Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gránit sírkő csiszoláshoz milyen csiszológépet érdemes venni? fórum

Gránit sírkő csiszoláshoz milyen csiszológépet érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


10. horex (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 19:40

Mi történt a sírkövekkel?

Ha összekarcolták, az gyémánt tárcsás/poros csiszolóval lehet felújitani több lépésben, ne akard házilag csiszolni.

Nagynyomású mosó a laza festékréteget koszt, mohásodást stb. tisztitja le

Akármilyen port szórsz rá, azt a mosó azonnal lefújja

Maradj a mosónál és megtettél mindent amit házilag lehet

9. libikóka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 19:18

Nem tudom pontosan,,,gondolom rá van írva:)

Mellerud a neve de van más is ,,gondoltam megemlítem.

2023. febr. 16. 19:15

Ezt a folyadékot külön a magasnyomású mosó előtt/után kell felvinni?

Amúgy a gép egy 250 bar nyomású gép. Remélem van annyira izmos,hogy szemmel is látható eredményt produkáljon.

2023. febr. 16. 16:09
Ha elveted a csiszolást,és még nem próbáltad a sirkő tisztító folyadékot azt is érdemes bevetni.
6. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 15:57
A csiszolás.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2023. febr. 16. 15:47
A sima mosásnak nem lenne sok látszata fél év múlva, vagy a csiszolás sem már ? :)
4. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 14:56

Hirdetik,,igen mert hát pénz.

Meg is értem,fél év múlva kb.nem sok látszata lesz.

Vagy én szakim nem volt alapos,,ez is lehet.

2023. febr. 16. 14:28

Sírköves ismerős szerint a magasnyomású mosó is elég. Olyanunk van egy elég erős,benzines darab.

Azért gondoltam csiszolásra is,mert akik hirdetik magukat mindig említik a csiszolást is.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 14:22

A sírköves ismerősöd segítségét kérd inkább. Valószínűleg jobban ért hozzá, mint mi.

Mert amúgy én azt mondom, hogy csak a 2 sírkő miatt semmilyenre. Hacsak nem valami pár ezer forintos szirszart vesztek ami két sírkő lecsiszolásáig kitart. De akkor is ott a kérdés, hogy mennyire tudtok esztétikailag vállalhatóan sírkövet csiszolni.

2023. febr. 16. 14:15

Van a családban két sírkő is ami igencsak kezelésre szorul. Van magasnyomású mosónk,ami nagyon szép muknát végez, ám egy sírköves ismerősünk szerint csiszolás is sokat segítene.

Szerintetek milyen gépre lenne érdemes beruházni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook