Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyógyszer nélkül. Hiszed-e? fórum

Gyógyszer nélkül. Hiszed-e? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. ápr. 29. 18:11
Nagyon lényeges, hogy befogadók legyünk az energia felvételére. Ha megvan a szándék bennünk a gyógyulásra, és bizalmunk a gyógymódban az már fél siker.
2009. ápr. 29. 13:28
Most elővettem egy régebbi fórumomat, mert két másikat nem tudom miért letörölték. Valószínüleg szolgáltatásnak vették, pedig tényleg ingyen válaszolok mindenkinek, és segítek amiben csak tudok. Azt hiszem a fórum erre született. Úgyhogy most itt folytatjuk a kérdés-választ, akit érdekel.
2009. ápr. 21. 18:03
Szeretném, ha minél többen elmesélnétek élményeiteket, akár mint beteg, akár mint gyakorló gyógyító, milyen sikerek, illetve kudarcok értek alternatív gyógyítással kapcsolatban.
2009. ápr. 21. 08:06
A segítséget kérők 80 %-a pszichés betegségben szenved. A maradék 20 legnagyobb része pedig már a pszichés betegség következményeként valamilyen szervi betegségben szenved. A pszichénket a gondoltainkkal, a gondolatainkat szellemünkkel tudtuk irányítani. Már írtam, a lényeg, hogy ne a gondolatunk irányítsa a lelkünket, hanem a lelkünk a gondolatainkat. Ezáltal egy magasabb frekvenciaszintre emelkedünk, magasabb rezgésszámmal. Olyan, mint egy rádió adó-vevő, más hullámhosszra állítjuk magunkat, ami számunkra sokkal kellemesebb. A budhisták is ennek tudásában vannak.
2009. ápr. 20. 11:47
Sokan kérdezték, hol és hogyan lehet megtanulni az energiagyógyászattal kapcsolatos szisztémákat. Én 20 évvel ezelőtt az agykontrollal keztem. De amiket ott hallottam már előtte is megfogalmazódtak bennem. Viszont a társaság, akik összejöttünk, az volt az igazi élmény. És valószínű, hogy az energiákat is azért éreztük igazán, mert sok hasonló gondolkodású, frekvenciájú ember között voltunk. Ezt megjegyezte a testünk-lelkünk. Utána rengeteg könyvet olvastam. Miután az ezoterikába sok minden beleillik, kiválasztottam a nekem leginkább testhez állót. Voltam kártyajóslás, asztrológia, jóga, szellemgyógyászat, spirituális, számmisztika tanfolyamokon. Ezek közül választottam magamnak az energiagyógyászatot, szellemgyógyászatot, és mivel a betegségek nagy számban a születésünknek nem megfelelő életmód miatt van, ezzel kapcsolatban a számmisztikát. Ezeket ma már az internetes világban bárki megtalálja. Ha rákattintasz millió címet kapsz. Használt az intuíciódat, hogy melyik lehet a számodra legmegfelelőbb, mert különben anyagilag nem győzöd, és nagyon sokan vannak,akik csak a pénzre mennek. Ez egyébként benne van a pakliban, hogy annyira hiszékenynek, naívnak és befolyásolhatónak néznek minket, hogy kihasználnak. Éppen ezért mindent hallgassatok meg, de mindent mérlegeljetek. Nem a feltétlen egyetértés a lényeg, hanem az, hogy amit már mi magunkban is gondoltunk, és valahol megkaptuk ennek pontos megfogalmazását, akkor abban már van valami. Ha már 2 embernek ugyanaz van a fejében lelkében, az már nem véletlen. Mindig várunk valami újat, valami jobbat, de higgyétek el, hogy mi magunk tudjuk igazán mi a jó nekünk. Hallgassunk szívünkre, lelkünkre. Minél többet gyakoroljuk a meditációt, annál több lesz az intuíció. Egyre tisztább képet kapunk önmagunkról, megváltozik a világképünk.
44. ddba37bd80 (válaszként erre: 43. - Erikpipi)
2009. ápr. 20. 09:29
A fogyókúra nekem is örökös dilemmám. Óriási kisértés,ha valaki szeret enni, mint én is. Ha meg főznünk is kell a családnak, hát az illatok bizony beindítják a nyálképződést. Én próbáltam, hogy gondolatban azt mondom, jól vagyok lakva. De ez nem igazán jött be. És itt jött a gyógyászat rész. Képzeletben leszűkitettem a gyomromat, hogy nem fér már több bele. Nekem ez jött be jobban. Sajnos időnként visszaesem, pl. télen amikor sokkal többet ül az ember. De ha igazán nekiállok a koncentrálásnak, határozottan eredményes.
43. erikpipi (válaszként erre: 39. - Ddba37bd80)
2009. ápr. 19. 23:04

Akkor egy kis bioenergiát küldhetnél, hátha menne a fogyás:DDD


Egyébként elégedett vagyok a válasszal, ez nagyon pozitív:), miután nagyon cinikus, és igazságkereső természetem van. Magyarul, egy pióca vagyok:)))


Ezek szerint magadon már próbáltad mindezt.

"Örülök, hogy az orvosod nem nézett rád furcsán (mint megszoktuk) hanem elfogadta, hogy van más is, mint a hagyományos orvoslás."-Én csak beszélgettem vele erről,szerinte összeegyeztethetőek ezek a dolgok, de kizárólag orvosi felügyelettel,vagy ha pl. természetgyógyász, akkor a közös megbeszélés nagyon fontos, és a hókuszpókuszok elhagyásával, és egyáltalán nem zárja ki a gyógyulást.

2009. ápr. 19. 16:17
Ha meg akarjátok tanulni a bioenergiával kapcsolatos technikát, tudnotok kell, hogy fizikai szinten nem megy. Tehát amíg az agyammal próbálom irányítani, addig rossz úton járunk. El kell döntenünk magunkban, hiszünk-e egy felsőbbrendű, magasabbszintű, isteni elrendelésben. Ha ezt tudatosítjuk,és átadjuk magunkat Istennek, elfogadjuk az ő irányítását, máris könnyebbnek érezzük magunkat. Nem mi vagyunk a világ urai, nem minden úgy történik, ahogy mi akarjuk. Egyébként ebből adódik a legtöbb pszichés betegség. Egyszerűen rettegünk attól mi lesz velünk, hogyan oldjuk meg problémáinkat.Valóban meg kell mindent tennünk családunkért, magunkért, de nem mindegy hogyan. A rágódás és főleg a félelem kiöli belőlünk a reményteli gondolkodást. Negatív energiákat termel. Higgyétek el tapasztalatból mondom, minden sokkal könnyebb, ha tudomásul veszem, hogy nem minden rajtunk múlik. Ha ezt a gondolkodást tudatosítod magadba, sokkal könnyebb lesz meditálni is. A másik jótanács: nem szabad erőltetni semmit. A túlzott akarat is gátolja a szellem működését. A gyógyításban sem szabad kifejteni túl nagy akaratot. Csak a hit,és a magasabb szintű frekvencia az ami pozitív eredményt hoz.
41. winny (válaszként erre: 34. - 6190a5cfb4)
2009. ápr. 19. 16:00

Ez különös.

Én így vagyok az elmetükre technikával,sok próbálkozás után már feladtam:)

40. ddba37bd80 (válaszként erre: 38. - Erikpipi)
2009. ápr. 19. 14:31
Bionak azért nevezzük, mert abszolut tiszta, minden szennyezódéstől mentes, Isten által adott pozitív energiáról van szó.
39. ddba37bd80 (válaszként erre: 38. - Erikpipi)
2009. ápr. 19. 14:28

Valóban igazad van. És szerencséd, hogy egy nyitott, elfogulatlan dokit fogtál ki. Valóban vannak helyzetek, amikor élet-halál helyzet adódik és létfontossságú, hogy igenis bevegyük az antibiotikumot. Ebben az esetben a gyógyszer radikális hatása miatt sokkal hatékonyabb. Semmilyen körülmények között sem szabad senkit a gyógyszerről lebeszélni. Szerintem ezt is mindenki el tudja magában dönteni. Gyakran előfordul, hogy a gyógyszerben való hit gyógyít meg valakit. Mindenki válassza a neki legmegfelelőbben. Ha elfogadjuk, hogy az egész világmindenséget Isten teremtette, akkor nem véletlen a gyógyszerek feltalálása sem.

De tartósan nekem sokkal nagyobb hitem van az energiagyógyitásban, mert sokkal több szól mellette. Nincs mellékhatása, megnyugtatja a testet, lelket. Kiegyensúlyozottabbá tesz. A legnagyobb problémák mellett is optimisták leszünk, és a gyógyíthatatlan, karmikus betegségeinket is türelmesebben viseljük. Örülök, hogy az orvosod nem nézett rád furcsán (mint megszoktuk) hanem elfogadta, hogy van más is, mint a hagyományos orvoslás.

2009. ápr. 19. 14:06

"Gyógyszer nélkül. Hiszed-e? "-Nem. Bölcs házi dokim szokta mondani, hogy a kettő kombinálva. Egy jó kis tüdőgyulladást bioenergiával gyógyítani maga a halál.

Egyébként miért bio?:)

2009. ápr. 19. 14:02
A szellemgyógyászatnál jó, ha legalább a keresztnevét tudjuk. Gyógyítás közben sokszor mondjuk a nevét, hogy az energia oda kerüljön hozzá. Egyébként nem számít hol van a beteg, az sem milyen messze. A szellemszinten nincs idő, nincs tér.
2009. ápr. 19. 13:09
A védelemmel kapcsolatban: nagyon jó, ha valakivel személyesen találkozunk, és azt érezzük, hogy kezdünk elgyengyülni, elbátortanalnodni, ugyanakkor a másik teljesen fölénk kerekedik, ez is azt jelenti, hogy leszívja az energiánkat. Valóban nagyon jó, ha három ujjunkat összeérintjük, továbbá ha a két kezünk ujjait összeérintjük, vagy átkulcsoljuk, ha lábainkat a bokánál keresztbe tesszük. A lényeg, hogy bármelyik végtagunkat összeérintjük rövidre zárjuk magunkat. Nem leszünk befogadók a negatív hatásokra.
35. 6190a5cfb4 (válaszként erre: 33. - Ddba37bd80)
2009. ápr. 19. 07:25

Gondolom, ehhez tudnod kell, éppen akkor hol és hogy van az illető.....

Hogy lehet erről többet megtudni?

34. 6190a5cfb4 (válaszként erre: 32. - Winny)
2009. ápr. 19. 07:23
A 3 ujj nekem első perctől eredménytelen....de ha valamire koncentrálok, "ösztönösení" összeteszem, de eddig csak egyszer sikerült.
2009. ápr. 18. 20:37
A távgyógyászat lényege a gondolattól-gondolatig, lélektől-lélekig gyógyítás. Vagyis bárhol vagyok, meditációval átállítom magam a magasabb rezgésszámra, képzeletben ott vagyok a beteg mellett, és arra koncentrálok, azt kívánom, hogy a beteg meggyógyuljon.
32. winny (válaszként erre: 30. - 6190a5cfb4)
2009. ápr. 18. 19:42

eZ JÓ HOZZÁÁLLÁS!

"nem adom fel"

Én a három új technikát írtam:)

2009. ápr. 18. 19:28

távgyógyászattal naponta energiakezeltem...


Ez hogyan történik?

30. 6190a5cfb4 (válaszként erre: 28. - Winny)
2009. ápr. 18. 19:26

Elérkeztünk ahhoz a ponthoz,amiről az elején írtam.....írod a tanácsaidat, egyet is értünk, köszönöm. De ezeken már túl vagyok. Vannak saját pozitív mondataim, hallgatom a pozitív állításokat, használom az elmetükre technikát, sőt már a "rendeléssel" is próbálkoztam.

most én vagyok abban a helyzetben, hogy úgy érzem, körbejártam a feladatot, de a megoldás még késik....

De nem adom fel.

2009. ápr. 18. 18:56

Elmesélek nektek még egy történetet.

Fiatal huszonéves fiatalember. Élte a mai fiatalok sehova sem vezető életét. Belemerült a kábítószerbe, alkoholba,léha társaságba. Mindkét veséje tönkrement. 1 évig gépen tartották a vesét. Nem maradt más hátra, mint az átültetés. Sokáig kellett várni rá, de sikerült donort szerezni. Beültették, de a szervezet nem fogadta be. Immunrendszere nulla lett. Ilyenkor direkt legyengítik, hogy ne álljon ellen a szervezete, ne dobja ki. Három hétig volt benne az idegen vese. Csak a gépek tartották életbe. Már lemondtak róla az orvosok, véleményük szerint 1-2 hét alatt ha nem indítja be a szervezet, reménytelen. Tehát 3 hét után felkértek, és távgyógyászattal naponta energiakezeltem. Már az első után, reggel érezhető volt a változás. 1 hét után tökéletesen működött. A fiatalember egészségesen távozott a kórházból.

És most jön az, ami számomra érthetetlen volt. Fél év múlva hallottam, hogy ugyanúgy kábítószerezik, iszik, lumpol. Elgondolkodtam, hogy vajon nem jobb lett volna, ha egy másik ember kapja meg azt a vesét? De tudom, hogy ennek így kellett történnie. Én a dolgomat megtettem. Az ő dolga az lett volna, hogy megbecsülje azt a pluszt,lehetőséget, amit kapott. A gyógyítónak soha nem szabad mérlegelni. Feltétel nélkül adni kell magát. Szerintetek ez karmikus lehetett? Én csak így tudtam elfogadni.

28. winny (válaszként erre: 20. - 6190a5cfb4)
2009. ápr. 18. 18:49

Bocsi,hogy későn válaszolok de az msn-en beszélgettem.

Fogalmazz meg 3-4 pozitív állítást.Saját gondolatok legyenek.

Alkalmazd a három új technikát.Memorizáld.

Naponta többször ismételd.

Tudod a kéz mindig kéznél van:)

2009. ápr. 18. 18:30

Momo, az idézetet ismerem......a könyvről is hallottam, mindjárt rákeresek. Jó lenne elolvasni, de pillanatnyilag vannak bizonyos "tények" az életemben.


Ági, a számmisztika is érdekes, voltam ilyen előadáson.Bár számomra, ahogyan a neve is mondja, még misztikus. Ha egy idegen mond rólunk olyasmit, amiről "csak" mi tudjuk, hogy igaz, az mindig megdöbbentő......


Princes, ezt kipróbálom, de remélem, nem mostanában.:)

2009. ápr. 18. 17:43

A védelem lényege a tudatunk megtisztítása. Ennek egyetlen módját én a meditációban látom. Leülni egy csendes sarokba, vagy akár este alvás előtt, bekapcsolni egy kellemes, lágy, csendes zenét. "Elképzelni magunkat olyan helyen, erdőben, vizen, égen stb. ahol békesség uralkodik. Ahol én vagyok és a természet, és a végtelen világ. Ha sikerül gondolatainkat kiüríteni, máris egy másik világba kerülünk. A frekvenciánk is megváltozik. Ezt kell gyakorolni. Eleinte nehéz, mert az agyunk mindig bevillant egy-egy elterelő gondolatot. De ne hagyjuk magunkat. Fog ez menni. Ez csak a kezdet. A többi erre lehet építeni."


Én így tudom magam gyógyítani. Bármi legyen is az

fejfájás - ha 10 évbe egyszer előfordul - lehunyom a szemem és már jobb is. De ez sikerül egy megfázás alkalmával is. Fotel, csend, és csak lehunyott szemmel ülni, és nem gondolni semmire.

Másnapra kutya bajom.

2009. ápr. 18. 17:30

Az energiagyógyítással összefüggésben kezdtem a számmisztikával is foglalkozni. Kétségtelen, hogy az önbizalomhiány legfőbb oka, hogy nem élhetjük, élhettük életünket annak megfelelően, mint aminek születtünk. A gyermekkorunk van ránk leginkább hatással. Ekkor alakul ki bennünk énképünk. Ha gyermekkorunkban nem engednek kibontakozni, nem támogatják elképzeléseinket, belénk fojtják kreativitásunkat gyengék, elesettek leszünk. Önbizalmunk semmi. Mindig mások véleményétől tesszük függővé cselekedeteinket. De semmi gond. Mert felnőttként már helyre tehetjük a dolgokat. Fiatal hölgy járt nálam, akinek már pszichés problémái voltak. Jó tanuló volt mindig. Szülei akaratára elvégezte a felsőfokú tanulmányait. Mindenki elégedett volt csak ő nem. Születési képletének vizsgálata alapján kiderült, hogy ez őt nem elégítheti ki. Miután ezt megtudta egy idegentől, megnyílt és elmesélte, hogy világ életében egész más beállítottságú volt. De mivel nem ezt várták tőle, ezért inkább a mindennapi viták elkerülése végett lemondott róla. Majd utána az energiakezeléssel letisztítottam, kitisztítottam, energiával töltöttem fel.Elmagyaráztam a tisztítás, töltés lényegét.

Azóta is rendszeresen beszámol a fejleményekről. Munkája mellet elkezdett egy számára értékesebb tanulmányba. Boldogabbnak érzi magát. Támogassuk gyermekeinket az elképzeléseiben. És inkább csak terelgessük, mint megváltoztassuk őket.

2009. ápr. 18. 16:58
kassai csilla:ötről a hatra könyve nagyon sokat segített nekem,az énkép helyreállításában.érdemes elolvasni.
2009. ápr. 18. 16:31

"Ügyelj gondolataidra, mert szavaiddá válnak!

Ügyelj szavaidra, mert tetteiddé válnak!

Ügyelj tetteidre, mert szokásaiddá válnak! Ügyelj szokásaidra, mert személyiségeddé válnak!

Ügyelj személyiségedre, mert Az lesz a Sorsod!"


nekem ez az idézet nagyon tetszik,remélem nektek is

2009. ápr. 18. 16:28

Sokan és sokfelé keressük az utat. Előbb-utóbb mindenki megtalálja a neki megfelelőt. Hiszem és vallom, hogy semmi sem történik véletlenül, még az sem, hogy az ezoterika felé fordulunk.

Én már 20 év óta gyakorolom ezt a gondolkodást. Mert ez a lényeg, a gondolkodás. Amíg ez nem tudatosul bennünk, addig a gondolkodás befolyásolja a lelket.Ez olyan, mint amikor a farok csóválja a kutyát. De ahogy kezdünk egy más világ felé fordulni, megváltozunk. Lelkünk irányítja a gondolatainkat. És innen kezdve a világot más szemmel látom. Ha bántanak, igazságtalanok velem, inkább sajnálom őket, mint magamat. Sajnálom, mert ő még nem tudja milyen következményekkel jár amit tesz. Mivel a mai világ abszolut a materializmusra épül, és mindnyájan ezt tanultuk az iskolába, munkahelyen, ezért van ennyi beteg és hitetlen ember. Eltűnt a lelkiismeret. Bárki bármit megszerezhet erőszakkal a gyengébbel szemben. De ha mi ezen felülemelkedünk, és egy más szemlélettel, más gondolkodással rendelkezünk, meg tudjuk magunkat védeni. Mások segítségére pedig akkor tudunk lenni, ha azok kérik.

A védelem lényege a tudatunk megtisztítása. Ennek egyetlen módját én a meditációban látom. Leülni egy csendes sarokba, vagy akár este alvás előtt, bekapcsolni egy kellemes, lágy, csendes zenét. Elképzelni magunkat olyan helyen, erdőben, vizen, égen stb. ahol békesség uralkodik. Ahol én vagyok és a természet, és a végtelen világ. Ha sikerül gondolatainkat kiüríteni, máris egy másik világba kerülünk. A frekvenciánk is megváltozik. Ezt kell gyakorolni. Eleinte nehéz, mert az agyunk mindig bevillant egy-egy elterelő gondolatot. De ne hagyjuk magunkat. Fog ez menni. Ez csak a kezdet. A többi erre lehet építeni.

2009. ápr. 18. 16:27

sziasztok!

én is hozzászólnék a témához,mert ez engem is nagyon érdekel és érint is.én nem vagyok AK-os,de nagyon szeretnék az lenni,de a programozást azért én is alkalmazom.én egy FLP-s csoport elkötelezett tagja vagyok.és mióta járok a képzésekre nagyon sok mindent megértettem,rengeteget fejlődtem és ezt mások mondják,de azt érzem én is,hogy míg régen ha meghallgattam valakit azonosultam vele és a problémáival szorongtam és nem éreztem jól magam és most mióta képezem magam képes vagyok arra,hogy ne vegyem fel a negatív energiát,és beszélgetés után ne ezen járjon az agyam.márciusban voltam egy nagyon jó képzésen ahol az énképről volt előadás ott hallottam okos ötleteket,ha nagyon negatívban vagy írd össze magadnak azokat a dolgokat amiben jó voltál és vagy.pl.jól főzök,szépen kitakarítottam,tehát olyan dolgokat amit te csináltál és büszke vagy rá.és ezt többször nézd át egy nap és hidd el működik a pozítiv dolgok erősítenek.én ezt folytatom és hiába vannak olyanok akik leakarnak húzni nem tudnak.nekem ez vált be.mindjárt hozok ide egy idézetet ami nagyon ideillik.

20. 6190a5cfb4 (válaszként erre: 19. - Winny)
2009. ápr. 18. 15:28

Számomra az utolsó mondatod a lényeg, és tette helyére a kérdésemre a választ. Köszi. :)) Akkor ha jól értem, egy malomban őrölünk.....

Te, mint AK-os, mit tanácsolsz, hogyan tovább a programozásban?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook