Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Garmin FR 610 vagy Polar RCX5? fórum

Garmin FR 610 vagy Polar RCX5? (tudásbázis kérdés)


7. eandi78 (válaszként erre: 6. - Tiramisú86)
2012. ápr. 4. 07:27
Én elsősorban kerékpáros edzésre használom, de futok és túrázok is. Legfontosabb mérőeszköz a telefon. Mivel azt nem látom menet közben fontos az óra. Mostani csak pulzust mér, ami kerékpáron mindegy, de futás közben nem. Én ezért váltok másikra, de mivel másodlagos eszköz 60e Ft-nál többet nem szánok rá. Most nézegettem Garmint is, 110-es nem lenne rossz nekem, de a telefonokhoz szerintem csak Polar bluetooth mellkaspántja jó, így azt hiszem maradok Polarnál.
2012. ápr. 3. 21:48

Koszonom, az infokat... Elsosorban futashoz kellene, felmaratonra keszulok. De futas mellett intervall edzeseket is csinalok, leginkabb itthon. NEkem eddig mindenki a Polart javasolta "szakertok" kozul, mert allitolag a Polar ceg tudomanyos hatterrel is el van latva. Most meg az FT60 modellre probalnak rabeszelni.

Ha Garmin, akkor csakis az FR 610 johet szoba, a tobbi onvedelmi fegyvernek is lemenne, annyira brutalis.

Nem csak sportolashoz hasznalnam, napkozbeni, irodai viseletre is, mert van, hogy ebedszunetben megyek futni , es nincs idom se kedvem cserelgetni es esetleg elhagyni.

A Garmin elonye a hatranya is, vagyis a beepitett gps miatt majdnem naponta kene tolteni, mint egy okos telefont. Az erinto kepernyo sem tudom milyen a hasznalatban... A polar RCX5 designe aloban fenyevekkel jobb. Letusztult fazon, lapos, kezre simulo test...Kar, hogy nincs belole noiesebb kivitel...

2012. ápr. 3. 19:54

Megnéztem jobban a Garmin órákat. Szerintem is érdemesebb azt venni. Van benne gps, nem kell külön karpánt. Elemmel nincs gond mert tölthető akksija van. Érintőképernyő is jó. Egyetlen előnye a Polarnak a design, de ez ízlés kérdése és sportnál amúgy is másodlagos szempont:)

Maratonfutókon mindig Garmint látok, rossz nem lehet. Sífutókon inkább Polart.

2012. ápr. 3. 10:19
Egyértelmű, hogy Garmin!:)
3. eandi78 (válaszként erre: 1. - Tiramisú86)
2012. ápr. 3. 07:22
Csak Polarral kapcsolatban tudok nyilatkozni. Nekem jóval "gyengébb" RS200 van és 300-ra cserélem majd. Teljesen elégedett vagyok vele. Pontosan mér. Ha nincs mindig jel azért van, mert ideje elemet cserélni a jeladóban. RCX5 már G5 gps-szel van, biztos jobb, mint g1. Amiért szeretem még, hogy a legtöbb konditermi gép kompatibilis a Polarral. Lehet Garminnal is, ezt nem tudom:(
2012. ápr. 2. 22:42
futáshoz kellene ?
2012. ápr. 2. 21:27
Garmin FR 610 vagy Polar RCX5? Mi a velemenyetek?Van valakinek szemelyes tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook