Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyakran előforduló éjszakai kar zsibbadásra "ellenszert" tud valaki? fórum

Gyakran előforduló éjszakai kar zsibbadásra "ellenszert" tud valaki? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. febr. 2. 12:55
Köszönöm mindenkinek a hozzászólását!A féjemnek van ez a karzsibbadása,tolmácsolni fogom felé amiket mondtatok.Én úgy gondolom,a vérkeringése nem tökéletes teljesen,de a magnézium feltétlenül használhat.
2011. febr. 2. 12:52

Szerintem is érdemes lenne dokival konzultálni.

A páromnak is volt MRI vizsgálata és a nyaki csigolyát hozták ki bűnösnek. Erre lett aztán mindig ráfogva, a zsibbadás meg még sok minden más is...(sajnos nálunk bekövetkezett a legrosszabb...)

9. Zsú1965 (válaszként erre: 1. - Kacago325)
2011. febr. 2. 12:43

Valószínűleg valóban a nyaki csigolyák, meszesedés, kopás vagy sérv,


nekem a nyak tornáztatása segített. Gyógytornásztól kérj tanácsot.Jobbulást!

8. namama (válaszként erre: 1. - Kacago325)
2011. febr. 2. 12:39
Helló! Mindig csak egyik karod zsibbad,vagy néha a jobb,néha pedig a bal?Milyen párnán alszol? Nyakcsigolyáid nem szoktak ropogni,hogyha tornásztatod?Sokat ülsz monitor előtt?Milyen magasságban van a képernyőd?Hirtelen csak ennyi figyelem felkeltő kérdés jutott eszembe,de ha sikerül ezekre ÖNMAGADNAK válaszolni,lehet,hogy megoldódik az éjszakai karzsibbadásod.Egyébként csak azt tudom javasolni,hogy a "befeszült" nyaki izmaidat próbáld többször,tornáztatással kilazítani,de megérne egy nyaki RTG felvételt is. A csak nyakpárna használata is sokat segíthetne, B1 vitamin bevitel a rossz vérellátású karidegek regenerálodását oldja meg.üdv.
2011. febr. 2. 12:26

Mg.

Viszont nem ártana egy orvossal beszélni, mivel a szív felől is adódhat a kar zsibbadása.

2011. febr. 2. 12:24
a nyakcsigolyámmal volt a baj.
2011. febr. 2. 12:24
Nekem is ez a problémám, de szedek magnéziumot, más okból.
2011. febr. 2. 12:21
Ne gyűrd magad alá a karod...nekem ez vált be, mert állandóan rajta fekszek:D
2011. febr. 2. 12:19
Igen, valószínű magnéziumhiányod van!
2011. febr. 2. 12:19
magnézium
2011. febr. 2. 12:18
Gyakran előforduló éjszakai kar zsibbadásra "ellenszert" tud valaki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook