Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen gombaellenes készítmények vannak? fórum

Milyen gombaellenes készítmények vannak? (tudásbázis kérdés)


3. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 29. 15:11

Még megpróbálhatod az Újházy-féle otthoni vizsgálatot, ők a diagnózis mellé terápiás javaslatot is szoktak írni. Van háziorvos, aki ez alapján felírja a javasolt készítményt. Nézd meg itt:

[link]

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 29. 13:35
Szerintem mintát kéne vegyen a doki ès vizsgálatot csinálni.Most hogy a hasára csapva felír ezt azt,az nem azt jelenti hogy használni is fog a te esetedben.Kérj egy kivizsgálást.
2021. szept. 29. 11:46

Sziasztok! Tapasztalatokra lenne szükségem. 1 hónapja vegyes fertőzésre gyógyszert kaptam a nőgyógyásztól (Diflucan), illetve Klion hüvelytablettát. Bár a nagyon kellemetlen tünet már nincs meg, mégis úgy érzem, nem múlt el teljesen, vagy újra kijött (a párom is kapott rá gyógyszert, egyébként soha nem volt semmi nőgyógyászati gondom, így nem is értek ezekhez). Dokihoz most nem tudok rögtön menni, egyébként azt mondta, ha újra előjönne, Canesten Kombit vegyek, viszont nem olvasok róla jó tapasztalatokat. Van ezen kívül olyan gombaellenes készítmény, ami nektek bevállt és vény nélkül kapható?

Kiegészítésként egyébként Lactofeel - t is használtam.

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook