Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gynazol használata után volt valakinek vízszerű, nagyobb mennyiségű folyása? 23 hetes kismama kérdése. fórum

Gynazol használata után volt valakinek vízszerű, nagyobb mennyiségű folyása? 23 hetes kismama kérdése. (tudásbázis kérdés)


2020. márc. 6. 19:46
Szia. Nekem most pont ugyanez áll fen csak a 19 hèten. Neked vègül elmúlt?
9. Eperke81 (válaszként erre: 5. - Babszibobó)
2012. febr. 4. 18:40
Úgymond, érzem, ahogy kijön, de nem mondanám mondjuk deciben mérhetőnek :) Tisztasági betétet használok. Csak hát terhesség alatt az emberre mindentől a szívbaj jön. Nagyon aktív ma is a kis drágám, semmi más panaszom nincs és valszeg a krém víztartalma ürül, csak reméltem, hogy valaki használt és tapasztalt ugyanilyet.
8. babszibobó (válaszként erre: 7. - Mkjudit)
2012. febr. 4. 17:54
Igen, de nem ajánlják, biztos van valami oka
2012. febr. 4. 17:53
Csak tiszta vízsugárral szoktam kimosni, mert a hatóanyag az már felszívódik, csak a vivőanyag folyik ki.
6. babszibobó (válaszként erre: 3. - Mkjudit)
2012. febr. 4. 17:44
Amúgy tudtommal semmi ilyen jellegű után nem szabad kimosni magunkat...
5. babszibobó (válaszként erre: 3. - Mkjudit)
2012. febr. 4. 17:43
Én a "nagyobb mennyiségen" gondolkoztam el, persze nem kötekedni akarok...csak Én is használtam kúpot és krémet is, igaz más miatt, de ami utána jött (direkt raktam magam alá betét), azt nem neveztem volna nagyobb mennyiségnek, nem volt kevés, de nem nagy mennyiség...bár ez is nézőpont kérdése...
4. Eperke81 (válaszként erre: 3. - Mkjudit)
2012. febr. 4. 17:42
Nem lehet kimosni, a doki azt mondta, hogy 3-4 napig a környéket se érje szappan vagy ilyesmi. Távozik a krém is amúgy.
2012. febr. 4. 17:39
Nem lehet, hogy az csak a gyógyszer volt, ami elolvadt és az folyt ki? Én ha ilyesmit használok este, mindig kimosom magam reggel, mert egyébként nekem is folyik egész délelőtt.
2. babszibobó (válaszként erre: 1. - Eperke81)
2012. febr. 4. 17:03
Én nem használtam ilyet, de lehet jobb lenne Dokitól megkérdezni...főleg, hogy egy kismamánál a "vízszerű" folyás más is lehet....
2012. febr. 4. 14:44
Gynazol használata után volt valakinek vízszerű, nagyobb mennyiségű folyása? 23 hetes kismama kérdése.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook