Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fotona D4 tapasztalatok fórum

Fotona D4 tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2022. szept. 21. 20:29
Sziasztok🙂 Tényleg senki nem ír tapasztalatot, én megosztanám veletek. Februárban elmentem az első kezelésre. Gondolom nem az érdekel senkit, hogy fáj-e, de elmondom voltak olyan pillanatok, hogy azt mondtam volna legszívesebben, hogy elég. A kezelés után kicsit piros, kicsit duzzadt. Másnap teltebbnek látszott az arcom aminek nagyon örültem. 5-ik napon enyhe hámlás és visszaállt az eredeti állapotban. 49 éves vagyok, kissé tág pórusok az orcákon, nem túl vészes pigmentfoltok a homlokomon. Laza kötőszövet. Nincsennek mély ráncaim. Semmi változás nem lett!! 28-an elmegyek még egyszer. Azt ajánlották a negyedik lépés egy közepes hámlasztással ledz befejezve. Majd írok😘
2022. aug. 11. 19:50

Kedves Fórumozók!


Észrevettem hogy senki se írta le a tapasztalatait. De más fórumokon se. Nem értem hogy ez miért van, mert ha volt is rossz tapasztalat itt azt is le lehet írni.

Leírnátok hogy nektek hogyan sikerült? Mellékhatások ha voltak, bár van különbség a 3d és a 4d között eeből a szempotból mert a második hámlik. Legalábbis ezt olvastam. Eredmény milyen lett?

7. Edinyuszi7: (válaszként erre: 3. - Carino)
2022. febr. 3. 20:46
Kérlek írd már meg, hogy jó volt e a kezelés?Holnap megyek. Köszönöm
2021. dec. 12. 09:03

Szia Miss Angel!


Igen, pigment foltokra is jó, èn is olvastam. Nekem nem voltak. Hèvízen a Hotel Európa Fitben csinàltattam. Te hovà mennèl?

2021. dec. 9. 11:04
sziasztok,engem is érdekelne ez a kezelés,nekem nem fiatalirásra kellene,pigmentfoltok miatt.Azt olvastam,arra is jó,ez igaz? nagyon drága itt felénk,jó lenne tapasztalatokat olvasni....
4. carino (válaszként erre: 1. - Bani2)
2021. dec. 9. 10:21

Szia Bani2!


Voltàl Fotona 4D arckezelésen? Èn kipróbáltam. Szívesen írok róla.

2021. dec. 9. 10:19

Kedves Fórumozók!


Voltam Fotona kezelésen Hèvízen. Október közepén 4D, 4 hèt múlva 3D kezelést vègzett a Doktornő. Tavasszal szeretném megismètelni.

Ha mèg aktuális, szívesen írok bővebben.

2019. márc. 7. 19:48
Ez engem is érdekelne..főleg, hogy most akciós.Vajon többet ér, mint egy szálbehúzás+hyaluronnal való feltöltés?
2019. jan. 4. 12:12

Sziasztok!

Valaki próbálta már a Fotona D4 (vagy akár D3) lézerkezelést? Tapasztalatok érdekelnének...valóban feszesít, ránctalanít?

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook