Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyomirtó a kertben... meddig nem mehet ki a kiskutyám? fórum

Gyomirtó a kertben... meddig nem mehet ki a kiskutyám? (beszélgetős fórum)


7. Szelavi (válaszként erre: 6. - C62e5b7d24)
2010. ápr. 30. 12:27
Köszönöm :) Örülnék egy kis esőnek most én is... Imád kint lenni a kutya.
2010. ápr. 30. 11:43
Végignéztem az előbb egy csomó szert, a legtöbbnek 0-0 nap a várakozási ideje. Szerintem egy két nap és nem lesz gond. Ha esik rá az eső, akkor még jobb lenne.
2010. ápr. 30. 11:33

Igen, az a baj, hogy rágcsál. Főleg egy 3 hónapos kutya... Nagyon mérges vagyok, hogy nem szóltak előre..

Köszönöm a válaszokat!

4. c62e5b7d24 (válaszként erre: 1. - Szelavi)
2010. ápr. 30. 11:27

Szia!

Kéne tudni a szer nevét.

Minden permetszernek van élelmezésegészségügyi várakozási ideje, illetve munkavégzési várakozási ideje ezt meg tudnád nézni a neten. Előbbi azt jelenti, hány nap múlva fogyasztható a növény( ez zöldségnél stb érdekes) illetve a kutya ha legel. Utóbbi azt mutatja, hogy hány nap után lehet hozzányúlni biztonsággal a permetezett növényhez.

3. costarika (válaszként erre: 1. - Szelavi)
2010. ápr. 30. 11:18
Ehhez tudni kéne a hatóanyagot. Elvileg elég lehet 24 óra várakozás, de számolni kell azzal is, hogy a kutyák néha rágcsálnak füvet.
2010. ápr. 30. 11:16
Szerintem a 24 óra kevés. Vannak olyan gyomirtószerek amelyek a hatást csak kb. 3 nap múlva fejtik ki. Akkor látszik, hogy sárgul a gyom.
2010. ápr. 30. 11:11
A főbérlő idehívott pár munkást, majd azok közölték, hogy gyomirtót használtak és ha van háziállat, 24óráig ne engedjem ki... Szerintetek mit csináljak? 24óra múlva már nem veszélyes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook