Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gripe Water - megváltozott a csomagolás, adható-e csecsemőknek? fórum

Gripe Water - megváltozott a csomagolás, adható-e csecsemőknek? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 11. 01:26
Fishyke drága, nagyon köszönöm, de tedd csak el, lehet, hogy még szükség lesz rá később. Bár, inkább ne kelljen többet adnod neki, szenvedtetek ti is eleget már a pocifájástól! :)
2012. szept. 11. 01:24

Köszönöm mindenkinek a tippeket! Most békésen alszik, Infacolt adtam szopi előtt, lehet az segített, de lehet, hogy csak ma jobban van a drágám. :)


Igen, sajnos a Babulint adták, nem hittem volna, hogy más, mint a régi, de úgy látom, sokan jártatok így. Rákeresek a Woodward's Gripe Waterre, és megnézem az itteni Rossmannt, hátha még maradt nekik.


Egyébként ő a harmadik bébim, a nagyok szerencsére nem voltak hasfájósak, ezért ez most teljesen új nekem.

9. Fishyke (válaszként erre: 1. - Hóemberke)
2012. szept. 10. 21:24
Mondanám, hogy elküldöm, mert nem sokat használtunk belőle, de már több hónapja megbontottuk és nem tudom, meddig használható fel...
8. Fishyke (válaszként erre: 1. - Hóemberke)
2012. szept. 10. 21:18
Ez a fajta valóban nem adható neki, én is megjártam vele...Viszont sikerült venni gyógyszertárban a régi fajtát, tehát nem reménytelen:)
2012. szept. 10. 20:54

Ki lehet próbálni a szőlőmag-párnát is, nekünk az is segített.

Szerintem a colief csepp is jó, csak az sajnos elég drága.

Meg meg lehet próbálni szélcsövezni, mikor nagyon szenved.

2012. szept. 10. 20:50
Tudom, nem így szól a kérdés, de az infacolt nem próbáltad?
5. laurka85 (válaszként erre: 4. - Gallipoli1)
2012. szept. 10. 20:48

Igen, szerintem is olyat vett, én is vettem és szembesültem vele itthon, hogy nem is adhatoma babámnak.

Sajnos rossmannban, dmben már csak kis városokban lehet, mi Szegeden mindenütt megnéztük, nem volt. Londonból rendeltem, postaköltséggel együtt sem került annyiba, mint az itthoni ára. Ezért merem ajánlani :)

4. gallipoli1 (válaszként erre: 1. - Hóemberke)
2012. szept. 10. 20:43

Szia.

Woodvard G. W. az amit te keresel. Amit vettél az szerintem a Babulin G.W. az tényleg nem a kicsinek való. Én 2 honapja vettem a woodvardot a neten, aukcion, de az ismerősom rossmannban is talált. Patikákban hiánycikk.

3. laurka85 (válaszként erre: 1. - Hóemberke)
2012. szept. 10. 20:41

Menj fel az amazon.com-ra. Én onnan rendeltem a kislányomnak Woodward's Gripe Watert. Az volt itt is régen, azt adhatod egy hónapos kora után.

Nálunk nagyon sokat segített.

Másfélét ne adj neki.

2. r-iett (válaszként erre: 1. - Hóemberke)
2012. szept. 10. 20:39

Nem csak a csomagolása változott meg hanem ebbe már vannak pluszok is mint pl vadmenta....

Én nem adtam.

2012. szept. 10. 20:35

1 hónapos kisfiam sajnos hasfájós, a Gripe Watert ajánlották, hogy nagyon jó. Tegnap este a neten alaposan utána olvastam, láttam, hogy csecsemőknek is adható. Ma szembesültem vele, hogy egy időre kivonták a forgalomból, most újra kapható, csak megváltozott a csomagolása. Vásároltam a gyógyszertárban, és amikor hazahoztam, akkor láttam a leírásában a dobozán, hogy az adagolásában nem említik a csecsemőket, a leírás szerint 3 éves kortól adható.


Ha valakinek van a termékkel kapcsolatban tapasztalata, kérem, hogy írjon. Lehet adni 3 éves kor alatt vagy nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook