Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Formás fenék és comb fórum

Formás fenék és comb (beszélgetős fórum)


1 2
2015. ápr. 9. 08:17
arról nem is beszélve, hogy amiket látunk közösségi oldalas posztokon, hogy jaj de szép vagy, ha így nézel ki és a képen egy kigyúrt lány van, abba nem gondolnak bele, hogy ő nem néz ki mindig így, sőt...felkészíti magát a versenyre, akkor így néz ki, de amúgy nem.
23. gribedli*** (válaszként erre: 19. - Főnix01)
2015. ápr. 8. 09:22

Nem baj, több bikinifitness elsô helyezett is van olyanok közül, akik csak otthon edzettek, ráadásul ez nem gépeket jelent, nem úgy értették, hogy otthon edzenek otthoni szuper konditeremben, hanem gépek nélkül súlyzókkal.


Egyébként is a gépeket azért találták fel, mert elôtte csak szabad súlyzókkal dolgoztak de kezdtek olyan nagyok at használni, hogy veszélyesebb lett, ezért kitalálták fokozatosan, hogy hogyan lehet ugyanazt a hatást elérni, ha mindenféle vázakra teszik, mert így nem kell hozzá 2 ember, aki tartja:D


Szóval bármelyik gép egy-egy olyan gyakorlatot csináltat veled, aminek van szabadsúlyzós változata is

22. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Smoochie)
2015. ápr. 8. 09:15

Egyetértek, de azért otthon is lehet jól edzeni, kell a tükör is persze:)


Igaz az is, hogy mindenki annyira fosik a nagy izmoktól pedig még akarva is qrva nehéz, még azoknak is, akik ebbôl élnek. Pláne egy nônek marha sok meló van ebben. Kb. 1 év alatt nagyon tuti kajálással és tuti edzéssel is jó ha 2kg izmot fel tud pakolni egy nô. Mégis, amikor nem megy a fogyi, sokan arra gyanakszanak, hogy "hát izom"...

21. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2015. ápr. 8. 09:06

A "nagyobbitás" a kajától függ. Igazából a szexisen vékonycombú bikini modellek is úgy edzenek mint a body builderek, csak hozzá nem mindig ugyanúgy esznek és nem szednek tesztoszteront (a legtöbbjük mást sem, pl növekedési hormon meg ilyenek, nem játszik)


A guggolást írták a legtöbben. Hozzáteszem, hogy minél szélesebb a guggolás, annál inkább a belsô comb dolgozik és nem a többi izom (plié guggolásnál).


A guggolást súlyzóval kell és vegyél otthonra összeszerelhetôs súlyzókat, amiket ahogy fejlôdsz, hozzáadva egy további tárcsát, növelhetsz. Muszáj nagy súlyt használni és nem picivel 100x, hanem nagyokkal 8-12x.


Plusz én ajánlom a sima nem zárt, nem is széles guggolást de utána szépen áttérni 1 lábasra, ahol az egyik láb hátul egy széken van. És ne csak guggolás, hanem kitörések is, a legjobb Szerintem a kitörések járásban (walking lunges). Ezek után pedig válassz, hogy törzsemelést vagy dedalift-et csinálsz de kell, mert ez a 2 gyaksi fogja igazán megemelni a popsit, ez ad neki egy pucsítós irányt és a popsi felett 2 kis gödröcskét ami nagyon szexi.


Vigyázz a kajával, sok fehérje (testsúlykilónként 2g)és kevesebb ch (testsúlykilónként max 3g, de inkább 2 és ha fogyni kell, akkor 1)


Ne csinálj egyelôre túl sok láb hátralendítést, koncentrálj a guggolásra, kitörésekre, törzsemelésre. De ha mégis csinálsz kicsit késôbb, azt is nagy súlyzóval térdhajlatban.


A jó súly az, ami nem olyan könnyû, hogy meg tudj csinálni valamibôl 20 ismétlést, de nem is olyan nehéz, hogy ne tudj megcsinálni 6 ismétlést. Ez a súly akár naponta is változó mert egyszer fáradtabb vagy, egyszer erôsebb, ezért 1 próbaszett után növeld, vagy csökkentsd. Én pl 5kg-al csinálom a próbaszettet. Ha megy 21x, akkor túl könnyû volt, ráteszek 1kilót. A következônél megint (vagy 2 kilót). Ha olyan nehéz, hogy 6 sem megy, visszaveszek. Összesen 3-4 szettet csinálok


Bocs, ha hosszú volt, de sok van a témában:)))

20. Kangaroo Island (válaszként erre: 18. - Adraszteia6)
2015. ápr. 8. 08:50
Miért ne lehetne? Lehet otthon is súlyzós edzéseket is csinálni, lehet szobabiciklízni, lehet guggolni, lépcsőzni, kitöréseket csinálni, felüléseket csinálni több "pózban", hátizmot erősíteni, bármi...
19. főnix01 (válaszként erre: 18. - Adraszteia6)
2015. ápr. 8. 07:49
Sajnos nincs lehetősègem edzőterembe menni. Ez nem kifogás, mert itt nincs edzőterem. :-(
2015. ápr. 7. 17:09

Szerintem otthoni tornával nem lehet látványos sikert elérni.

Nem tudnád megoldani, hogy elmenj egy edzőterembe heti 2-3 alkalommal?

Nekem is elég nagy fenekem van, de a spinning edzéstől szép kerek formája lett.

Aztán valóban jó lehet egy személyi edző, ahogy azt az előttem szóló is említette.

17. Smoochie (válaszként erre: 16. - Smoochie)
2015. ápr. 7. 11:08

A különbség a guggolásban rejlik :)

[link]

2015. ápr. 7. 10:43

Formás feneket és combot úgy lehet "varázsolni", hogy erős, jó formájú izmokat építünk rájuk, és egyben lepucoljuk a felesleges zsírt. Nem könnyű, de lehetséges. Gyors és könnyű megoldás sajnos nincs.

Minden testrész szép formáját az izmok adják, és attól nőként fölösleges félni, hogy pikkpakk túl nagy izmok növekszenek rajtunk, mert ez hormonális okok miatt lényegileg kizárt. Túl nagy izmok tudnak lenni egy női testen, de az nem "pikkpakk" történik, ráadásul valamilyen külső hormonbevitel hatására (tesztoszteron, növekedési hormon).


Súlyzós edzést kellene tehát végezni, edzői felügyelettel lehetőleg. A szakértő azért kell, hogy a szabályos, biztonságos kivitelezést megtanuld, illetve összeálljon a rád szabott edzésterv.

Guggolások, kitörések, felhúzások, kettlebell swing és társai a barátaid. A lehetőségekhez képest minél nagyobb súllyal.


Azt jól látod, hogy a fogyás hatására összeesik, mert koplalással részben a zsír, de még nagyobb részben az izom tűnik el, és ez a legnagyobb hiba, amit a kerek, formás fenék ellen elkövethetünk. Oda izmokat kell építeni, nincs mese :)

15. 1e072b34d7 (válaszként erre: 14. - Főnix01)
2015. ápr. 7. 10:24
Minden fejben dől el. És az tényleg formálható.
14. főnix01 (válaszként erre: 13. - 1e072b34d7)
2015. ápr. 7. 10:13

Nagyon alacsony az önèrtèkelèsem ès az önbizalmam. A szemèlyisègem sem segìt ezen, utàlom magamat. pròbàltam megoldàst keresni rà, egyenlőre nem talàlok.

Hogy is mondjam... nincsen cicim, viszont fenekem van. eddig sikerült elèrni diètàval bizonyos szintig, de mèg kisebbet szeretnèk, aminek van formàja. Dièta hatàsàra kicsit összeesett. Legalàbb külsőmet szeretnèm elfogadni, de így nem megy. Màr a pàrom előtt is gàtlàsos vagyok. Ezzel kell leèljem az èletemet. De legalàbb a külsőmből szeretnèm kihozni a maximumot.

13. 1e072b34d7 (válaszként erre: 9. - Főnix01)
2015. ápr. 7. 10:07
Kezdd el fejben rendbe tenni a dolgokat! A külsejét csak bizonyos határokig változtathatja meg az ember. Belső "szépséggel" viszont pótolhatók a külső hiányosságok.
12. Kangaroo Island (válaszként erre: 11. - Főnix01)
2015. ápr. 7. 10:06

terpeszes, te tudod mennyit szeretnél csinálni

10x5

10x10

11. főnix01 (válaszként erre: 8. - Kangaroo Island)
2015. ápr. 7. 10:03

Ès guggolàsbòl melyik a jobb? Teljes vagy 90○-os, szèles terpeszű vagy zàrt làbú? Ès mennyi sorozatok kell csinàlni?

A kaja persze pipa. Azzal minden rendben van.

10. 8122eadc5b (válaszként erre: 9. - Főnix01)
2015. ápr. 7. 10:02
Körte alkat vagy, az öltözködéseddel tudsz "csalni"
9. főnix01 (válaszként erre: 7. - 1e072b34d7)
2015. ápr. 7. 10:00
Persze, tudom. De a csìpőcsontomon is van 2-3 cm zsìr. Amúgy 172 cm vagyok ès 60 kg, ès nagyon elkülönül a felső- ès alsòrèszem. Fogytam nyolc kilòt, de a tükörkèpem nem lett elfogadhatòbb. Ezèrt szeretnèk valamit kezdeni.
2015. ápr. 7. 09:54
diéta, futás, guggolás, lépcsőzés ha csak otthon tudsz mozogni...én is csak otthon tudok...
7. 1e072b34d7 (válaszként erre: 6. - Főnix01)
2015. ápr. 7. 09:53
A váll és a csípőcsontod aránya nem fog változni.
6. főnix01 (válaszként erre: 4. - 1e072b34d7)
2015. ápr. 7. 09:51
Azt tudom, hogy nekem körte formàm van, amivel nem tudok megbèkèlni ès ki szeretnèm hozni a maximumot. Eddig sikerült szèpen fogyni belőle, vagy 7 cm lement a csípőmből :-)
5. főnix01 (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2015. ápr. 7. 09:48
Izom is van rajta, de inkàbb zsìr. Olyan lötyi a fenekem :-D
4. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2015. ápr. 7. 09:47
Sehogy. Ez alkati dolog.
3. gkreka (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2015. ápr. 7. 09:47
Lépcsőzés
2015. ápr. 7. 09:46
mitől nagy? zsírtól vagy izomtól?
2015. ápr. 7. 09:44

Sokat olvasgattam interneten, de csomò helyen a nagyobbìtàs a cèl. De kisebbìteni szeretnèm ès formàsabbà tenni. Ès csak itthon tudok edzeni.

Előre is köszönöm a tippeket :-)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook