Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyerekkel Hollandiában fórum

Gyerekkel Hollandiában (beszélgetős fórum)


2011. júl. 25. 14:37
van kint ismerősötök?
8. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 7. - Barbara Kiss)
2011. júl. 25. 14:37
milyen munkára gondoltatok? szerintem a hollandot kellene elkezdeni. végül is hollandiába készültök. amit még tanácsolni tudok, hogy a gyerekkel minél előbb induljatok el. tudod, kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. sokkal nehezebben fog beilleszkedni, ha nagyobb. nekünk mindjárt iskolába kell őt beíratni, itthon pedig még csak ovis. ott 4 éves kortól iskola van. mennyi időre gondoltatok kint maradni? mi egyenlőre véglegesen tervezünk, de persze ez attól is függ, hogy hogy fogjuk bírni, meg hogy hogyan tudunk beilleszkedni. én már egy csomó mindennek utána néztem. kérdezhetsz. :-D most még csak foglalkoztok a gondolattal, vagy megszületett az elhatározás is?
7. Barbara Kiss (válaszként erre: 6. - S.Nikolett1980)
2011. júl. 25. 14:32
Hát középfokon beszél párom, én csak írok, a szóbeli nem sikerült. Van baba, most 2 hónapos.
6. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 5. - Barbara Kiss)
2011. júl. 25. 07:48
tudtok angolul? az a helyzet, hogy rengeteg állás van, viszont a nőknek nehezebb elhelyezkedni. gyermek van? milyen idős?
2011. júl. 25. 00:24
Hát jó lenne. De ez ugye attól függ, hogy sikerül-e állást találni.
2011. júl. 22. 12:05
szia. ti is készültök kimenni?
2011. júl. 21. 18:52
Szia, engem is érdekel a válasz, de ezek szerint senki nem volt ilyen helyzetben.
2011. júl. 19. 15:47
remélem azért valaki jelentkezni fog a kis fórumomba. nagyon izgulok, hogy hogyan fogunk beilleszkedni, és a hivatalos utakon végigjárni. jó lenne valakivel megbeszélni a kétségeimet is.
2011. júl. 12. 12:07
Készülünk kiköltözni a 7 éves fiammal Hollandiába és olyanokkal szeretnék itt beszélgetni, akik végig mentek már ezen az úton és meg osztanák velem a tapasztalataikat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook