Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyárakban , üzemekben, egyre alacsonyabb a színvonal a dolgozókat illetően. fórum

Gyárakban , üzemekben, egyre alacsonyabb a színvonal a dolgozókat illetően. (beszélgetős fórum)

1 2 3
54. PöttyösPanka (válaszként erre: 49. - Ariana)
2018. aug. 7. 19:12

Mivel konkrétan azt írtad, hogy gyár, miből kellett volna rájönni, hogy nem is arra gondolsz? Én csak kíváncsi lettem volna, miben mások a gyárakban dolgozók másoknál, de erre nem feleltél.


Általánosságban véve igen, szomorú, hogy ennyi igénytelen, durva ember van.

53. PöttyösPanka (válaszként erre: 52. - Cymbelyne)
2018. aug. 7. 19:03
Az említett két mesében mindig a gyengébb szívatja meg a másikat. Mindig Tom és a prérifarkas járnak pórul. Csak azt nem tudom, ez milyen hatással van a gyerekekre.
52. Cymbelyne (válaszként erre: 48. - Globus)
2018. aug. 7. 18:59
Azt üzenik, hogy a gyengébbel bármit megtehetsz. Pedig ez nem mai mese. Olyanok is az emberek mindenhol, egyes munkahelyeken például. Vagy a gyerekek az iskolában. Ha valaki egy kicsit le van gyengülve lelkileg és nem tudja megvédeni magát, azt egyből kipécézik. Pedig lehetne más a hozzáállásuk, például hogy segítenek neki.
51. michelle.r (válaszként erre: 46. - Epresturmix)
2018. aug. 7. 18:42
Ennek speciel örülök. Remélem, hamarosan azt is felismerik, hogy más mércével, tempóval, teljesítménnyel kell őket értékelni.
50. Piroska52 (válaszként erre: 49. - Ariana)
2018. aug. 7. 18:37

mert azt irtad,ha azt irod hogy általában,más lett volna a kérdés,

de itt konkrétan az áll,

,,,gyárakban,üzemekben,,,

és nekem meg az jön le ebből,hogy ezek az emberek vannak ledegradálva,

ennyi,

49. ariana
2018. aug. 7. 18:13
Úgy érzem nem jött át, mit szerettem volna kérdezni , van aki azon lovagol,miért éppen gyár... írhattam volna munkahelyet is.És nem csak a beszédre gondolok,hanem a viselkedésre is. Engem egyébként elszomorít a trágár beszéd, és amit itt is írt valaki, hogy a fiatalok közt ez teljesen elfogadott.
48. globus (válaszként erre: 43. - Cymbelyne)
2018. aug. 7. 17:22

Pl. Tom és Jerry is ilyen. Bármennyire muris, ahogy csapkodják egymást, a macsek számtalanszor kinyúlik, valóságban ilyen nem fordulna elő.

Meg a Kengyelfutó gyalogkakukk, No megállj csak farkasa. Akkortájt is úgy tanította a mese, hogy bármit meg lehet tenni, annak nincs következménye.

Igaz, ezekben ocsmány szöveg nem volt.

47. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Ariana)
2018. aug. 7. 17:21
F. sztudja!
2018. aug. 7. 17:18
Nem az a baj, hogy gyár. Hanem az, hogy egyre több munkáltató alkalmaz rokkantakat (egy tempósabb csapatmunkához nem igazán kellemes, ha nem mobil) vagy szellemileg leépült embereket, jópénzért. Tapasztalom.
2018. aug. 7. 14:11
Az enyémek még a Rémusz bácsi meséin, a vízipókom,a nagy ho-hon nöttek fel, de ezek a mostaniak borzalmasak, bár most is vannak azért jók is ha keresgélünk,
44. Nyamitörp (válaszként erre: 43. - Cymbelyne)
2018. aug. 7. 14:05
Én már azon is kiakadtam, amikor a Kungfu Pandában elhangzott a rohadj meg felkiáltás, meg a rohadék jelző.
43. Cymbelyne (válaszként erre: 21. - L.luiselotte)
2018. aug. 7. 14:01

Én régebben a Cartoon Networkon az egyik mesében csíptem el a k betűs szót. Nem hittem a fülemnek. Este 8 órakor. Szerintem így kezdődik, és egyszer csak azon kapjuk magunkat, hogy teljesen általánossá válik úgy, hogy szinte észre se vesszük. Lemegy még egy generáció és ez teljesen normális lesz. Már most látni lehet az eredményét.


Én is azon a csatornán nőttem fel, bár akkor még angolul lehetett csak befogni. Néha felnőttként is belenéztem és olyan szinten negatív töltetűnek találtam azokat a meséket, amik ott mennek, hogy inkább el se képzelem, milyen hatása lehet egy gyerekre, aki nem képes szűrni ezeket az információkat. Rám negatív hatással van felnőttként. Az a közös jellemzője a legtöbb rajzfilmnek, ami ott megy, hogy sosincs a végén happy end. De ez alig érzékelhető, mert közben vicces, meg színes az egész. Mégis rossz szájíz marad utána.

42. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Ariana)
2018. aug. 6. 22:27
Gőzöm nincs most mi a helyzet de munkaerőhiány van...
2018. aug. 6. 22:07
"Apaaa, kezdődik!" :)
40. Piroska52 (válaszként erre: 38. - PöttyösPanka)
2018. aug. 6. 20:36

azért ilyet leirni,

ennyire felsőbbrendűnek érzi magát,akkor mért nem olyan helyre megy dolgozni,ahol csak ,,,entellektüelek,,,vannak,

39. michelle.r (válaszként erre: 34. - Ariana)
2018. aug. 6. 20:18
A te színvonalad is alacsony? Azoké, akikkel beszélgettél szintén? Vagy ti kivételek vagytok és csak más, gyárakban dolgozóké?
38. PöttyösPanka (válaszként erre: 37. - Piroska52)
2018. aug. 6. 20:08
Tulajdonképpen ezt írta.
37. Piroska52 (válaszként erre: 36. - PöttyösPanka)
2018. aug. 6. 19:38
ezt én sem értem,ez nekem úgy jön le,hogy aki gyárban dolgozik,az csak bunkó ostoba trágár ember lehet,
36. PöttyösPanka (válaszként erre: 34. - Ariana)
2018. aug. 6. 19:35
Én csak nem értem, hogy miért pont a gyárakban. Milyen kategória az, hogy aki gyárban dolgozik? Ha felmond, akkor meg már nem?
35. Piroska52 (válaszként erre: 34. - Ariana)
2018. aug. 6. 19:10
nekem nincs ezzel bajom,csak nem kell általánositani,
34. ariana (válaszként erre: 32. - Piroska52)
2018. aug. 6. 17:59
Írtam, h dolgoztam nem egyben, több helyen is, de azt azért nem mondanám, hogy sokban.Viszont beszélgetek emberekkel, és mások is hasonlókat tapasztaltak. Kíváncsi voltam akik az ország más részein dolgoznak mi a véleményük, nem értem mi ezzel a baj.
2018. aug. 6. 17:55
Lehet ebben valami amit irtál.
32. Piroska52 (válaszként erre: 31. - Ariana)
2018. aug. 6. 17:48

Mért mondasz véleményt szóbeszéd alapján,ha saját tapasztalatod nincs.

Majd akkor lesz itt súlyos baj,ha a szülők nem kapnak észbe és nem fogják szorosabban a gyerekeket,akikben már most sincs tisztelet senki iránt.

Felnőnek,de hogy mivé válnak?.

31. ariana (válaszként erre: 27. - PöttyösPanka)
2018. aug. 6. 17:36
Nem sokban, de másoktól is hallottam, aki itt dolgoznak ebben a városban, csak másik munkahelyen.Nyilván nem mindenki, de egyre alacsonyabb a színvonal.
30. Piroska52 (válaszként erre: 29. - PöttyösPanka)
2018. aug. 6. 17:04

igen vannak diplomások a gyárakban,és vannak köztük bunkók,

és vannak munkások ,akik intelligens emberek,

igy értettem,

29. PöttyösPanka (válaszként erre: 28. - Piroska52)
2018. aug. 6. 16:52
A gyárakban diplomások is dolgoznak.
28. Piroska52 (válaszként erre: 25. - Ariana)
2018. aug. 6. 16:12

Nyilván valami rossz élményed van,de nem kellene általánosítani,

A gyárakban dolgoznak intelligens emberek is.

Ahogy a diplomások közt is van tapló.

27. PöttyösPanka (válaszként erre: 25. - Ariana)
2018. aug. 6. 16:02
Sok gyárban és üzemben jártál már? Mindenki így beszél, vagy csak egy bizonyos munkakört betöltők?
26. Guruljka (válaszként erre: 19. - Channa*)
2018. aug. 6. 15:25

Az meg már akkor az ő baja.


Ismeritek a viccet: sírjon az ő mamája?


Hát nna. (Ha nem ismeritek, elmesélem!)

25. ariana (válaszként erre: 18. - VersEmber)
2018. aug. 6. 15:24

Arra gondolok hogy a beszédük alpári, trágár. Értelmes dologról nem lehet beszélgetni velük, mivel egyáltalán nem művelődnek,nem tájékozódnak, mégis magasabbrendűnek érzik magukat, ezért másokat lenéznek, szidnak, gúnyolnak, ebben találják örömüket.

Beszédük nyomdafestéket nem tűr.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook