Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nyalogatja a 6,5 hónapos kiskutyám a konnektort? fórum

Miért nyalogatja a 6,5 hónapos kiskutyám a konnektort? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. ápr. 1. 14:38
energiahiánya lehet :)
73. Lara1984 (válaszként erre: 62. - Guruljka)
2013. dec. 19. 04:22
De édes vagy! Nem szokásom ilyen "nyálasan" fogalmazni, de ebböl a történetböl sugárzik a szeretet. Véleményem szerint, aki az állatokat nem (illetve nem csak) megenni szereti, az rossz ember nem lehet. Szívembe zártalak, Guruljka. ♥
72. Enéh1
2013. dec. 17. 09:04
Avokado es voroshagymat se szabad!
71. Enéh1
2013. dec. 17. 09:02

Nem chilizem, meg kakukkfu, bazsalikom blabla, ne ugy vedd a fuszerezest! Amikor meg a sajat eteled maradekat adod, az meg fuszeresenb mint aznamit most adtam neki tegnap! :)

Ami tilos, paradicsom, huvelyesek, kaposzta, kukorica....

70. Enéh1
2013. dec. 17. 09:01
A majoranna nem egy hu de nagy fűszer, petrezselymet pl meg szabad, heti egyszer meg sózni kell az etelt! Kutyasulibol tudom
69. andi6020 (válaszként erre: 68. - Grizus)
2013. dec. 17. 07:56
Sót nem igazán, és fűszerezni is felesleges. Úgy mintha magadnak főznéd, na úgy TILOS!
68. grizus (válaszként erre: 66. - Enéh1)
2013. dec. 17. 03:15
Lehet fűszert adni kutyának?
67. Enéh1
2013. dec. 16. 21:43
Fuszereztem
66. Enéh1 (válaszként erre: 43. - Guruljka)
2013. dec. 16. 21:42
Ma mar fizereztem az etelet, sóval es majorannaval! Lehet h meg jobban is izlett neki az etele! :) vese es szardinia volt a mai menu, sajttal, tojassal es zoldsegekkel! Semmi nem maradt belole :)
2013. dec. 16. 00:43
Nagyon nagy nem lesz, de jó kis középtermetűnek saccolom.
64. Enéh1
2013. dec. 15. 22:53
Azt nem tudom, h milyen keverek, kivancsi lennek ra, hogy mekkorara dog meg noni a cseppem :)
63. Enéh1
2013. dec. 15. 22:51

Aranyosak! :) megneztem oket! :)

En is ugy szeretnem majd elhozni a masodikat, h pici legyen...ez fontos szerintem, bar baratsagos Helios minden kuttyal aki nagyobb nala, kisebbektol fel :D

Biztam benne amikor elhoztam, h nem fog elpusztulni, amit mondtak az Illatoson, h nem eszik es nem adnak neki sok eselyt! De itt van es gyonyoru

2013. dec. 15. 22:45

De jó!

Nekem a pumikám van "árvaházból", elég messzire mentem érte a menhelyre. A netről választottam,amikor egy darab kutyám se volt. Azt mondtam, itt az ideje menteni, és egy olyan kell nekem, akit senki más nem visz el!

Alig akarták elhinni, hogy nekem pont ő kell: más kutyára támad, macskát kerget ezerrel, és morcos...Dugdosták az állatorvos elől, hogy el ne altassa a viselkedési gondok miatt.

Több macskám van, miután az egyiket megszagoltattam vele, nincs semmi gond. Szegénykém csak azt akarta megnézni, mi is ez, ami úgy rohan előle! :-)

A komondor, amikor ide került, kisebb volt nála, de gyorsan nőtt, nincs semmi gond.:-D

A komondornak ő "bácsi", tisztelni kell, mert öregebb is, régebb óta is van itt. Erre nagyon figyelek.

61. Enéh1
2013. dec. 15. 22:35
Es kesobb szeretnek menteni melle egy hofeher kutyut! :)
60. Enéh1 (válaszként erre: 58. - Guruljka)
2013. dec. 15. 22:34
Persze, ha raszolok, h mit csinaltal, mar vonul is a buntisarkaba, amit maga valasztott ki, es pofival a sarok fele leül! :) nagyon ritkan csapok. Fenekere, nem vagyok a veres hive, sot!!! Biztos, h lesz olyan, h kap, de probalom mashogy fegyelmezni, eddig bevalik...
59. Guruljka (válaszként erre: 57. - Enéh1)
2013. dec. 15. 22:24

Igen, azt még nagy korában is fogja szeretni. És csak jót tesz neki.

Csak az a lüke konnektor...Tényleg vakdugózd le!

2013. dec. 15. 22:24

Azért nevelni még muszáj!


Olyan kis okosnak nézem, ért ez a szóból, csak tényleg nem bírja még ki, hogy ne csinálja, amit nem szabad. :-D

57. Enéh1
2013. dec. 15. 22:23
De tobb vitamin jut a szervezetebe allitom, mint a konzervekkel, vagy szaraztappal, persze azt is kap neha, szarazat minden etelebe majdnem! A zoldsegeket oarolom, a gyumolcsot nyersen kapja! Turot es a sajtos nagyon imadja! :)
56. Enéh1
2013. dec. 15. 22:20
Ezt az etrendet amit eszik en allitottam ossze, gyonyoru a szore, a foga meg az orvos is mondta, h sokat jarunk oda a balesete ota, h gyonyoru allapotban van szerencsere, csak rossz mint a bun, mert meg kicsi :)
55. Guruljka (válaszként erre: 52. - Enéh1)
2013. dec. 15. 22:17
Köszönöm!
2013. dec. 15. 22:15

Most rákerestem erre az étrendre.

Jó az alapötlet, de a kutyák ősei is nyersen ették meg a rágcsálókat, ezt-azt, amit el tudtak ejteni (a régebbi időkben a nyájőrzők is egeret, pockot vadászgattak), a növényi részek ezeknek a gyomrában, beleiben voltak, megrágva és többé-kevésbé emésztett állapotban.

Az ősi kutyák hogyléte senkit sem érdekelt, ugyanúgy az sem, ha bélférgesség miatt fiatalon kimúltak.

Ezzel a bármilyen gondosan összeállított étrenddel csak jó ízhatást és némi rostbevitelt érünk el, mivel muszáj megfőzni.

A zöldségfélékkel nem tudjuk utánozni azt, ami a rágcsálók és egyéb zsákmányállatok akkor vagy akár azóta ettek/esznek.

53. Enéh1
2013. dec. 15. 22:04
Nem veletlen kap ilyen jokat, egy Illatos ut utan!!!!! Ott bent 2 napig nem evett, nem adtak neki sok eselyt, h elni fog :'(
52. Enéh1 (válaszként erre: 51. - Guruljka)
2013. dec. 15. 22:04
A Me, myself and I-ba jelenkezz es ott van. Kep rola amikor elhoztam es a tegnapi kep az uj :)
2013. dec. 15. 22:02

Édes kicsi csillag kiskutyi, akkor már mindent értek!


Nagyon sok örömet kívánok!


(Mindhárom naplód titkos, kaphatok egy képet, hogy láthassam? Az enyémek az adatlapomon vannak!)

50. Enéh1 (válaszként erre: 49. - Guruljka)
2013. dec. 15. 21:58
Nem pulim van, Illatos uzrol mentettem a pici szerelmemet 3,5 honappal ezelott, akkor volt 3 honapos! Csont fekete nem tudom milyen keverek, de nem is ez a lenyeg,imadom :) a naplomban van egy kep rola :)
2013. dec. 15. 21:45

Ha van, azt észreveszed, életveszélyes.

A sertés csak legyengül tőle egy kicsit, emberre veszélytelen, ezért sokáig nem is szűrték.

Viszont árulták az olcsó sertésgégét állatkajának. Abban a leggyakoribb, de más belsőségben is megvan.

A hentes, ha ugyanazon a deszkán, ugyanazzal a késsel dogozik, átviheti a marhahúsra is.


De pulit ennyire változatosan etetni csuda dolog! Általában már egy sima pörköltmaradékkal is totál boldog. :-D

Puli-pumi keverékem van, és komondorom. Genetikailag imádják a pörköltes dolgokat, bár elég ritkán kapnak. Néha, hogy a kedvükben járjak, ilyennel kicsit megbolondítom nekik a kaját.

A magyar raszták híresen igénytelen étkűek. De ha megteheted és meg is teszed, hogy ennyi ízes falattal látod el, akkor csak tedd, és még sok együtt töltött szép évet kívánok! :-)

48. Enéh1
2013. dec. 15. 21:35
De amugy nem tudtam errol a korrol :( remelem nincs baja tole :(
47. Enéh1
2013. dec. 15. 21:28
BARF etrendrol beszelek, biztos ismered! Meg az elejen kapott egy pici kockat nyersen, de ennyi volt! Tobbet fozok neki mint magamnak
46. Guruljka (válaszként erre: 44. - Enéh1)
2013. dec. 15. 21:16

Így még nem hallottam emlegetni.

A sertés talán még mostanában is lehet az Aujeszky-vírus hordozója, azért kérdeztem.

45. Enéh1 (válaszként erre: 42. - Mazsinka)
2013. dec. 15. 21:11
Es honnan tudod, h nem az? :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook