Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörmösök! Milyen csiszológépet válasszak? fórum

Műkörmösök! Milyen csiszológépet válasszak? (beszélgetős fórum)


5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 4. - 44fa8d0613)
2011. ápr. 17. 19:37
elég a kisebb is, azok is jók nagyon. örök darab.
2011. ápr. 17. 19:33
Ja és egyébként a hagyományos proxon, vagy megfelelő az új színes illetve kisebb változata is?
2011. ápr. 17. 19:32
Jó a hasonlat :) Köszi szépen! Valami strapabíró darab kellene. Az előző nem volt valami jó vásár. Alig sikerült vele rendesen leszedni a zselét, pedig elvilet 20ezres fordulatszámú volt. Ezt erősen kétlem.
2. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - 44fa8d0613)
2011. ápr. 17. 19:27
Ha jót akarsz, akkor minimum a proxon, az alá ne add, mert vehetsz pár havonta akkor újat. a proxon meg olyan, mint az orosz tank, mindent bir.
2011. ápr. 17. 19:16

A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy milyen típusú csiszológépet válasszak, lehetőleg az olcsóbb kategóriából, de megbízhatót. Kezdő körmös vagyok, vettem magamnak itthonra gyakorlás szempontjából egy pink mini drill gépet 6000 Ft-ért, de sokat nem ért és mára be is döglött. Gondolkodom a proxxon gépen illetve a Beauty Nails pink vagy lila profi csiszológépén, mert ezek még 15 ezer forint körül kaphatóak. Valamit a 2m beauty gépein. Mondjuk ezek már 20 ezer felettiek, de nagyon szeretem a zseléit, termékeit.


Segítsetek kérlek, hogy milyet válasszak, amivel a leggyorsabban és legszebben tudok dolgozni elérhető áron.


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook