Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gazdaságinformatikus képzésről váltani gazdasági menedzser asszisztensre? fórum

Gazdaságinformatikus képzésről váltani gazdasági menedzser asszisztensre? (beszélgetős fórum)


2022. aug. 13. 08:15
Kérdezd meg az intézményben, ahová jársz. Kell hogy legyen tanulmányi osztály, akiknek tudsz egy emailt küldeni.
2022. aug. 13. 08:09
De a gazdinfó és a gazdas.menedzs.asszisztens két különálló kar így is meg lehet oldani?
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 13. 08:01
Változó, hogy hol mit lehet, de elvileg ha már bekerültél és az adott szakon van üres hely, akkor általában megoldható. Viszont ha a konkrét hely már megvan ahova mennél, ott meg tudják neked mindezt mondani
2022. aug. 13. 07:45
Jelentkeztem tavaly egyetemre foszk képzésre nem vettek fel mert nem értem el a felvételi minimum határt, így tanulok pénzügyi-számviteli ügyintézőnek ami szakirányú továbbtanulás esetén csak a szakmai vizsga eredményét nézik. Legkönnyebb bejutni a gazdinfóra itt évek óta 280-290 a minimumpont államira szakmai vizsgán, hogy felvegyenek elég a négyes mert az 80 pontot ér és meg kell szorozni 4-el. Szó ami szó a gazdinfó képzés nem nekem való de ha már a felsőoktatásban bekerültem akkor vajon át lehet jelentkezni gazdasági menedzser asszisztens képzésre? Ez könnyebb lenne nekem elvégezni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook