Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gátmetszés után rosszul varrtak össze. Volt már valakinek ilyen? Lehet ezzel vmit kezdeni? fórum

Gátmetszés után rosszul varrtak össze. Volt már valakinek ilyen? Lehet ezzel vmit kezdeni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. aug. 19. 12:15

3 hete szültem, nem oldalra vezette ki a vágást, hanem majdnem fenékig felvágott, majd úgy összevarrt, hogy a jobb oldali kisajkamat rávarrta pár miliméteren a bal oldalira, ezzel pedig elérte azt, hogy per pillanat egy tampon se menne fel. Szóval összevarrt úgy, hogy nem tudom lesz-e ebből valaha normális szex.

A heg egyébként szépen begyógyult, nincs begyulladva, bedagadva, de ott ahol nem kellett volna összevarrnia túlhegesedés lépett fel, ami egy kemény hegcsomóval jár lévén, hogy keloidra hajlamos vagyok. :-(

7. monik73 (válaszként erre: 1. - Szitaszivárvány)
2010. aug. 19. 12:13

Szia! Velem az esett meg, hogy 2005-ben szülésem után elfertőződött a gátsebem. Gennyezett, fájt és a végén már ülni is alig tudtam. Az orvosom épp nyári nyaralását töltötte, így egy tök idegen

orvos a kórházban megvizsgálta és a seb újra felvágása mellett döntött. Altatásban csinálták az újabb felvágást, tehát nem éreztem semmit. Utána nagyon megkönnyebbültem és sokkal nagyobb volt a konfortérzetem is. Nem húzodott a seb, mint előtte. Szerintem te is menj vissza a dokihoz, ha úgy érzed, hogy valami nem oké. Nem mindegy, mert most még lehet korrigálni és a további szexuális életedre is kihatással lehet, ha már most kényelmetlennnek érzed. Sok sikert!

6. erababa1111 (válaszként erre: 5. - Ekka)
2010. aug. 19. 12:11
nekem is ez lenne a kérdésem
5. Ekka
2010. aug. 19. 12:08
Mit jelent az, hogy rosszul?
2010. aug. 19. 12:07
Nem értem,de biztos beszélj az orvosoddal vagy keress másik nőgyogyászt...
2010. aug. 19. 12:03
Lehet operálni...
2010. aug. 19. 12:01
hogy érted hogy rosszul?Mikor szültél?
2010. aug. 19. 11:58
Gátmetszés után rosszul varrtak össze. Volt már valakinek ilyen? Lehet ezzel vmit kezdeni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook