Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gastroyal zsírégetés január 30-tól fórum

Gastroyal zsírégetés január 30-tól (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
58. Evka
2012. febr. 3. 12:44

gondolkoztam, hogy jövő hétre megrendeljem-e ezt a nem túl finom étrendet, de végül rendeltem. Viszont a 2 hét tapasztalatai alapján a 3. hetet önállóan állítom össze. Főzök majd egy raklap káposztalevest reggelire, egy fazék gyümölcslevest vagy kompótot reggelire, uzsonnára vagy máglyarakást eszem vagy rendelek fogyis túrórudit. Ebéd és vacsi még kérdéses. Azt kitalálom egy hét alatt.

Nem olcsó a kaja és nem is finom, de vannak látható jelei az étrendnek. 2-3 naponta szoktam hajat mosni. Ma 4 napos a hajam és úgy néz ki, mintha most mostam volna meg. A bőröm szintén jó, nyoma sincs a zsírosodásnak. A mérleg ma 83,5kilót mutatott reggel, de ennek nem tulajdonítok nagy jelentőséget, mert a folyadék ide-oda megy.

Holnap nem tudom, hogy oldom meg a kaját, mert 8-16ig suliban leszek. Reggelit megeszem előtte, tízórai gyümilevest elviszem üvegbe, uzsi túrórudit megeszem, de nincs kedvem hidegen megenni az ebédet...

57. Evka
2012. febr. 3. 08:50
este tofu volt, reggel káposztaleves
2012. febr. 2. 22:09

Ma nagyon fejfájós vagyok megint, éhséget nem érzek de a fejem hasogat. Remélem hamar elmúlik.

Tartsunk ki lányok!

55. 9886f305e8 (válaszként erre: 54. - Adelett)
2012. febr. 2. 22:08
Gyógyuljatok meg mielőbb!! :)
54. Adelett (válaszként erre: 53. - Evka)
2012. febr. 2. 21:45

köszi, sajna már hányt is a drágám :((( én is cudarul vagyok :(


leszel Te még 60 kg!!!!

53. Evka (válaszként erre: 51. - Adelett)
2012. febr. 2. 16:49

na jó, de azért örültem volna, ha már 60 vagyok :))))


Jobbulást Nektek...

2012. febr. 2. 16:06
Hát nekem ma nem esik nehezemre a fogyókúra, olyan hányingerem van, hogy a kajára szinte rá se tudok nézni :(( nem tudom mi ez talán elkaptunk valami nyavalyát, kisfiam is gyanús nekem, sztem benne is bújkál valami.
51. Adelett (válaszként erre: 47. - Evka)
2012. febr. 2. 16:05
De Te írtad azt éppen egyik nap nekem, hogy ennyi ingadozás belefér, úgyhogy fel a fejjel!!!
50. Adelett (válaszként erre: 46. - Evka)
2012. febr. 2. 16:04
Aranyos :))
49. Adelett (válaszként erre: 48. - 9886f305e8)
2012. febr. 2. 16:04
Nagyon ügyes vagy! Csak így tovább!! :)
2012. febr. 2. 15:22
Sziasztok! Egyre kevesebbet gondolok az ételekre. :) Ami nagyon jó érzés. A kalóriaszámolásról annyit tudok mondani, hogy én annak idején szépen lefogytam vele, 1200 Kcal-t ettem kb és Norbi aerobzónájára tornáztam minden(!) nap. Most nem számolom, de nem hiszem hogy eléri az 1000-et. :) Ennél a diétánál soha nem bírtam mozogni, de most valahogy minden olyan egyszerű, úgyhogy zumbázok kicsit (egyik nap a 17 perces hasizom, másik nap a 20 perces), sokat nem merek így hirtelen, második héten emelek, aztán lassan visszaállok a 45-60 percesekre. A súlyomat leghamarabb hétvégén szeretném mérni, ha kibírom akkor a 2 hét letelte után. :)
47. Evka
2012. febr. 2. 14:07

mai reggeli görög káposztaleves volt. 10órai gyümölcsvelő lett volna, de megcsúsztam az egyik ügyfél biztosításának intézésében... így 12kor vettem pékárut és ettem 2 meggyes falatkát és egy pici kakaóscsigát... nem kellett volna, de nem tudtam mi a rosszabb, éhezni vagy enni + ch-t. Utóbbit választottam :((

ebéd párolt kelbimbó volt és pulykamell.


reggel ráálltam a mérlegre és 86 kiló voltam. :((( Azt gondoltam, ha 3 napig ezt a kevésbé finom fogyis menüt eszem, akkor talán pici eredmény látszik, de nem :(((

46. Evka (válaszként erre: 45. - Adelett)
2012. febr. 2. 14:02

nem lett jó. Jobban jársz, ha nem küldöm el a receptet. :)

Lapos lett nagyon. gondolom a tk liszt miatt. Duzzogtam a sütő előtt, amikor kisfiam odajött és azt mondta, hogy anya nem baj, biztos finom lesz. :))) eszi is hősiesen....

2012. febr. 1. 23:30

Sztem ez a kalória dolog egyénenként eltérő, függ asszem a súlytól is, és attól is, hogy ki mennyit mozog, meg talán az életkortól is.

Én ma nem számoltam ...


kalács finom lett? Receptet meg tudod majd adni? (ráér, még vannak kenyereim)

44. Evka (válaszként erre: 43. - Adelett)
2012. febr. 1. 23:14

én még ennyit sem sportolok. :(((

Most megnézem, hogy mennyi megy le sport nélkül és ha leáll a sport nélküli fogyás, akkor nekiállok kínozni magam...


A saláta rossz volt, bár nem vetekszik a hétfői orosz káposztalevessel...


Ma semmi nem volt túl finom. Sütöttem kalácsot teljes kiőrlésű lisztből és megettem pár szem mazsolát gyúrás közben. ennyi volt a bűnözésem...


Egyébként azt néztem az oldalon, ahonnan a kaját rendelem, hogy az 1100-1300 kalóriás étkezések a szinten tartásra vannak, nem a fogyókúrára.


Az én menümhüz nincs írva kalória, de kizárt, hogy sok kalória férjen a rengeteg káposzta közé... :))

2012. febr. 1. 22:13

Jó ötlet ez a sok levél :))


Én nem sportolok semmit sajnos, bár jó lenne, naponta kb egy órát sétálok a gyerekekkel ennyi a sportom :D


Milyen volt a sali Évi?


Én ma jobban bírtam. Vettem puffasztott búzát, amúgy is szeretem, de most nagyon jól jött,a lecsó nagyon fincsi volt :) Csak azt nem tudom, hogy holnap mit eszem ...

42. Evka (válaszként erre: 33. - Adelett)
2012. febr. 1. 11:52

ügyi vagy. engem is vártak a vacsival, de kérdeztem tőlük, hogy komolyan gondolják, hogy én rágom a salátalevelet, amíg ők egy fél kiló friss kenyeret megesznek minden jóval? Majd a végén vacsi után megettek gyerkőccel ketten egy negyed trüffelkrémes tortát.

Amíg a férjem telefonált, addig a gyerek megette az összes krémet a tortáról, majd bejöttek nyakig csokisan, tortával a kezükbe, hogy tegyek igazságot, hogy ki ehet még a tortából. Mintha 2 ovisom lenne, nem csak 1.

A legnagyobb igazság persze az lett volna, ha én eszem meg a maradék tortát... egy morzsát azért leloptam a széléről.

65 kilósan majd fogyok még 2 kilót, hogy 63 legyek és megehessek egyedül egy egész trüffelkrémes tortát :)))))

41. 9886f305e8 (válaszként erre: 39. - Evka)
2012. febr. 1. 11:50
Lehet, nem tudom. De nem engedem hogy befolyásolja a fogyókúrámat! :)
2012. febr. 1. 11:48
Sportoltok is valamit?
39. Evka (válaszként erre: 34. - 9886f305e8)
2012. febr. 1. 11:47
nekem tegnap fájt a fejem. nincs valami front?
38. Evka (válaszként erre: 33. - Adelett)
2012. febr. 1. 11:47

ezt hozza a kajaszállító. ez a villámgyors diéta.

reggeli trutyileves, utána gyümi leves, ebéd: zöldség vagy saláta pici husival, uzsi egy citromhéjas túrórudi, vacsi valami borzadály saláta.

37. 9886f305e8 (válaszként erre: 36. - Evka)
2012. febr. 1. 11:47
:) Hidd el az is jó, ha magadnak írod! Hisz "szidni" is magunkat szidjuk a legtöbbet. (Mint minek ettem már megint, kövér vagyok, nem tetszem senkinek stb)
36. Evka (válaszként erre: 34. - 9886f305e8)
2012. febr. 1. 11:45

ez tök jó ötlet.

mondtam a férjemnek, hogy írjon nekem ilyen leveleket, hogy jobb legyen a meglepi...

de nem akar :((

35. 9886f305e8 (válaszként erre: 33. - Adelett)
2012. febr. 1. 11:42
Nagyon ügyes vagy, hogy ellen tudtál állni! Nehéz amikor látod a másikat jóízűen falatozni. :)
2012. febr. 1. 11:40

Sziasztok! Ma egy kicsit fejfájós vagyok, de eddigi próbálkozásaimhoz képest nagyon fitten és energiával telve viselem az "éhezést". Éhségérzetem nincs is igazából csak a gyomrom fájt tegnap estére picit. Ittam egy forró teát édesítővel és az enyhítette.

Elfelejtettem megosztani egy apró trükkömet:

már január elejétől tervezgettem fejben, hogy most már elég és elkezdek diétázni. Így írtam magamnak 5 db levelet előre. 75-70-65-60-55 kg feliratokkal. Tehát minden 5 kilós súlyvesztés után felbontok egy levelet. (Bár így, hogy a 2hetes gyors diétával indítok a 75-ösnek nem sok értelmét látom így utólag, de nem baj.) A levélben dicséretek és buzdító mondatokat írtam hogy tovább motiváljam magam. Plusz apró ajándékokat csatoltam hozzájuk pl. itt az ideje hogy vegyél magadnak egy új ruhát vagy most megérdemled hogy vegyél magadnak egy pafümöt... Az 55-öst azt csak úgy megírtam, nem tudok még hinni igazán abban hogy annyira vékony leszek, bár sose tudni, örülnék neki. Úgy lenne az igazi. Nekem ezek a levelek is erőt adnak, mert alig várom hogy sorra feltéphessem őket. :)

2012. febr. 1. 11:38

leves van reggelire? hogy-hogy?


Én reggelire ismét rozskenyér, párizsi és egy szelet sajt. és már kéééééészen van a lecsóm úúúú alig várom :)))


ja és tegnap este férjem hazajött a munkából és egy hatalmas tányér pörköltet megevett tésztával hát nyeltem nagyokat de sikerült ellenállnom a csábításnak! :)

32. Evka
2012. febr. 1. 11:12

én ma reggelire ettem erdélyi káposztalevest. egy fokkal jobb volt a tegnapi orosznál...

tízórai: almaleves volt. ez jó volt, csak kicsit édes

31. Evka (válaszként erre: 29. - Adelett)
2012. febr. 1. 11:10

kétségkívül jobb, mint a csoki:))

1,5kiló nem sok,se le, se fel. ennyi lehet a folyadék. nézd hetente vagy 2 hetente.

2012. febr. 1. 08:26

Tegnap kiszámoltam az egész napomat, 1152 kcal volt, csak kalóriát számoltam.

De nem fogok mindig számolni, Update szerint étkezem, és azért odafigyelek, hogy kevesebb kcal és ch legen benne.

Ja és erre ráálltam a mérlegre ma reggel és 1.5 kg-al többet mutatott mint 6 napja ááááááá :(((


Ti, hogy vagytok?

én ma lecsót főzök magamnak

2012. jan. 31. 17:26
almát szeretnék enni az nem nagy gáz ugye? hát jobb mint a csoki!!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook