Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akik Golden Retriever kutyát terveznek venni a jövőben fórum

Akik Golden Retriever kutyát terveznek venni a jövőben (beszélgetős fórum)


2011. máj. 23. 21:45
Végre teljesült!Még nincs velem de már az enyém!!!!!!:)))1-2 hét és itt lesz!=D
11. Emese78 (válaszként erre: 8. - Mütyüszke)
2011. ápr. 3. 08:22
Még mindig nincs::(Anyagi vonzata van.:(:(:(
10. Edit001 (válaszként erre: 8. - Mütyüszke)
2011. jan. 7. 14:23

Szia Mütyüszke!


Gyönyörűek a kutyababák.

Imádom ezt a fajtát.

Nagy vágyam...

9. timejja75 (válaszként erre: 1. - Mano-Gabi)
2010. dec. 11. 15:46

szerintem olyan túlkínálat van,hogy borzasztó.Egy ismerősöm ingyen kapta meg a kutyáját a tenyésztőtől,nem szaporító volt,hanem igazi tenyésztő.A kutya törzskönyves,betegségekre szűrve,anyu tenyész szemlés,apu kiállításokat nyert,mégse vették meg már az uccsó két kutyát,és azért kapta meg ingyen a három oltással rendelkező kutyust,mert örült a hapsi,hogy legalább jó helyen lesz.

Ha kicsit körülnézel a hirdetések között,meglátod,hogy mindenki eladna,de senki sem vesz kutyát,ezért kár a világra erőltetni egy almot.

8. Mütyüszke (válaszként erre: 6. - Emese78)
2010. dec. 9. 16:13
Van már goldid?
7. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 6. - Emese78)
2010. júl. 2. 16:14
Vagy írásbeli adás-vételi szerződéssel add el a kölyköket, ami alapján jogodban áll ellenőrizni a kisutyák tartását.... már ha úgy döntöttél, hogy lesz alom...
2010. jún. 27. 16:41

Szerintem is van rá kereslet.Az az egyik legjobb fajta.Nekem is álmom egy olyan kutya.Lehet karácsonyra lesz is!:):)

Vágj bele.Akik elviszik a kutyukat kérd el a számukat vagy az e-mail címüket.Kérd meg,hogy küldjenek képeket.

Amúgy meg Ata menhelyen nagyon kevés goldi van!Nem véletlenül!!!!

2010. márc. 19. 12:51
Én biztos hogy ilyen kutyát szeretnék majd venni, ha lesz házam, ami kb 10 éb, de már a neve is meg van!! Vagyis nevük :)
2010. márc. 19. 11:03

szia

köszönöm, te így gondolod, de én nem teljesen.

azt gondolom, hogy nem igazán van kereslet a kutyák iránt, amikor élelemre is alig költenek az emberek.

2010. márc. 19. 10:40

Ja! És utána még ott van a lelkiismeret furdalás, hogy, vajon jó helyre kerültek-e a kutyik?

Nem bántják-e őket? Hisz olyan sok gonosz ember van!

2010. márc. 19. 10:38

Nincs! Nagyon sok a szaporitok által hirdetett kutya! Én nem ajánlom neked, hogy "megkinozd" a kutyidat! Rengeteg energiába, időbe és pénzbe kerül az egész!

Az etetés, az orvos, a szülés-ha komplikácó van arról nem is beszélve-, a kicsik oltása, féreghajtás, speciális tápok! Ha valaki igazán rendesen csinálja, örülhet ,ha a befektetett összeg visszajön!

2010. márc. 19. 10:31

Fedeztetni szeretném a jövő héten 3 éves szuka golden kutyámat.

Mit gondoltok van kereslet a kutyák iránt?

El tudom őket adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook