Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futópadon edzés fórum

Futópadon edzés (beszélgetős fórum)


14. zkzita
2023. jan. 15. 09:57
Én is futok, bár ma terepre készülök. De ha sok a kutyás-vasárnap mindenki kutyát sétaltat-visszafordulok és ráállok a padra.
2023. jan. 15. 09:16
Én hűségesen futok, naponta, másnaponta 3-4 km megvan!
2023. jan. 7. 17:18
Tegnap nem volt meleg vizünk, szóval kihagytam az edzést, ma viszont lenyomom a kis 30-40 perces etapom.
11. mosolykás (válaszként erre: 10. - Ikres_anyu)
2023. jan. 6. 20:05

Köszönöm szépen!:)


Hogy vagytok?

Ma nekem is gyors tempóban volt a séta,összeválogattam jó kis zenéket hozzá,és könnyebben ment:)

2023. jan. 6. 09:05

Szia, üdv itt!

Nekem tegnap csak tempós séta volt, ma lesz futás szerintem! Hétfő-szerda-péntek a tervem, plusz hétvégén 1-2 nap.

2023. jan. 6. 07:21

Sziasztok!


Én is szívesen csatlakozom hozzátok!:-)

Most a benti padon futok, de ha jobb lesz az idő, megyek ki a szabadba.

Esténként szoktam, nagyon kellemesen lefáraszt, pihentetőbb az alvás.:)

2023. jan. 4. 19:44
Ez is valami?Hát próbáld meg fojtónyakörvben!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ikres_anyu)
2023. jan. 4. 18:32
Én tegnap sétáltam a padon de egy minimálisat mert megbetegettem.Ma nem bírok ráállni sem tegnap ki kellett volna hagynom☹️de mihelyt jobban érzem magam csinálni fogom.
2023. jan. 3. 19:31

Ma jövős-menős napom volt, sokat bicikliztem.

Ez nem helyettesíti a normál mozgást, de mára pihenőnapot tereztem.

Múlt kedd óta, mióta a férjem összerakta, minden nap futottam vagy sétáltam rajta, szóval ma pihi van.


Fórumindító, neked milyen volt a napod?

5. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 3. 09:21

Sok sikert és kitartást kívánok! Nekünk sajna nincs helyünk egy futópadhoz, pedig nagyon jó, most voltunk pihenni az ünnepek alatt és minden nap voltunk az edzőteremben, nagyon élveztük.


Régen én is futottam a szabadban, de meguntam, hogy mindig dühös kutyacsapat lohol a nyomomban (kétszer meg is haraptak), akkor abbahagytam. Most pedig a környékünkön sokan füstölnek ezerrel, nem is túl egészséges.

2023. jan. 2. 21:52

Szia, én csatlakozom. Nem ígérem hogy minden nap futás, de séta, vagy emelkedős erőltetett séta jöhet.


Egy hete szerelte össze a férjem a futópadot. Én rendszeresen futok, de a hideget nem szeretem, így a téli hónapokban futópad lesz az alternatíva.

Habár napok óta gyönyörű, kint is futható idő van, a futópadban azt szeretem hogy bármikor beizzíthatom, ha kint már sötét van akkor is.

2023. jan. 2. 20:18
Futópadon? Azt nem nekem találták ki. Csakis kint a természetben. Bármit: futás, korcsolya, túra, bicikli, sí... Ebből a futás és a bicikli nem szezonfüggő. Egy hete kezdtem újra futni, tavaszig biztos kitartok. Hajrá neked is!
2023. jan. 2. 20:15
Én benne lennék de nincs futópadom..-)
2023. jan. 2. 19:28
Sziasztok.Új év új szokások bevezetésére szeretném buzdítani azokat akiknek lenne kedve csatlakozni hozzám egy kis mozgásra.Konkrétan a futópadra gondoltam.Van itthon egy futópadom de eddig nem nagyon használtam pedig meg kell mondjam igencsak rám férne.Tehát egy 28 napos kihívásra hívok partnereket.Sokan azt mondják ha 28 napig csinálsz valamit kitartóan akkor az szokássá válik.Mindanyian tudjuk,hogy a mozgás nagyon fontos.Nem csak boldogságot de fittséget is hoz az életünkbe.Holnapi naptól kezdve szeretném elkezdeni .Tervem a következő lenne.Mivel elég súlyos vagyok (80kg)épp ezért ezen a héten csak egy gyors 30 perces sétára gondoltam minden nap!!!Az időpont mindegy ki mikor teljesíti csak legyen megcsinálva.Kedvenc zene vagy sorozat a tv-ben és mehet is😀Jövő héttől pedig nem bonyolítva a dolgot egy perc futás egy perc sétával kombinálva.Minimum 30 perc de bárki ahogy érzi.Szeretném ha minnél többen csatlakoznátok ,hogy meg osszuk egymással az esetleges nehézségeket vagy épp a sikereket.A fő célom nyílván a fogyás de már csak ha be tudom iktatni a mozgást a mindennapjaimba előbb utóbb bízom benne hogy meg lesz a pozitív hatása.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook