Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » GameTwist játék fórum

GameTwist játék (beszélgetős fórum)


2020. máj. 16. 02:16
Sziasztok! Megtudná valaki mondani, hogy kell a Gametwist jjátékban hangulat jelet csinálni?
2020. ápr. 21. 12:29
A GameTwist jó játék. Használhatom a CoiMobile.com weboldalon található mod mod játékot. Elképesztő, hogy a Monster Legends játékában játszom. Az APK Mod szintén nagyon jó. Megnézheted [link]
2020. ápr. 18. 09:32
A GameTwist nagyon jó játék. Köszönjük, hogy megosztotta.
2016. máj. 8. 18:58
Sziasztok.Segítségre lenne szükségem,nem tudok belépni a gametwistbe,egyszerűen nem tölti be a belépés ablakot,azt írja ki,hogy engedélyeznem kell a flasht,mozzillám van,már régóta játszom a gametwisttel,de ilyen problémám még soha nem volt.Próbálkoztam a google chrommal is,de ugyan ez a hiba.ha valaki segítene,megköszönném
2013. ápr. 16. 04:52
mi van már megint? Tudja valaki?
2013. márc. 20. 16:36
Sziasztok! Legyetek szívesek segiteni. A problémám az, hogy akivel szeretnék azzal nem tudok játszani. Más mindenkivel igen. Vajon mi az ami Nekünk nincs, nekik pedig van? Köszi a segitséget.
2012. márc. 22. 22:10
Sziasztok!Olyan problémám lenne nekem,hogy elfelejtettem a nick nevemet a gametwisten..!Játékon belül nem találok olyat,hogy kereső,mert csak barátkereső van,meg elutasít lista!Arra gondoltam hogyha meglátnám a neveket,akkor eszembe jutna az én nevem is!Kérlek segítsetek!!!!
6. c09212e0c6 (válaszként erre: 1. - Bogyoka53)
2012. febr. 20. 17:55
Minden nap ha játszol kapsz 1000 twistet, indíts el 1 olyan játékot ami nem twistes pl a sakkot és ha játszottál 1-et akkor máris jóvá írják a napi 1000-det amit értelem szerűen pl pókeen többszörözhetsz.
2012. febr. 6. 07:28
Arany52 köszönöm a segitségedet, de igy legalább már értem, hogy miért nincs tviszterem. Próbálkozom a többi játékkal, hátha sikerül twisztereket szereznem.
2012. febr. 5. 23:00

Utánanéztem, és a Golden Sevens kaszinójáték amelyet csak Twisterrel lehet játszani. A játékban nyerhetsz is és veszíthetsz is. Sajnos ezek szerint Te elvesztetted azt az 500-at, amit kaptál. Most vagy shop-ban veszel, vagy más játékokat játszol és ha sikeresen végigjátszottad, akkor is kapsz érte. így összegyűjthetsz megint egy adaggal és akkor nem kell venned.

Ez különben egy új variáció, én még nem játszottam soha twistellel, de mivel már sok játékot játszottam összegyűlt 67 ezer.

Én személy szerint azt tudnám ajánlani, hogy játsszál olyan játékokat, amikben rutinos vagy, végig tudod játszani és akkor sok Twisterre teszel szert.

Ennyi ötlettel tudok segíteni .

2012. febr. 5. 17:39
Hát ez tényleg őrjítő! Egész délután itt kinlódok vele és nem találom sem a twiszter fület sem a ranglistát. Nekem mindjárt az az oldal jön be ahol a sok játékot mutatja, ha rákattintok egy játékra akkor bejön a játék, de az is csak nézőmódban, nem tudom hogy lehet azt is eltüntetni.Én a Golden Sevensel szeretnék játszani. A súgóba vagy a segitségnél azt irja szó szerint hogy "ha jelentkezel a platformon minden játékkl ingyen játszhatsz." Mi az a platform ahol jelentkeznem kellene? Ne haragudj, de teljesen laikus vagyok és már halálra idegesitem magam, hogy nem jutok semmire.
2012. febr. 4. 21:57
Játszhatsz ingyen , nem a twister fülre kell kattintani, hanem a mellette lévő fülre, amire az van írva, hogy Ranglista. Aki Twisterért akar játszani, kap bizonyos dolgokért, pl. sikeres játék után és bajnokságon való részvételért. Lehet venni is, - no de minek, mikor ingyen is lehet játszani. Remélem segítettem.
2012. febr. 4. 20:52
Sziasztok! Segitsen nekem valaki aki ismeri a GameTwist játékoldalt. Regisztráltam, adott 4ooo twistert amit eljátszottam. Azt irja, hogy ingyenesen is játszhatok, de ahogy belépek a számlám le van nullázva és igy nem tudok tovább játszani. A leirásban irja, hogy minden játéknál kaphatok twisztert de nem értem, mit kell csinálnom, hogy megkapjam. Légyszi segitsetek, nagyon hülye vagyok hozzá, de olyan jó lenne vele egy kicsit játszani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook