Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Golden retriever fórum

Golden retriever (beszélgetős fórum)


1 2
10. sundance (válaszként erre: 8. - Moncsa1985)
2009. jún. 24. 12:23
Ha leül, akkor mindig jutalomfalat jár! Ezzel sokmindenre rá lehet ám venni! :)
2009. jún. 24. 12:18
sundance: 5,5 hetes, még igen apró :D
2009. jún. 24. 12:17

igen, igyekszünk párommal konzekvensen tanítani, viselkedni vele. az udvarra meneteltől csak az oltások hiánya miatt félek... szerintetek nem lesz baja??

képeket majd töltök:D már most rengeteg van. meg kamerázzuk is, imádnivaló, okos, kedves.

ma egymás után háromszor mondtam neki, h "Tappancs, ül!", és leült. bár ez sztem még nem tudás, hanem véletlen lehetett, de munka után mindenképpen tesztelem még.

7. sundance (válaszként erre: 4. - Moncsa1985)
2009. jún. 24. 12:16
Mennyi idős konkrétan a kutyod? Egyébként persze, hogy fürdetheted, de ne túl gyakran! Utána jól törölgesd meg, és ha hűvös van, pár óráig ne vidd ki, nehogy megfázzon!
6. sundance (válaszként erre: 4. - Moncsa1985)
2009. jún. 24. 12:13
Mindenképpen vidd ki az udvarra, hogy elvégezze a dolgát! Korán meg kell tanulnia, hogy hol engedélyezett a wc-zés. Az én kutyám 3 hónapos korára teljesen szobatiszta lett. Ha a lakásba bepisil, szidd le! Ha kint elvégzi a dolgát, dícsérd meg. Akkor előbb-utóbb különbséget tud tenni. Nagyon okosak tudnak ám lenni! :)
5. tixtina (válaszként erre: 1. - Moncsa1985)
2009. jún. 24. 11:59

Szia!

Azért majd,ha lehetséges tegyél fel képeket:)-imádom ezt a fajta kutyust.

2009. jún. 24. 11:39

köszönöm a gyors válaszokat:)

igen, a tejet én is hanyagolom, bár a tenyésztő azt mondta, hogy napi kétszer adjak neki tejbegrízt. egyszer kapott, de azóta nem csináltam neki.

olyan kérdésem volna, hogy szerintetek fürdethetem-e, illetve az udvarra kimehetünk-e 10 percekre (dolgainak elvégzése miatt).

oltásai még nincsenek, mert kicsi, holnap megyünk doktor bácsihoz, hogy időpontot egyeztessünk az oltásokkal kapcsolatban.

minden egyéb tanácsnak is nagyon-nagyon örülök!

köszönöm!!!

3. Cepheus (válaszként erre: 1. - Moncsa1985)
2009. jún. 24. 11:30

Nagyon igényli az ember közelségét, legjobb, ha a házba is bejárhat. De mindenképp sok foglalkozás! Naponta 3-4 szer egyen, tejet ne adj neki, oltásokat folyamatosan fel kell venni, amíg nincsenek meg, jobb, ha nem viszitek utcára.

Kérdezz konkrétan, hogy még mi érdekel. Sok örömet nektek!

2009. jún. 24. 11:24

Szia!

Gratula az új szerzeményhez! Remélem sok örömöd telik majd benne. Bár kölyökkutyussal rengeteg gond van, akár egy kisgyerekkel, de később annál több örömet okoz.

Kellemes kutyázást!

2009. jún. 24. 11:15

Sziasztok!


2 napja gazdagodott az életünk egy édes kölyökebbel.

Szívesen fogadnék bármilyen tanácsot, ami Vele kapcsolatos!

Előre is köszönöm segítségeteket!


üdv

Moncsa

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook