Fulfix (beszélgetős fórum)


1 2
46. oscarx
2016. okt. 4. 17:47
Talán még annyit kiegészítésként, hogy 6 flakonig mentem el. Tehát bőven megvolt a változáshoz a mennyiség. A hajhullás ellen viszont van némi eredmény mert vagy csökkenti vagy megállítja csak azért, hogy valami jót is írjak. Próbáljátok mert már egy jó ideje 1-et fizetsz és 2-őt kapsz.
45. oscarx
2016. okt. 4. 17:41
Meggyőződésem, hogy romlott a minősége az első alkalommal amikor megrendeltem volt is hatás (érezni lehetett a bedörzsölés után a fejbőr bizsergését , elő is búj néhány új hajszál stb. stb.) Mire belelendültem és újra rendeltem már messze más volt. Úgy látszik mindíg más néven kell rendelni úgy mintha új vásárló lennél. Ezt minden rossz indulat nélkül írom mert ezt tapasztaltam. Inkább lenne a régi áron de ugyanaz a minőség.
2015. ápr. 20. 11:07
nekem az egyik barátnőm vett fulfixet, mert nagyon roncsolódott neki, és azt mondja lát valami változást a haján. Én is gondolkozok rajta, hogy vegyek, mert nagyon száraz a hajam de most, hogy olvasgatok ebben a fórumban elbizonytalanodtam.... Van valaki, akinek bevált? köszi!
2014. okt. 11. 19:51

Ne dőljünk be a reklámnak!

Hajhullás elleni „csodaszer” legalábbis nekem bevált, és fillérekbe kerül.

Kb. 26 évesen, szülés után 2 évvel elkezdett hullani a festetlen, barna, hosszú dús hajam. Minden hajmosáskor szomorúan láttam, hogy milyen sok hajszálam tapad fel a kád falára.

Beteg nem voltam, viszonylag egészségesen táplálkoztam, tehát szerintem vitaminhiány nem lehetett. Kipróbáltam mindenfélét, Bánfi hajszeszt, stb. de semmi sem segített igazán.

A bőrgyógyász sem talált semmi problémát.

Végül a munkahelyi üzemorvostól kaptam tanácsot, nem orvosit, ő is úgy hallotta valakitől, aki vegyszerekkel dolgozott és szinte teljesen megkopaszodott, de ettől a kúrától rendbejött.

Előrebocsátom, hogy kitartás kell hozzá, mert hónapokig kell használni minden egyes hajmosásnál, és elég macerás. Az alapanyagok nem kerülnek szinte semmibe, de a samponfogyasztásunk kb. háromszorosra nő.

Tehát a recept: reszeljünk le egy nagyobb fej egészséges vöröshagymát, és keverjük el gyógyszertári ricinusolajjal - a gyógyszerészt meg kell nyugtatni, hogy NEM hashajtónak akarjuk használni, hanem hajpakolásra . Majonéz sűrűségű, kenhető legyen.

Utána kenjük fel a fejbőrünkre választékonként, ahogy a fodrász a hajfestéket. (Ha esetleg nem volt egész tiszta a fejbőrünk, érdemes előtte is megmosni, mert úgy jobban hat.) Húzzunk fel egy jól záró zuhanysapkát, majd csavarjuk körbe a fejünket vastag törölközővel, és hagyjuk fent legalább egy órán keresztül. Készüljünk fel rá, hogy esetleg a nyakunkon is csorog közben a kence, ha nem zár jól a sapka.

Amint letelt az idő, mossuk ki samponnal a hajunkból az olajos hagymát. Legjobb a kímélő babasampon, és lehet, hogy háromszor is át kell mosni, mire teljesen tiszta lesz. Utána érdemes előbb ritka, majd sűrűbb fésűvel végigmenni a hajukon, hogy ne maradjon benne hagymareszelék. A legelső kezelésnél – gondolom, mert az olaj beletapad a hajba – előfordulhat, hogy a szokásosnál több hajszálunk veszik, de ez csak az első alkalom.

Minden héten egyre kevesebb hajunk hullik ki, nekem a 4. alkalommal már gyakorlatilag semmi. Kb. két hónap után kezdtek megjelenni az új hajszálak, nem soká abba is hagytam, mert rendbe jött a hajam. És nem mellékes, hogy az enyhe korpásodásom is megszűnt.

A kúra nem túl kellemes, mert macerás, de az eredmény megéri.

A kellemetlen mellékhatást, hogy a hagymaszag beivódik a hajunkba, csökkenthetjük, ha a hajmosás végén átöblítjük ecettel a hajunkat.

Hogy a férfiak kopaszodását csökkenti-e, azt nem tudom.

2014. aug. 5. 20:25

Az Én tapasztalatom a fulfix-szel kapcsolatban a következő: bedőltem a reklámnak, csábító volt...megrendeltem 3 flakonnal és a párommal együtt használtunk... azt tapasztaltam, hogy apró haj nőtt...ezen felbuzdulva újabb adagot rendeltem...ennek már semmi hatása nem volt...mintha vizet tettem volna a fejbőrömre... az első flakonnál érződött az enyhén alkoholos, nyugtató érzés, amikor rákenetem a fejbőrre... a haj is erősebb tapintású volt... elhasználtam a már megrendelt terméket, de javulás nem volt, sőt a második adag után ugyan úgy és annyi hajhullást tapasztaltam mint e szer használata előtt.

Állandóan kapom azóta is a reklámot az e-mail címemre, válaszoltam (volna) nekik, leírva a negatív tapasztalatomat, de a levél visszapatttan rendszeresen...a facebook-on sem látom már a reklámot...egyre gyanúsabb a dolog, hogy egy nagy átverés volt az egész...azaz az első megrendelőnek küldenek valami hatásos szert, és a balga vevő ezen felbuzdulva rendel újra, de már a második adagtól kezdve nem az lehet a flakonban, mint az elsőben (szerintem egyszerű víz).

Mi ebből a tanulság: mindenki a maga kárán tanul és nagy átverés a netten reklámozott legtöbb árú...de az aki ezt kitalálta és mire a vevő rájön a csalásra, addig Ők jól megszedik magukat és eltűnnek a színről.

Azért írtam le ezt, hogy bárki gondolkodik a szer vásárlásán és véletlenül erre az oldalra is eltéved, hát olvassa el a negatív véleményeket, mielőtt a pénztárcáját kinyitja és fizet.

41. Tündi66 (válaszként erre: 40. - Tamia)
2014. ápr. 18. 00:02
Az úgynevezett" Királysrác" hozzászólásához szóltam hozzá. Nézzed meg hetente...hogyan írják frissre a dátumokat...az időpontokat.
40. Tamia (válaszként erre: 39. - Tündi66)
2014. ápr. 17. 14:13
Törölték? Ez érdekes, azt hittem ezen a portálon mindenki leírhatja saját tapasztalatait bármilyen témával kapcsolatban vagy véleményét akár pozitív akár negatív vetületű. Ha a termék megnevezése reklámnak minősült, akkor elvileg az én hozzászólásomat is törölni kelett volna. Nem így van? De ez valószínűleg megválaszolatlan kérdés marad.
2014. ápr. 13. 23:19
Törölték a hozzászólásomat...ennyi!
38. Tamia
2014. ápr. 13. 20:44
Csak észrevétellel szeretnék élni a Fulfix-el kapcsolatban, mivel én is megrendeltem, mondván ha használni nem is fog, ártani biztosan nem árthat. Mi az eredmény? A hajam nem hullik már, rengeteg babahajam nőt és egészséges a hajam. Hozzáteszem a fodrászom ollót javasolt. Én csak egy egyszerű önbizalom vesztett használó voltam, aki a szőkére festett hosszú haját heti 3-4 alkalommal göndörítette hőkezeléssel és ennek eredményeképpen teljesen tönkretettem a hajkoronám. Tavaly szeptembertől 3 flakont fújtam hajmosás után a fejbőrömbe és masszíroztam be+ 3 üveg Varga cseppet felváltva. Mára teljesen helyre jött a hajam. Csak pozitív véleménnyel vagyok a szerrel kapcsolatban. Megjegyzem a Varga csepp a festésemet tőben teljesen barnára fogta, de a fulfix abszolút nem okozott elszíneződést. Persze minden ember másként reagál mindenre. Ami egyedül nem helytálló a Fulfix reklámjában az az, hogy 4x gyorsabban nő tőle a haj. Ez valóban fals állítás, ugyanakkor nem gátolja a növekedést.
2014. ápr. 7. 15:33

Sokszor olvastam már,hogy a hozzászólások át vannak dátumozva...meg vannak újítva.

A Fulfix hozzászólásait december óta figyelem,havonta egyszer megnézem. és tényleg. A hozzászólás,a hozzászóló ugyanaz,csak a dátumok újak. Nem hittem el eddig. Mert nem volt energiám figyelni,de most ez tuti így van. Ha igaz az egész,nem kéne ezt csinálni.

2014. ápr. 7. 10:17

Igaz, olvastam a Fórumon, a sok negatív visszajelzést,mégis utolsó szalmaszálként megrendeltem a Fulfix nevű "csodaszer"-t! Bár régen tudtam,hogy csodák márpedig nincsenek, esetleg a mesékben......de amikor az embernek marokszám hullik a haja és a dús sörény alól már átvilágít a fejbőr-semmi nem számít! Próba szerencse!Megrendeltem azonnal a legnagyobb adagot,kételyeim ellenére,hiszem már talán az összes hajhullás elleni készítményt kipróbáltam!

Az ilyen elkeseredett,reményvesztett emberekre épít a Fulfix! Elég,ha egyszer rendel valaki,/a sok-sok kopaszodó ember,mert sokan járunk hasonló cipőben hölgyek,urak egyaránt!/ a cégnek már busás haszon üti a markát,a kizárólag speciális gyógynövényekből álló löttyért! MERT : legprecízebb használat mellett, a hajhullást NEM szüntette meg, sőt használata óta a hajam sokkal jobban hullik!!!! KI ELLENŐRIZTE MIT KENTEM A FEJEMRE,MENNYIRE HITELESEK A BEMUTATOTT TANÚSÍTVÁNYOK?! A növekedés beindulása, serkentése sem mutatkozik, arról a hülyeségről már ne is beszéljünk,hogy az őszülést is megszünteti!Sokkal gyakrabban kell a hajam festeni,mert a gyakoribb hajmosás és fejbőrbe masszírozás/dörzsölés/miatt a festék is gyorsabban kopik le a hajról!

Egyszóval hatalmas nagy átverés! Gondolkodjunk:ha a legkisebb hatása is lenne,akkor már régen lecsapott volna rá valamelyik gyógyszergyár a nagyvilágban! Híre ment volna,s ha valóban megszüntetné a kopaszságot jóval drágábban is elkelne,nemcsak a neten hirdetnék,bŐrgyógyászok, patikák árulnák! Ki is az a kínai orvos? Hallott már róla valaki?Blöff az egész!

Ne dőljetek be!

2014. márc. 8. 14:49

Két hete használom a FULFIX-et, és örülök, hogy előtte nem olvastam el a hozzászólásokat. Természetesen új hajszálaim ennyi idő elteltével még nincsenek, de a hajhullásom kb. harmadára csökkent, annak ellenére, hogy csak hetente mosok hajat.

Továbbra is optimista vagyok és várom az eredményeket.

34. koka29
2014. márc. 6. 10:19
Megkérdezhetem auralato, hogy mi a neve ennek a samponnak? Valahogy én is szkeptikus vagyok a neten terjedő csodaszerekkel kapcsolatban.
2014. febr. 28. 20:44
Férjemnek karácsonyra vettem egy gyógynövényes sampont és egy balzsamot, amit azóta használ, és még midig csak a fele hiányzik. Azóta látványosan erősödik a haja. Természetesen ahol már teljesen kihaltak, ott nem nőtt új! Ár sem vészes, a kettő együtt 10 ezer körül volt.
2014. febr. 8. 20:59
Na, most már több, mint öt hete használom hetente háromszor a fulfix-ot. A több , mint gyanús , csalással telitett marketing és álfórumozás után, amit leirtam ezen a helyen már, annyit elmondhatok, hogy semmit nem változott semmi. Hajam vacak, gyenge, kevés, vékony, kezelhetetlen maradt. Nem lennék én türelmetlen, hiszen három hónapot mondják az igazinak, annyira való anyagom van is, de most már a csodának azt tartanám, ha nem egy ártalmas szert, csak szentelt vizet kenegettem volna a hajamra. Balek vagyok.
31. kori54
2014. febr. 7. 13:49
A 29-es bejegyzésedet rendesen aláástad :)
2014. jan. 26. 11:21

Két hajhullás megszüntetésére kifejlesztett terméket szeretnék véleményezni saját tapasztalataim alapján felétek.

Kezdjük a Marbo-val. Nem fogom magasztalni, nincs rá szükség. A program három terméket takar sampon , tonik, aktivátor. 2012-ben kezdtem használni, addigra azért a dús hajam ijesztően felére csökkent és marok számra hullott. Nekem segített, két hét alatt lecsökkent a hajhullás elfogadható majdnem normális szintre. októbertől januárig használtam "eléggé trehány módon", három naponta, míg azt naponta kellett volna, de én nem tudok naponta hajat mosni beszárítani egy hosszú hajat nincs időm és a hajam is nagyon száraz lett tőle. És a körmein alatt mikor a hajamhoz nyúltam az aktivátorban lévő szemcsék mindíg ott voltak, ami nagyon zavart.

/Viszont rövidhajuak jól tudják használni, ők tudnak naponta hajat mosni és kevesebb is kell a termékből, tovább elég./


Viszont használt! Rengeteg új hajam nőtt mindenütt. Ami fontos benne hogy csak gyógynövényekből áll az illata nekem kellemes. A szine barna! Semmi kémiai kacat!!!!

A hajam szép lett a hajhullás megszűnt.

Mivel pattanásom egy-kettő volt mensi és peteérés idején Ausztriában a nagyon divatos ciszkután tablettát kipróbáltam, rábeszéltek ettől eltűnik.

Öt hónapig szedtem,a bőröm gyönyörű lett, a hajam gajra ment tőle.Úgy tönkretette a bőrszerkezetet, mintha meghalt volna a bőröm. Ennek lassan egy éve de gondoltam jó tapasztalat azoknak akik komoly akne-ban szenvednek . Egyébként a környezetemben sokan szedték és voltak akik már tizen éve nem láttak magukon egy pattanást sem. Ezért voltam kíváncsi mi veszíthetnék. hát a szép hajamat.

Hát új Marbó csomag és láss csodát nem használt!

Annyira, hogy a gyógyszer kiürülése hat hónap amit ki is kellett várnom. Ezt követően három hónap után javult vissza, de mivel macerás termékről van szó gondoltam a Fulfixot próbálom ki az is természetes növényi kivonatú hatóanyagot tartalmaz. Ez az én heti két hajmosásomhoz jól bevált. Ezt csak heti két mosásnál kell a fejbőrre spriccelni , egyszerű a használata. Nekem pozitív a tapasztalatom sok új apró hajam nő de nem ez a lényeg, mert ez nálam mindíg pótlódik, viszont már nem hullik a hajam!!!

Az én tapasztalatom szerint mindkettő működik, de gyógyszerek befolyásolják a hatás idejét erősségét. Ezt fontos tudni.

Hosszú hajra én a Fulfixot mondanám egyszerűbb de egy flakon max hat alkalomra elég, ezzel számolni kell. Egyébként mindkettő "normál körülmények között" nekem két hét alatt megállította a hajhullást. És valóban rengeteg apró haj nő amit a fodrászom lát mikor festi a hajamat. A harmadik flakont kell rendelnem. üdv mindenkinek...

2014. jan. 26. 10:22

Most hozzászólnék a Fulfix termékhez ami köztudottan hajhullásra fejlesztettek ki. Nekem kb. három éve kezdődött a hajhullásom . A hajhullást /természetesen engem nem érdekel mások mit találnak ki/ valójában egy belső feszült állapot okozza, ami eleinte egy észrevehető, feszült, " köznapi nyelven úgy ismert ideges, stresszes " állapot. Legyen bármilyen körülmény is a kiváltó oka, később ez a feszültség amiről azt gondolod már nincsen,/ lefordítva úgy gondolod már nem idegesít, vagy már nem stresszelsz valamin/ szerinted megoldódott vagy ha nem is oldódott meg úgy gondolod, hogy Téged már nem érint meg, Rád már nincsen hatással, "bár ha jól megfigyelnéd és ismernéd saját magad" /vagy közismert problémaként egyáltalán be mernéd vallani saját magadnak "/ rájöhetnél, hogy ez a feszült állapot már olyannyira a sajátoddá vált, hogy már nem is érzékeled, ugyanis a Te részeddé vált. Tehát még mindíg ott van benned!!!!

Tehát még mindíg feszült állapotban vagy még ha nem is akarsz róla tudni.

A feszült állapot viszont egy energiahiányos állapot, ami elvon a szervezetből bizonyos ásványi anyagokat, vitaminokat. A pótlásuk segíthet, de amíg fent áll a probléma, addíg olyan a dolog mintha egy lyukas vödörbe öntenéd a vizet,/vitamin/ hogy mindíg tele legyen, de alul mindíg ki fog folyni/ a feszült állapot miatt elvész/ míg be nem foltozod/meg nem oldod a probléma gyökerét/.

Igazából a feszültség a szervezetben elsavasodást, hiányállapotot fog okozni, és ezeknek további következményei lesznek mélyebb formában ahogy az idő telik míg hosszabb idő után egyre több és erősebb nagyobb betegségek jelenhetnek meg. Egyébként az energiahiányos szervezet először a hajhoz nyúl, onnan vesz el energiát, mert a hajra van a legkevésbé szüksége, az csak az egónak, a külső látványnak fontos. Viszont ha megnézed hogy a hajhullás észrevétele az ember számára újabb feszült állapotot hoz létre mert már kevés hajjal nem érzed magad igazán jó nőnek pasinak stb.... /általánosságban beszélek/ Akkor kezdődnek ebből a gondolatmenetből adódó feszültségek a testben hormonális és egyéb tüneteket okozni.

A lényeg, hogy minden nemű külső segítség hatásos , amíg segít téged abban, hogy "átmenetileg időt tudjál nyerni vele" a probléma gyökerének megoldásához. Azt mondom van akinek a vitaminok segítenek, ott még nem telt el sok idő. Ahol viszont több idő telt el, vagy erősebb a belső feszültség ott már a külső kezelések hoznak látványos javulást. Vagyis ha látod hogy már nem hullik mondjuk hajad , akkor ez a tipusu feszültség megszünik, marad időd a problémád megoldására.

Itt említem meg a MARBÓ és FULFIX termékeket amikröl pár perc múlva irok tovább saját tapasztalatokat.

2014. jan. 18. 16:36

Sziasztok!


Nos, van egy roppant friss és a témát egyértelműen megvilágító észrevételem, mely részben kapcsolódik egy előző hozzászóló véleményéhez. A Fulfix oldala olyannyira kamu, hogy a mai nap folyamán, fél kettőkor már láttam egy olyan facebook hozzászólót, aki olyannyira elégedett volt a termékkel, hogy még arról is megfeledkezett, hogy a hozzászólása délután három óra után keletkezett. Értitek? Nem csak a hozzászólások és a hozzászólók, de az időpontok is hamisak!!!! Folyamatosan ugyanazok a "hozzászólók" és hozzászólások olvashatóak tavaly óta, csak a hozzászólásaik dátumai frissülnek, olykor rémesen bután, előre dátumozva...mint most is. Bár lehet, hogy csak mi vidéki bunkók vagyunk olyan sötétek, hogy a tér-idő kontinuuman nem tudunk még előre-hátra utazni... Nem csak az bosszantó, hogy ennyire hülyére veszik az embereket, hanem hogy még rangon alul is teszik...

27. kori54 (válaszként erre: 25. - Lengyanna)
2014. jan. 14. 18:52
Én is ezt kívánom! Az általad leírtakat én már tapasztaltam, mármint az álbeírásokat. Sőt ezek a képek jelennek meg más országokban idegen nyelveken, de más nevek alatt. Ez már maga nem tiszteséges reklámozás. Légyszives osszd majd meg velünk a tapasztalatodat a hatásáról. Én egyenlőre csak Neked hiszek el bármit is erről a termékről :)
26. Tempest (válaszként erre: 25. - Lengyanna)
2014. jan. 12. 22:43
ez szép. Kívánom, hogy legalább hatásos legyen, érdekelnének majd a további tapasztalataid.
2014. jan. 12. 21:28
A fulfix-szel kapcsolatos tapasztalatom: decemberben megrendeltem három darabot, egye fene, Karácsony van.Nincs mit veszitenem, nagyon-nagyon vacak a hajam. Gyorsan ki is szállitották, fizettem. Elkezdtem használni, de közben érdekelt, hogy másoknak mi a tapasztalata. Visszamentem a Fulfix honlapjára, ahol korábban a hozzászólásokat olvastam. Ez már a napokban történt. És látom ám, hogy a massziv facebook reklámozás ellenére egy darab uj hozzászólás nincs, semmi a tapasztalatokról. Csak a régiek,november-decemberből, de átdátumozva, friss dátumokkal ellátva. Beleirtam hát én is, csupán annyit, hogy nem nagyon értem ezt... Mint a pinty, úgy törölték a hozzászólásomat az oldal gazdái,. Maradtak a feltehetően felkért és talán meg is fizetett fórumozók, én aki furcsállottam valamit, ( a fenti feltevéseimet nem irtam be, tehát szelid voltam) bizony, törlésre kerültem. Tehát:használom-használom, ugy három hete, egyelőre nincs róla mit mondani, de ez az epizód több, mint gyanús. Ha igy lenne, 25.000 forintom bánja...
2014. jan. 4. 20:23
Ha valakinek hullik a haja, akkor érdemes első körben endokrinológushoz menni, mert 90%, hogy a hormonok okozzák és főleg a pajzsmirigyet érdemes kivizsgáltatni! Ráadásul sokaknak szülés után jelentkezik a pajzsmirigy alulműködés!
23. Krisz42 (válaszként erre: 13. - Kisj)
2013. dec. 13. 21:03
Nem aterhesség szépíti meg.Mint írtam,lelassul minden,lassabban cserélődik a haj,ezért dúsul be.Szülés után viszont újra beindul,akkorkihullik az is,ami addig nem.Persze hogy a lâtvány ijesztő lehet,ráadásul a megszokott dús hajhoz képest olyan,mintha jòval kevesebb lenne,de ez természetes.Fulfix átverés,Amerikában sehol nincs,nem árulják,râadásul a feltaláló kopaszodik!Neki nem használt?
22. kori54 (válaszként erre: 18. - Zitabeata)
2013. dec. 13. 15:51
Kérdés,hogy ki dicséri.....
21. bowie (válaszként erre: 19. - Zitabeata)
2013. dec. 9. 08:06

Azt nem tudom..nekem csomókban hullott..megijedtem nagyon. Mindenhol ott volt, marokszámra..a hajmosás meg..na akkor bőgtem sokat, hogy tuti baj lesz ebből.

Hozzáteszem, nekem volt már foltos kopaszságom, akkor a mandulám miatt, szerencsére összekötött hajjal nem látszódott, és annál durvábban hullott..tehát azért volt a bőgés.:))

20. c114183a1c (válaszként erre: 17. - Bowie)
2013. dec. 9. 06:22
Neki nagyon sok kihullt... Az már nem természetes. :(
2013. dec. 7. 18:45
És meddig természetes az ilyen mértékű hajhullás?
18. zitabeata (válaszként erre: 12. - Tempest)
2013. dec. 7. 18:43
Bowie 3. válaszát nézd meg. A gyakori kérdések oldalán van róla fórum. Illetve a facebook-on olvastam erről a termékről, és nagyon dicsérték.
17. bowie (válaszként erre: 11. - C114183a1c)
2013. dec. 7. 15:32

Mint ahogyan mondtam, nekem is durván hullott..el is mentem dokihoz, és ő mondta, hogy ez így a normális.

Aztán panaszoltam a védőnőnknek is keservesen, hogy ezt mondta a doki..és ő is a dokit erősítette meg. Szóval, ha szülés után elment volna az ismerősöd, valószínű neki is azt mondták volna, hogy ez a menet ilyenkor.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook