Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gödi óvoda fórum

Gödi óvoda (beszélgetős fórum)


2009. aug. 28. 15:58

Sziasztok!


Áprilisban jelentkeztünk a Lenkey utcai óvodába, de a kisfiamat nem vették fel. Nem lepődtem meg, lévén az óvodai helyzet minden csak nem fényes Gödön és hát végülis jogosan utasították el, hiszen még itthon vagyok a kistestvérével. Az önkormányzat ígéretet tett azonban (bár jogszabály nem kötelezi őket erre), hogy minden gödi kisgyermeket valamilyen módon elhelyeznek. Július végén kaptunk egy levelet az önkormányzattól, hogy úgy, mint tavaly a lemaradt gyerekeket vagy gödi magánovikban vagy az oázis-parki bölcsödében kialakított óvodai csoportban tudják majd elhelyezni úgy, hogy a szülőktől várhatóan kb. 10000 Ft hozzájárulást kérnek. A végleges ajánlatról augusztus végén levélben tájékoztatnak majd.


Mivel igencsak augusztus vége van gondoltam felhívom őket mi a helyzet, de sajnos senkivel nem sikerült beszélnem. A tavaly ugyanígy jártaktól szeretném megkérdezni, hogy mikor kaptak értesítést és a gyermek mikortól kezdhette meg az ovit? Az oázis-parkban kialakított ovi milyen?


Köszönöm a válaszokat előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook