Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futás a szabadban fórum

Futás a szabadban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. máj. 17. 18:38

Sziasztok!

Ki hol fut helyileg?

109. miel77 (válaszként erre: 108. - Secret!)
2012. ápr. 6. 08:28
Ah London jó lehet, de nekem a maraton még nagyon távolinak tűnik...egyik barátom nekem is kint élt 2 évet, majd most nyártól akar visszaköltözni. szóval lehet még egyszer én is eljuthatok oda futni :)))
108. secret! (válaszként erre: 107. - Miel77)
2012. ápr. 5. 21:35

Igen, újra félmaraton. Nem, "csak" a 30 km volt meg. Jövőre Londonban a terv a maraton. Mert egyik hoxás futós barátnőnk kiköltözik Angliába a párjával. Jó lesz együtt futni ott.

Nagyon jó időt mentél, nekem is a célom 2 óra alá menni, de a te időddel is kiegyeznék.

107. miel77 (válaszként erre: 106. - Secret!)
2012. ápr. 5. 17:08

36 perc az már jóó :) nemsokára jöhet a 10 km majd újra a félmaraton :) ugye Te már futottál maratont is, ha jól emlékszem? :)

2:06 lett az időm, lassan örülnék már ha 2 óra alá tudnám vinni, remélem a következőn sikerül :) azért nem voltam eléggé edzett most, mert 3 napig úgy fájtak a lábaim... húhhh.

106. secret! (válaszként erre: 105. - Miel77)
2012. ápr. 5. 16:53

Szia, igen, elkezdtem én is a futást, ebben a szép időben jobban megy. Kétnaponta futok, 2 percekkel növelem az időt, 20 percről indultam, már 36 perc futásnál járok, kemény a visszaszokás.

Vivicittán voltál? Milyen az időeredményed?

105. miel77
2012. ápr. 5. 13:47

sziasztok :)))

Húú milyen jóó idő van mostanság már, remélem mindenki fut szorgalmasan :)))

Már túl vagyok az idei első félmaratonomon, megtapasztalva milyen szélbe futni :)

104. secret! (válaszként erre: 102. - Kattint)
2012. márc. 30. 13:05
Bizony, kimondhatatlanul jó érzés legyőzni őket. Amikor megcsináltad, akkor jön a nagy löket boldogsághormon.
2012. márc. 29. 12:37
Sziasztok! Lenne közületek olyan akinek lenne kedve a Margit szigeten futni? Megmondom őszintén kezdő futó vagyok, és motiváció gyanánt örülnék ha lenne egy edzőtársam:)
102. kattint
2012. márc. 13. 09:39
Sziasztok! még nem merek vivicitta-ra gondolni, de őszintén: amikor fúj a szél a fejembe, és a fejem felett gyűlnek a felhők, meg kicsit esik is, és futok, akkor annyira érzem, hogy élek, vagy valami ilyesmit, hogy nem csak vagyok, hanem igenis küzdök..(jó volt a tegnapelőtti zápor, tényleg tetszett:))
101. miel77
2012. márc. 13. 09:10
04.01. vivicitta városvédő futás Budapesten :)) már nagyon izgulok menni fog-e a félmaraton!! Kicsit nem úgy alakult a helyzet edzés terén mint a nevezéskor gondoltam :(
100. miel77 (válaszként erre: 99. - Secret!)
2012. márc. 12. 16:09
olyan mintha a szervezet emlékezne rá, hogy ez a dolog azért régen ment :) eleinte heti 2szer mentem, majd 3 a múlt héten már 4szer újra :) el is fáradtam.. most is érzem a lábaimban, így a délelőtt réka tornám elmaradt, kellene most este, de nem nagyon érzem magamban az erőt rá :'(
99. secret! (válaszként erre: 98. - Miel77)
2012. márc. 12. 15:59
Ez biztatóan hangzik, szóval 1 hónap múlva már többet tudok futni, ezek szerint. Szerintem így is van.
98. miel77 (válaszként erre: 97. - Secret!)
2012. márc. 12. 13:36
Ügyi vagy :) én is érzem milyen nehéz visszatérni, de már 1 hónapja megyek rendszeresen és egyre jobban megy :) sőt már majdnem ugyanolyan mint régen :)
2012. márc. 12. 12:52
Sziasztok, ma reggel végre rászántam magam, elmentem futni, igaz nagyon lassú voltam, 27 percet futottam. Naponta emelem egy perccel, hogy a testem megszokja a folyamatos terhelést. Nehéz visszarázódni 1 év szünet után. Az idő szép, csak kicsit szeles. Minden futónak jó időt kívánok.
96. Chrysstina (válaszként erre: 90. - Kattint)
2012. márc. 10. 15:12
Igen, jelentem, futkosok:)
2012. márc. 9. 10:24

az nem baj ha lassúnak érzed, (ha nekem gyors is) így fejlődsz majd! 20 km 2 óra alatt..majd sikerül az is!!

a végzettségeket hagyjuk, én végzek és megyek fel sztem Pestre szerencsét próbálni.:(

Jótt tett a lábamnak a pihenés, tegnap több mint 5000 méter lement, tudnék én futni, csak pár hete kicsit becsípődtem és erőltettem....

Szerintem sosincs hideg....:)

94. miel77 (válaszként erre: 93. - Kattint)
2012. márc. 7. 18:48

Köszi, pedig én lassúnak érzem. Az lenne a jó tempó, amikor a félmaraton 2 óra alatt lenne, de nem sikerül..

hát nekem sem az első végzettségem lesz....

Lesérülve? akkor nem szabad futni, pihentetni kell, még rendbe jön!!

Csak elindulni van hideg utána belejön az ember!!

2012. márc. 7. 16:20

ez szép. én kb 40 perc alatt futom le az 5 km-t, bár kicsit lesérülve, igaz...

gondoltam, hogy azért vagy levelezős, csak próbáltalak felvidítani, hogy ha nincs munka legalább foglalkozhat az ember magával...hasonlóan vagyunk, én csak reménykedem hogy a suli után nagyobb esélyem lesz, immár az xedik végzettségemmel....

Epermanóka - hideg ellen lehet tenni, meleg ellen nem:):)szóval rajta, 5-kor én is húzok!(ezt egy sarkkutatós könyvben olvastam:):)

2012. márc. 7. 15:09

hát lányok, egyre inkább érik bennem a gondolat, hogy nem várok tovább, és indulok futni!


csak ne lenne ilyen hideg!!

91. miel77 (válaszként erre: 90. - Kattint)
2012. márc. 7. 09:44

8 km 50p 41mp alatt :) meg tornáztam rékára 20p hasat! Most is jó lenne mozogni de sok az elintéznivalóm, nem tudom délután be tudom-e majd szorítani.

Pont azért vagyok levelezős hogy mellette tudjak dolgozni, de sajnos már 3/4 éve próbálkozom elhelyezkedni... lassan már minden területre beadtam!!

90. kattint (válaszként erre: 89. - Miel77)
2012. márc. 7. 07:04
Mennyi lett? a levelezővel sincs semmi baj, legalább addig formálod az alakod, erősíted a kondid! (én is heti 2x járok be) Jóreggelt! Többiek? Futnak??
89. miel77 (válaszként erre: 88. - Kattint)
2012. márc. 6. 09:53

ügyi :) hú tényleg jó korán keltél. Nekem ma délelőttre van betervezve a futás olyan 11 fele, addigra már süt a nap :) mára nincs túl sok terv!

Én már csak levelezőn tanulok,de sajnos munkám nekem sincs még... :(

2012. márc. 6. 04:59
na tegnap megvolt az öt km:):) most reggel meg indulok keróval Szegedre, be kell érnem 8-ra:):) így még a feladatok, dolog mellé is be lehet csempészni a mozgást szabadban, csak korábban kell kelni. (nekem könnyű, nincs gyerek, és tanulok...sajnos nincs még munkám...)
2012. márc. 5. 09:36

11 és fél kilométer - itt mindenkit irigylek, ti motiváltok, és a fogyimban meg a következő hónapra gondolok mindig!

tavasszal nehéz (nekem) nem bicajra ülni, és az is olyan jó érzés, hogy nem érzel semmi izomfájdalmat

hát akkor cycling girlz cycling! :)

köszönöm miel77 amit írtál:)

86. miel77 (válaszként erre: 84. - Secret!)
2012. márc. 5. 09:20
húú ismerős érzés, pedig én csak 5 hónapot hagytam ki kb. Mondjuk nekem sérülés miatt :( de az első pár hét nagyon nehéz volt futás ügyileg, olyan mintha 2 km-nél többet nem bírnék grr... de hétvégén végre sikerül 11.5 km-et újra megtennem :) hihetetlen jó érzés volt :)
85. miel77 (válaszként erre: 81. - Kattint)
2012. márc. 5. 09:18

Szia! Ó bocsi el is felejtettem ránézni hogy van-e naplód, mostanában olyan kevés időm van olvasásra. Na de most bepótoltam, végig néztem a Tied is :) tényleg jó sokat mozogsz, pont az járt az eszembe mostanság milyen jó lenne egy bicaj a futás mellé, és heti egyszer-egyszer egy kb. 30 km-es táv letekerése :)))

Gratula a fogyidhoz :) ügyes vagy :) bárcsak én is vennék magamon nagyobb erőt hogy peregjenek le a kilók!!

2012. márc. 4. 19:27
Gratulálok azoknak, akik elmentek futni. Én lusta voltam, olyan nehéz az újrakezdés 1 év után. Mintha sohasem futottam volna még maratont, olyan kezdőnek érzem magam. :-))
83. Lya2
2012. márc. 4. 13:48
Gyerekek alszanak, megyek én is futni, olyan szép idő van :))
2012. márc. 4. 13:20
ja go girsl go!!!
2012. márc. 4. 13:20

Sziasztok!

a teremben azért lehet más, mert ott állíthatod a dőlésszöget, nem mint az Alföldön:):) én ezekkel rendszeresen elszórakozgatok, mint egy ovis.

Ligetben még nem futottam, jó/szép lehet arra, majd egyszer kipróbálom, csak nem arra laktam régen.

Velem megtörtént ez a fáradság....igaz, egy ponton fáj csak, de már teremben is csak erőltetett hegymenetben gyorsgyalogoltam, kicsit pihentetem a futást. Átálltam a bicajra-falva-Szeged közt (Zsombó-Szatymaz-Dorozsma fele) járok be, olyan kellemes 25-30 km...(meg se kottyan:D:D)

hát látom, nem nézed a naplóm miel77....én is mozgok futáson kívül:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook