Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyakori felfázás fórum

Gyakori felfázás (beszélgetős fórum)


14. Timky
2012. febr. 11. 18:52
Nekem a candidától voltak ilyen panaszaim. És általában mindig antibiotikumot írt a doki húgyhólyag gyulladásra,ami mégjobban kedvezett a gomba elszaporodásának!
2012. febr. 3. 09:36

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

A tőzegáfonyát biztosan ki fogom próbálni!

Egyébként nem hordok tangát mióta szültem és azóta gyakoribbak a panaszaim is!

2012. febr. 2. 08:52
A legjobb megoldás a cickafark tea.De nem filteres,hanem a szálas! Ez a nőknek kiváló!! Én sokszor iszom és jobban és hamarabbb helyretesz mint a kamilla tea vahy a tőzegáfonyatabletta.
11. 41fdab80c1 (válaszként erre: 6. - 0401c46c9f)
2012. febr. 1. 14:38
Ez csak azért lehetett, mert nem felfáztál és gyulladásod volt, hanem fertőzésed, mint ahogy itt írták, a tangától. Ha felfázás okozta gyulladásod lett volna, annak a legnagyobb ellensége a meleg, mert fokozza a gyulladást.
10. Hitta
2012. febr. 1. 11:52
Nekem egy 3 hónapos tőzegáfonya kapszula kúra tett jót. Barátnőm meg a Gyuri bácsi féle felfázás elleni teakeverékre esküszik :)
2012. febr. 1. 11:17

Vesevédő tea a legtutibb!!!!Gyógyszertárban lehet beszerezni!Nekem ez vetett véget az évek óta havi rendszerességgel előjövő felfázásaimnak.

Tőzegáfonya nekem inkább kiegészítésre volt jó,vagy megelőzésre!

8. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - Ageeeka)
2012. febr. 1. 11:16
Tőzegáfonya kapszula
2012. febr. 1. 11:15

Illetve a tanga okozhat még hugyúti gyulladást, hiszen a végbélből könnyebben átjunak a hugyutakig.

Érdemes kerülni ezket a fehér neműket és csak alkalom szerűen használni.

2012. febr. 1. 11:05

Én is mindig így voltam a terehsségek előtt, észre sem vettem és felfáztam, bármennyire öltözködtem.

Ami nekem bevált ilyenkor, hogy egy kád jó meleg vízbe beleöntöttem 0,5 kg durva sót, kb félórán át ültem benne. Lefekvéskor üvegbe meleg vizet töltöttem, jó meleget és azt bevettem a lábam közé. Lehet egy kicsit durván hangzik, de mindig használt. Régi gyógymód, nagyszülők hagyták hátra.

5. patyoma (válaszként erre: 1. - Ageeeka)
2012. febr. 1. 11:03
Egyik gyakran felfázós barátnőmnek azt mondta a nőgyógyásza, hogy azért van mert nem iszik eleget, igyon minimum 3 liter folyadékot egy nap. Azóta sokkal ritkában van felfázva. Te hogy állsz a folyadékbevitellel?
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Ageeeka)
2012. febr. 1. 11:01

Tulajdonképpen a felfázás egy nem helytálló szó. Itt a húgyúti szervek gyulladásáról van szó, mint vese vagy húgyhólyag. Sok minden csinálhatja, de nem az, hogy fázik a lábad. Például bakteriális, húgyúti fertőzések és gyulladások, hólyaghurut...

Urológussal ki kellene kezeltetned magad.

Tőzegáfonya tea!

3. 41fdab80c1 (válaszként erre: 1. - Ageeeka)
2012. febr. 1. 11:01

Én is ezzel küzdöttem, egészen addig, míg egy tgy.tanácsára el nem kezdtem szedni tőzegáfonyát. Ezt én ugyanúgy naponta szedem, mint a C vitamint.

Ezzel megelőzhető az ilyen probléma. De ha ennek ellenére mégis jelentkezne, akkor Urogíl nevű tinktúrát szedek hozzá.

2012. febr. 1. 10:58
Tőzegáfonya!!!!
2012. febr. 1. 10:56

Gyakran küzdök ezzel a problémával sajnos. Valószínűleg a lábamról fázok fel, pedig 2 zokniban járok, itthon mindig papucs van a lábamon, mégis sokszor érzem, hogy fázik!

Tapasztalatok? Kinek milyen gyógymód használ ilyenkor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook