Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermek úszás fórum

Gyermek úszás (beszélgetős fórum)


2013. aug. 20. 18:03
Solymár-Hidegkút-Budakeszi környkén ismertek úszás lehetőséget?
4. sanyinak (válaszként erre: 1. - _zsuzsip_)
2013. aug. 19. 12:19

A Margit-szigeti nekem tetszett. Nincs túl nagy csoport, tudnak bánni a gyerekekkel.

Gondolom azért olcsóbb mint a többi, mert kedvezőbb áron bérelik a medencét.

2013. aug. 19. 12:15

Kedves Krisz42!


Köszi a hozzászólást. Nálunk itt a közelben nincs uszoda, illetve ami van az piszok drága. A Darnyi T. úszóiskola -bár talán meglepő, mert "menő" a neve- a legolcsóbb amit eddig találtam.

2. Krisz42 (válaszként erre: 1. - _zsuzsip_)
2013. aug. 18. 19:36
A legközelebbi úszodába.Nekem most volt 5éves és a nyâron csuszdaparkban,wellnesszâllóban megtanult magától víz alatt úszni.Csak mêly vízbe hajlandó bemenni és tudja taposni a vízet vagy felfekszik,víz alatt a fej,aztán kiemeli levegőt venni.Szerintem ha szereti a vízet és ott vagy vele,akkor megtanulhat.Nekünk egyébként van úszásoktatás a közelben és mivel a két nagyobb gyerekem is tökéletesen megtanítottâk a suliban úszni,most ugyanahhoz elviszem a kicsit,mert ő nagyon imádja a vízet.Tehát nem kell menő hely,ha van közelebb is,menj le és nézd meg.
2013. aug. 18. 17:27

Kedves Szülőtársak!


Tud valaki valamit a Darnyi Tamás úszóiskoláról? Milyenek ott az oktatók? (Főleg a Komjádi uszodában lévők érdekelnének). Esetleg tudnátok valami más tippet adni, hogy hova vigyem úszni a 4 éves gyermekemet? Szereti a vizet és szeretném ha ez így is maradna!


Köszönettel,

Zsuzsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook