Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Frontin szedése miatt, legyen még lelkiismeret furdalásom? fórum

Frontin szedése miatt, legyen még lelkiismeret furdalásom? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2019. dec. 3. 13:47
Le lehet tenni őket csak nehéz pláne az első 2 hét.
29. Bless the child (válaszként erre: 22. - Dd3e7764d1)
2019. dec. 3. 13:46
Jelenleg az alprazolam hosszúhatású készítményei nem beszerezhetőek
28. szőkelédi (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 3. 13:46
Nekem rivotrilt írtak,3*1 aztán a végén már csak 0.025 volt . Nem kellett emelni ,hanem agyilag rendbejönni . Na az a legnehezebb. Legalábbis nálam így volt .
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Szőkelédi)
2019. dec. 3. 13:45
igen tovább lépni,megnyugodni nehéz
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Dd3e7764d1)
2019. dec. 3. 13:43
az a xanax ugyanaz,szinte ugyanaz mint a frontin
25. szőkelédi (válaszként erre: 24. - Epervirág2)
2019. dec. 3. 13:43

Keményebb gyógyszert szedtem , mellé antidepresszáns tablettát is . Nem lettem függő ,3 éve egy darabot sem vettem be . Nem a leszokás volt a nehéz,hanem feldolgozni a problémákat, csapásokat, továbblépni.

Ha kell szedni ,akkor kell . Elvették volna mind 2 fiam ,ha nem kezeltetem magam,pedig kinlódtam 2 évig mint a nagyok ,hogy nekem aztán ugyan nem kell mert méreg... akkor lett volna miért lelkiismeret furdalás. De már én sem lennék nyilván .

24. epervirág2 (válaszként erre: 23. - Lávli)
2019. dec. 3. 13:36
Mièrt baj?Olvasd el az interneten mit okoz.Sőt ilyen fórum is van külön.Ha valaki règ óta szedi rendszeresen függösèget okoz.Mindenkinèl mashogy jelentkezik az elvonàsi tünet.Persze aki napi 0,25 mg szed arrol könyebb leállni.Nem hiába van a beteg tájèkoztatoba,hogy huzzamossabb ideig nem javasolt a szedèse,na ezt èn is kèsőn olvastam el.
23. Lávli (válaszként erre: 16. - Epervirág2)
2019. dec. 3. 13:26

Szeretnék tőled kérdezni valamit, és szeretnék pontos választ kapni. Bár tudom, te nem nagyon olvasod vissza a fórumot, mindig írod. Szóval a kérdés:

Az mit jelent pontosan a nezeted szerint, hogy "kemény függőséget okoz"?

Hogyan, miként, legfőképpen ez miben nyilvánul meg és az miért baj?

22. dd3e7764d1 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 3. 13:25
Szedd, de ne ezt.A Frontinhoz nagyon gyorsan hozzá lehet szokni, ezért nincs más opció mint emelgetni az adagokat. A hatóanyag hirtelen felszívodik, majd amilyen gyorsan hatott a hatása el is múlik. Ezért a normális orvosok retard alprazolamot írnak fel, mert egész nap folyamatos a hatàsa. Keress olyan orvost ahol nem az a cél hogy minél nagyobb dózisban szedd a gyógyszert, hidd el van olyan is. Sajnos neked nem lesz mindegy hogy mennyi ideig kell szedni és mennyit és hogyan fogsz leszokni róla.
21. andi6020 (válaszként erre: 16. - Epervirág2)
2019. dec. 3. 13:25
Vagyis? Mit szeretnél ezzel mondani?
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Lávli)
2019. dec. 3. 13:23
köszönöm
19. epervirág2 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 3. 13:21
Mit ajánlottak?A Mirtazen ès a Ketilept jók.Persze egyèn függő.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Epervirág2)
2019. dec. 3. 13:20
Tudom,de amit ajánlottak az antidepresszáns attól még jobban félek iszonyú mellékhatásai vannak
17. Guruljka (válaszként erre: 16. - Epervirág2)
2019. dec. 3. 13:18

Ebben igazad van, de lentebb olvasható, hogy a kérdezőnek nem is fejfájásra kell.


Szerintem nem kell emiatt még külön lelkiismeret-furdalást is éreznie. Nem szabad még külön emiatt szorongania, van elég baja enélkül is.

2019. dec. 3. 12:44
Valamennyire vègig olvastam a fórumot van amivel nem èrtek egyet.Ez a gyógyszer kemèny függösèget tud okozni nem azr mondom,hogy akinek szednie kell ne szedje mert nekem is kell.Csak ne csináljunk már ugy mintha egy egyszerű fej fájás csillapitó lenne.
15. epervirág2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 3. 12:39
Szia!Èn is szedem a frontint sajnos.Használ mèg valamit,de van mikor szinte semmit.Ne szègyeld magad emiatt csak a vaj benne,hogy hozzászokáshoz vezethez,leállni meg alig lehet vele.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Ab61752c45)
2019. dec. 3. 11:35
Nekem is mondanak mindent,könnyű .de nehéz kivitelezni,de hogy érted,hogy nemsokára vége lesz?
13. ab61752c45 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2019. dec. 3. 11:30
én gyerekkoromtól szorongásos,depressziós vagyok.volt,hogy segített a gyógyszer,most már nem.az okosok azt mondják szedjen össze magam.egy gyerek hogy tudná.de nagyon remélem nemsokára vége lesz.
12. New(l)
2019. dec. 3. 11:22

Te figyelj már, azt írod SENKIHEZ nem tudsz fordulni, amikor rosszul vagy. Akkor viszont azok a "valakik", akik mégis okoskodnak neked, meg még mélyebbre taszítanak a mélységbe, nyugodtan befoghatják a lepcsest.

Ne foglalkozz dilettánsokkal és rosszindulatú egyénekkel! Amúgy sem értem, minek osztod meg velük. Csináld szépen csöndben, ja és próbáld mostantól okosabban megválogatni, kit engedsz a bizalmadba.

11. Panna.33 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 3. 11:16
Fel a fejjel! Ne hagyd megrémíszteni magad! 😘
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Panna.33)
2019. dec. 3. 11:10
Igen én is így gondolom,csak mostanában ezek a frontinról szóló hírek halálra rémisztettek,bár azt szoktam magamnak mondani semmi más gyógyszert nem eszek.ez meg nyugtató,minden nyugtatónak ez a hatóanyaga.
9. Panna.33 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 3. 11:00

Ismerősöm szed, neki agydaganata van. Hogy használ, vagy sem, a Jóisten sem tudja. Egyébként ezek az alternatív módszerek, szerek sosem válthatják ki a gyógymódot, gyógyszereket, amit az orvos előír. Csak akkor szedd, ha az orvos nem tiltja.

Ja, ne legyen lelkiismeret furdalasod. Egyébként kinek is tartozol beszámolni, hogy milyen gyógyszert szedsz, és aki károg miatta, az talán vállalja a felelősséget, ha el hagyod a gyógyszert és romlik az állapotod?! Megsúgom, nem vállalja, csak bekiabál a kispadról. Mert van valami kósza félinformáció táptalaján kialakult véleménye. Figyeld meg, az ostobák mindig mindent jobban tudnak, mint az évekig, évtizedekig tanult szakemberek. Ja, és hangosabban is mondják...

2019. dec. 3. 10:42
Köszönöm mindenkinek aki megnyugtatóan azt írta ,ha szükségem van rá szedjem ,de jönnek az okosok jaj az méreg kábítószer,hiába mondom minden gyógyszer méreg valahol.a kiváltó okot sajnos nem tudom megszüntetni,ezt senki nem tudja megszüntetni,ennek nem kellett volna megtörténnie,mi a vélemény a CBD olajról ,szedett már valaki?
2019. dec. 3. 10:28

A problémádat ez a gyógyszer nem oldja meg, max a tüneteidet kezeli.


A családunkban is volt pánikbeteg. A kiváltó ok megszűntetésével elmúltak a rohamok.

6. af86a99684 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 3. 10:26
Miért van lelkifurdalásod? Ki miatt? Szerintem ebben a helyzetben ezt nem engedheted meg magadnak. Van elég bajod.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 3. 10:21
Ne legyen, te tudod és nem más, gyógyszer nélkül hogyan érzed magad. Az a lényeg, az életed elviselhető legyen.
2019. dec. 3. 10:16
Én is szedem mert pánik beteg vagyok sokkal jobban vagyok tőle.Ennyi.Ha jó akkor szedd ne legyen ebből lelkiismeret fulldalásod.
2019. dec. 3. 10:09

Én ezt már annyi helyen leírtam és elmondtam, hogy már belefáradtam.

De leírom újra.

Szerintem egy gyógyszert (amit akár egy évtizedig is tesztelnek) azért rendel el a szakorvos (aki kb egy évtizedes egyetemi tanulmányt folytatott a diplomájáért), mert arra a betegnek szüksége van.

Szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod.

Nem is értem ... 🤔

Jobbulást kívánok!

2019. dec. 3. 10:07
voltam szakembernél,mégtöbb gyógyszert akar belém tukmálni
2019. dec. 3. 10:04
Teljesen tanácstalan vagyok félek,mert tudom ,hogy egészségtelen.de muszáj szednem ,mert olyan idegrohamaim vannak,iszonyatos szorongás,égig megy a vérnyomásom,nem bírom .SENKIM NINCS akihez felrohanjak,mikor pánikrohamom van,egyedül küzdök,pedig úgy szeretnék nyugodtan élni.SZERINTETEK legyen még lelkiismeret furdalásom mert szedem?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook