Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gastrotuss baby szirup mennyire hatékony? fórum

Gastrotuss baby szirup mennyire hatékony? (tudásbázis kérdés)


1 2
4. Évili84 (válaszként erre: 2. - Anika70)
2011. nov. 8. 14:42
Mi végig próbáltunk mindent, Gastrotuss, Nutriton, savlekötő gyógyszerek. A megoldást az idő hozta meg, most 14 hónapos és már nagyon ritkán fordul elő, hogy bukik.
3. Titánia83 (válaszként erre: 2. - Anika70)
2011. nov. 8. 14:37

Szia!


Nekem is bukós a babám. De azt mondta a védőnő,ha szépen gyarapszik a súlya, és nem sugárban hány, akkor nem reflux.


Bár mondott már hülyeséget! :(


Egy ismerősöm pocakfájásra adta hosszabb ideig ezt a szirupot, nekik bejött, de az pont 3 hónaposan el is múlt.


Mi még csak 1 hete próbáltuk ki, de bukás még több van, mint előtte. :( Szóval nem tudom.

2011. nov. 8. 14:28

Sziasztok!


Kislányom 3 hónapos lesz és sok problémánk van a reflux-al:-(

Visszabukja az ételt még 2-3 óra múlva is, előtte felsír, szerintem marja a nyelőcsövét:-(


Még a kórházban sem küldtek el gastroenterológushoz, mert addig állítólag "nem indokolt", amíg szépen gyarapodik a baba.


Megrendeltem a gastrotuss baby szirupot a gyógyszertárban, szeretném tudni adta-e valaki a babájának és mennyire hatékony ez a szirup???

2011. nov. 8. 14:26
Gastrotuss baby szirup
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook