Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Garnier testápolók - vélemények, tapasztalatok! fórum

Garnier testápolók - vélemények, tapasztalatok! (beszélgetős fórum)


2011. jún. 6. 09:22

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

Remélem, nem leszek foltos!

2011. jún. 5. 06:32
most vettem meg az önbarnítós testápolót, mivel szőke vagyok a világosabbat. Nekem bevált. Háromszor használtam, és az egyharmada már elfogyott, ahogy máshol írták nagyon sokat tettem fel és erősen bemasszíroztam. Nem foltosodott be, nincs vele gond. Elővettem egy régi törölközőt, amit nem sajnálok és zuhanyzás után azt használom, mert törölközéskor barna színt hagy maga után és a zuhanyzó víz is olyan mintha hetek óta a krumpliföldön melóznék... Annyi az eredmény, hogy szép alapszínt kapott a lábam stb, nem vakítóan fehér. Az önbarnítós krémekkel megjártam, megvettem a "pokolidrága" franciát és foltos lett. Ja, és arcra, nyakra nem teszem - az lesült magától, ahogy az utcán jártam.
2011. jún. 4. 19:52
Most az ujj intensiv 7 day karitévajas van az is nagyon jó.A barnítós se rossz nekem nem volt foltos csak előtte le kell radirozni a tested,de én nem bírtam az illatot amit hagyott mikor dolgozott benne a barnitó(és ez minden barnítóra érvényes volt nálam)Jó a Garnier márka:-)
7. Zancsika (válaszként erre: 1. - 52a1de98f0)
2011. jún. 4. 16:43
Én a piros Garnier testápolót használom több éve! Szerintem nincs ennél jobb!!! Tapasztalatom szerint a barnítós krémek mind foltosan kopnak, én nem ebből a márkából próbáltam, de nem hiszem hogy túl nagy a különbség!
2011. jún. 4. 16:01
Nekem is ez az önbarnítós testápolóm van, de csak 1x használtam, mert nagyon foltos lettem tőle másnap reggelre, annak ellenére, hogy alaposan leradíroztam a bőröm az esti fürdésnél. Ráadásul néhány óra elteltével kellemetlen szaga is lett, és ahol kicsit megdörzsöltem a bőröm, már jött is le a szín. Nagyon gusztustalan volt.
5. sunshine24 (válaszként erre: 1. - 52a1de98f0)
2011. jún. 4. 13:21
Nekem pár éve volt ilyen. Úgy néztem ki, mint aki nem fürdött, olyan foltosan kopott le. Lehet azóta javítottak a formulán, de én azóta sem merek ilyet venni.
2011. jún. 4. 11:11
Tényleg jol fednek nem foltosodnak. Persze alaposabban el kell kenni mint a sima testápolot és a kezet meg kell mosni alaposan utána. Mondjuk én a szagáért nem vagyok oda de megszokhato. A legtöbb barnitós testápolónak ilyen a szaga.
3. 52a1de98f0 (válaszként erre: 2. - Rizoli)
2011. jún. 4. 09:46
Nekem elég világos a bőröm, szerinted a világosabb barnítót válasszam? (Bár most már barnultam kicsit.)
2011. jún. 4. 09:34
Én használom az önbarnítós testápolójukat.A sötétebb színűt.Meg vagyok vele elégedve,szépen egyenletesen barnít,jó az illata .Nem lesz foltos a bőröm tőle,egyenletesen kopik/halványul.
2011. jún. 4. 09:28

Mindenkinek várom a véleményét, tapasztalatait a Garnier testápolókról! Én használtam már Garnier dezodort, arcradírt, sampont, amik mind beváltak, nagyon szeretem őket! Most testápolót szeretnék venni, de olyanom még nem volt.

Valaki ismeri a Nyári Tündöklés testápolójukat (egyfajta önbarnító)? Ez különösen érdekelne!

Köszönöm előre is! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook