máj. 24. 08:43
A gyors fogyás csak álom a nők többségének... ez a szervezetedtől is függ. De amilyen gyorsan lefogysz annyira gyorsan is visszaszeded a 2*esét sajnos, egy időbe én is kacérkodtam ezeknek a bogyóknak a megvételével, de ha valaki tényleg azért akar lefogyni mert a testét és a lelkét akarja "karban tartani" az sportol és odafigyel a bevitt tápanyagra (bár igaz ez nehéz és időigényes, de ahogy anyukám mondta kiskoromoba: "lányom, a szépségért meg kell szenvedni és könny csordúlt ki a szememből a hajfésülésnél :D ). Amúgy ez egy nagyon jó honlap, mert itt nem csak információt talál az ember, hanem bíztató társakat is...grat a szerkesztőnek... és sok sikert mindenkinek :) Eszti
5. ÉVI24 (válaszként erre: 4. - Dee)
2007. máj. 22. 22:24

Szia!

azzal foygtál, hogy 1,2,3 kódúak az ételek és mikor melyiket lehet enni ezzel fogytál le? Még nem próbáltam. Mennyi idő alatt fogytál és mennyit ezzel? Én most a galadiátor tornáját csinálom a 20 perceset az nagyon jó! Köszi remélem írsz :)

4. dee
2007. máj. 21. 08:12

Szia Évi!

Én is azt javaslom,hogy ne a bogyóktól várj csodát.

Norbi módszere nekem is bejött.

Sok sikert!

3. Violet Fox (válaszként erre: 1. - ÉVI24)
2007. máj. 21. 08:07

Szia Évi!

A Removyl veszélyes állítólag Németországba be van tiltva!Egy nő miután lefogyott 40 kg visszahízott 50 kg!!Ez a Removyl hatádsa!

Absolute-ról az olvastam hogy máj problémát és erős fejfájást okoz! Én a Norbi- Update-tel fogytam amit nem híztam vissza! =) 2 hónap alatt 15 kg! Jó nem? SOK SIKERT!!! =)

2. Eve20 (válaszként erre: 1. - ÉVI24)
2007. máj. 16. 13:43
Ha rám hallgatsz, nehogy megvedd bármelyiket is, ugyanis biztosan állíthatom, hogy teljesen hatástalanok! Egytől egyig!
2007. máj. 16. 12:54

Valakinek van e tapasztalata ezekkel a készítményekkel? www.fogyi.info oldalról. sok újságban hirdetik, hogy hú de sokat leadtak és nem is fógyókorúzták meg sportoltak és pár nap alatt sok kiló leadását, ígérik. Nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre! ZACTIVAL kapcs. van itt fórum, de a többi milyen vajon??? Valaki fogyót valamelyiktől? Azt kipróbálnám.

REMOVYL

ZACTIVAL

ABSOLUTE

DISTILATO DI ERBE

HERBACHROM

LIPOTREX

EQUIBA

OK Linea

FIGUR BELLA

MASTER SLIM

ChromaSlim

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook