Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyógyító szeretet - avagy a pozitív gondolkodás a gyógyulás folyamatának első és legfontosabb lépcsője. fórum

Gyógyító szeretet - avagy a pozitív gondolkodás a gyógyulás folyamatának első és legfontosabb lépcsője. (beszélgetős fórum)


2017. máj. 29. 20:59
ez most kell, nagyon kell
2009. máj. 7. 08:46
Mindnyájunkat érnek negatív hatások, mégis különböző képpen dolgozzuk fel. Van aki elintézi egy vállrándítással, van viszont aki a lelkére veszi és el van rontva a napja vagy akár az élete. Hogy ki mennyire érzékeny ez szerintem legnagyobb részben adottság. Ha mi az érzékenyebb csoportba tartozunk nem kell elkeseredni. Ez csak annyit jelent, hogy finomra van hangolva a lelkünk, ami bizonyos dolgokban előnyt jelent. Például a megérzésekben, érzelmekben. De megtanulhatjuk a védelmet. Azt, hogy a negatív erők felett mi győzzünk. Ez egy folyamat és csak elhatározás kérdése. El kell kezdeni, gyakorolni. A többi már magától jön.
6. ddba37bd80 (válaszként erre: 2. - 96126be7d9)
2009. máj. 6. 20:43
Az igazi erő bennünk van. Elsősorban rajtunk múlik minden, hogy igazán akarunk-e valamit. Ha elolvassátok a naplómat, képet kaptok arról, hogyan is kezdjük.
2009. máj. 6. 19:34
Küldtem neked mailt.
2009. máj. 6. 19:13
na ez engem is érdeklene,rám férne
3. Katinkaboszi (válaszként erre: 2. - 96126be7d9)
2009. máj. 6. 19:09
önmagából.
2009. máj. 6. 19:05

Ez így van.

De honnan vegyen erőt az, aki egyedül van?

2009. máj. 6. 18:58
A gondolatnak hatalma van. Ahogy a kimondott szónak is. A gondolatok belülről, az agyunkban fogalmazódnak meg. Kihatnak egész életünkre. De tudjuk-e irányítani? Igen, ha a lelkünkön keresztül irányítjuk. És ez az első számú szempont. A lélek ereje sokkal nagyobb, mint a fizikai test, az agyunk ereje. Ha ezt megtanuljuk, uralni tudjuk testünket lelkünket, a negatív gondolatokat kitöröljük, a pozitív gongolatokat erősítjük, megszűnnek félelmeink, fóbiáink, pánikbetegségünk, depressziónk. És mindaz a sok-sok fizikai betegség, ami ezek következményei lehetnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook