Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Frontin szedése miatt, legyen még lelkiismeret furdalásom? fórum

Frontin szedése miatt, legyen még lelkiismeret furdalásom? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
150. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 133. - 16b5d6ae34)
2019. dec. 8. 09:35

Előírt mennyiség:

Anyukám több pszichiatert megjart es pszichologust is.

Emlekszem 17lehettem amikor elkisertem egy pszichiaterhez mert zombi volt mar a sok gyogyszertol amit napi szintre irtak fel neki.

Kijott a rendelobol es kozolte,hogy ujabb gyogyszert kapott a még 7 melle en berontottam es orditottam a novel es mondtam neki h beszelgessen vele el, nezzem ra h nezz ki a sok sz.tol amit felir neki.En borzasztoan utalom ezeket az “orvosokat”a pszichologus meghallgatta, aztan ennyi a pszichiater meg volt h nem is talalkozott vele csak az elore felirt gyogyszerert ment,ha meg mar nem hasznaltak felirt mellejuk egy ujabbat .

Oks ez a forumindutora nem vonatkozik en nem 1tablettarol beszelek ezt csak azert irtam,mert a mi tapasztalataink ez a dilidokikkal.

2019. dec. 8. 09:26
Sajnos abban igazad van,hogy a pszichiater es a pszichologus se való semmire..a lelkisegelyt nem ertem.Mi az h nem odatartozol?
148. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 147. - Ariana)
2019. dec. 8. 08:52
a 0,25 mg.nak a felét reggel,és ha esetleg nagyon felmegy a vérnyomásom akkor a másik felét,de ez ritkán van
147. ariana (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 04:52
Mennyit szedsz naponta?
146. 826302286d (válaszként erre: 145. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 7. 17:23

Remek!

Drukkolok ,hogy sikerüljön egy szép és tartalmas életet kezdenek.

145. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 143. - 826302286d)
2019. dec. 7. 17:04
igen ezt tervezem.lakást keresek vagyis keresnek nekem,és el innen.
144. af86a99684 (válaszként erre: 143. - 826302286d)
2019. dec. 7. 15:58
Nem könnyű, de megéri. 😊
143. 826302286d (válaszként erre: 142. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 7. 15:40

Említetted,hogy egyedül vagy.

Esetleg megpróbálhatnál mindent magad után hagyni.

Pl.lakóhely ,munkahely stb.


Teljesen új környezet ,kihívás ,emberek..

Nem könnyű ,tudom.

142. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 139. - Lávli)
2019. dec. 7. 12:14
na így van,ezért tornázom ,ezért sétálok nagyokat amíg bírom bírom,ha nem nem
141. Lávli (válaszként erre: 140. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 7. 12:09
OK. Ahogy érzed. Sok szerencsét kívánok
140. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 136. - Lávli)
2019. dec. 7. 12:07
Ha hinnék az orvosomban,már rég zombi lennék,én is egészségügyben dolgoztam.azért van némi fogalmam .
139. Lávli (válaszként erre: 138. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 7. 12:04

Tudod, ez kifogás.

Ne dühöngj mások miatt.

Csak magaddal törődj, a saját gyógyulásoddal, és vess bele annyi pozitívumot, amennyit csak tudsz.

Ezért mondják: hiába a jó doki, hiába gyógyszer, te magad is kellesz hozzá. Mégpedig így: kemény akarattal és elszántsággal.

138. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 136. - Lávli)
2019. dec. 7. 11:55
Mert való színű,nem ott élsz ahol én,nem mindenkinek adatik meg a jó és szakszerű ellátás sajnos.Pont ez dühít,hogy látom a sors társaimat és dühöngők,hogy bizonyos helyeken ,hogy bánnak emberekkel,ez nem a főváros
137. Lávli (válaszként erre: 134. - 16b5d6ae34)
2019. dec. 7. 10:49

Látom, nem érted, hogy mitől csilloghat egy szem, és mitől fénytelen a másik.

Aki csillog, az jól érzi magát a bőrében, jókedvű, elégedett, teszi a dolgát, éli a normális életét.

A fénytelenhez képzeld oda mindezek ellenkezőjét.

Remélem, nem ijedt meg ettől senki.

136. Lávli (válaszként erre: 131. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 7. 10:47

Fogalmam sincs, ki bánt és miért.

Fölösleges erre kihegyezni magad.

Én úgy érzem, hogy te magad bántod magadat a legjobban.

A gyógyulni akarás és a jó hozzáállás azt jelenti:

- hiszel az orvosodban

- hiszel magadban és meg akarsz gyógyulni

- elhiszed, hogy a gyógyszerek gyógyulásra valók, és nem csak a test lehet beteg, hanem a lélek is

- büszke vagy magadra, hogy megtetted az első lépést, orvoshoz fordultál.


Sajnos mindez lehetetlen, addig, míg a hozzáálásod erről szól:

" ... Egyébként meg ugyanazt mondja amit én is tudok,A PSZICHOLÓGUSOK,meg a pszihhiáterek nem érnek egy lyukas garast se tisztelet a kivételnek,csak szedálni tudják az embereket ... "

Amíg így élsz, addig te is fénytelen szemű maradsz.

Sajnos.

135. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 134. - 16b5d6ae34)
2019. dec. 7. 10:44
...még annyit: Ne ijesztgessetek senkit, aki gyógyulni szeretne:)
134. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 129. - Lávli)
2019. dec. 7. 10:41
Ha az előírt mennyiséget szedi valaki, nem "csillog" a szeme, nincs semmi jele, hogy bevett egy 0,25-ös Frontint! :)
133. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 7. 10:37
Ha az előírt mennyiséget szeded, semmi bajod nem lesz tőle!
2019. dec. 7. 10:33

Most van egy rossz periódusod Fóruminditó ,ehhez szükséges a gyógyszer.

Mi ezzel a probléma?

Felelősségteljesen szeded.


Én most a Baldrian tinktúrára kattantam rá.

Pillanatok alatt megnyugtatott ,viszont rájöttem miért.

60% alkoholban van a cucc😊😊

Mondta is a férj ,hogy cefre szagom van.

Bőszen bizonygattam,hogy a gyógynövénynek van ilyen bukéja.😉


Csak ne idegeskedj még jobban ezen a gyógyszer témán.

Nem heroint lősz ( vagy mit szoktak vele csinàlni)?

131. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 129. - Lávli)
2019. dec. 7. 10:26
Ezért nem értem miért bántanak ,mert én is szedem ,mert élhető életet akarok,szerintem minden gyógyszernek vannak súlyos mellékhatásai,ezek nyugtatók,mit szedjek ha más hatóanyagtartalmú nyugtató nincs?
130. globus (válaszként erre: 127. - Regin_a)
2019. dec. 7. 10:06
Nyugtató felerősíti a fájdalomcsillapító hatását, ezt orvosilag megerősítették. Sajnos, élnünk kellett a módszerrel :/
129. Lávli (válaszként erre: 128. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 7. 10:06
El se tudod képzelni, hogy a rendelőn kívül meg, a buszon, melóhelyen, boltban, moziban, virágüzletben, hányan járnak kelnek csillogó szemekkel, frontint (és mellé valamit), szedve, csak azért nem ismered meg őket, mert ők gyógyulni szeretnének.
2019. dec. 7. 09:59
Én nem begyógyszerezem magamat,hanem reggel beveszek egy fél frontint a 0,25.ból,és ha felmegy nagyon a vérnyomásom akkor még egy felet,azért ez ritkábban van,A lelkisegély vagy nem veszi fel vagy nem oda tartozom.Egyébként meg ugyanazt mondja amit én is tudok,A PSZICHOLÓGUSOK,meg a pszihhiáterek nem érnek egy lyukas garast se tisztelet a kivételnek,csak szedálni tudják az embereket,láttam a rendelőben ahogy ülnek fénytelen szemmel begyógyszerelve,érdektelenül.
127. Regin_a (válaszként erre: 104. - Globus)
2019. dec. 6. 23:58

végstádiumú gyógyíthatatlan betegségben"

Akkormár morfin és nem a Xanax segit :(

126. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 6. 23:54

SENKIM NINCS akihez felrohanjak,mikor pánikrohamom van,egyedül küzdök"


Ezt is átérzem, nagyon ócska helyzet

Kell valaki akinek ilyenkor kinyavalyoghatod magad, még ha nem is orvos, de megértő családtag vagy barát

125. Regin_a (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 6. 23:53

Ha csak Frontint/Xanaxot szedsz az nem fog egyedül segiteni

Igen, menj pszichiáterhez aki beléd fog tukmálni valami gyógyszert ami vagy hat, vagy nem

Ha nem hat egy hónapon belül, akkor váltani kell, ki kell próbálni mást. Ez ilyen betegség

100félét kipróbáltam, aztán amikor a pszicho ugyanazt akarta adni mint amivel kezdtem, összecsomagoltam és jöttem ki a kórházbol

Persze kinlódtam kegyetlenül gyógyszer nélkül

Időlegesen el lejhetett nyomni egy Seduxwn injekciót orálisan

Az igen, az kiütött , akkor laza voltam egy estére. És ez igy ment később nappal is

Aztán egy 100adik pszicho adott egy 100adik gyógyszert amitöl erős év múlva kivirultam annyira, hogy ha eszembe is jutott a pánik csak csodálkozva gondoltam vissza rá

Aki meg abbahagy egy gyógyszert, az utána következő rosszullét nem leszokási tünet hanem az alapbetegség visszatérte

Értem én hogy minden ember más, de semmiféle rászokásom nincs a Xanaxtol pedig évtizede szedem

A lényeg, hogy valamelyik benzodiazepidet kellene szedni tartósan, hogy használ vagy nem

124. epervirág2 (válaszként erre: 123. - Valakivagyok1984)
2019. dec. 6. 20:36
Èrtem.Sajnos èn is szedem.Azèrt drognak igy nem neveznèm,de sajnos ahogy már irtam,de lehurtogtak függösèget tud okozni.Na monjuk èn nem akarok önngyilkos lenni.Ettöl.mèg tudok dolgozni.Csak a dokik nem mondják el a következmènyit mikor felírják.
123. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 122. - Epervirág2)
2019. dec. 6. 19:37

Nem naponta 8at szedett evente pedig megprobalt meghalni a kb 100db-al ami otthon volt azt mint beszedte.

Igazabol nekem 7eve van anyukam amiota letette..merthogy 18evig eltem vele de utana is szedte.7 eve tette le egyik naprol a masikra.2evig szenvedett a leszokasi tunetektol.Hidegrazta folyamatosan.

Viszont azota teljesen mas ember lett..azota van igazi anyukam.

Ugyhogy en elitelem az osszes ilyen drogot mert ez az..csak legalis.

122. epervirág2 (válaszként erre: 118. - Valakivagyok1984)
2019. dec. 6. 18:47
Szia! Ezt nem èrtem,hogy èvente százat.Nem naponta százat?
2019. dec. 6. 17:57

En nemtudom mit csinalj hivd fel a lelkisegely szolgalatot inkabb.

Nekem is olyan periodusban van az eletem,hogy folyamatosan gyogyszerezhetnem magam.Borzaszto nehez idoszak volt az eletemben es van az eletemben.Túl sok nagy muteten stb..

Megse egyetlen pillanatra se jut eszembe h gyogyszert szedjek mert nekem a gyerekkoromat tette tönkre anyukam fuggosege.

Minden evben!!7eves koromtol begyogyszerezte magat es arra mentem a sulibol h all a mento a haz elott..

Ugyhogy en lattam h milyen mereg ez a s.zar.Ugyhogy ezt te dontsd el mi lesz a jo hosszutavon.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook