Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fontosnak érzed, hogy Nőnapra felköszöntsenek? És ajándékot is vársz? És mit? fórum

Fontosnak érzed, hogy Nőnapra felköszöntsenek? És ajándékot is vársz? És mit? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2011. márc. 8. 09:05
Nem tartom fontosnak, sőt!!!
2011. márc. 8. 09:04
Ajándékot nem várok csak 1 jó szot mint ahogy az elöttem szoló irta
2011. márc. 8. 08:59
Én sem várok semmit, csak egy jó szót. De nekem ez is ugyanolyan nap mint a többi. Valentin napot se azért ünnepeljük mert mindenki akkor ünnepel, hanem mert azon a napon jöttünk össze anno. Anyák napjára azért egy szál virágnak örülnék! :)
62. ac808a6b30 (válaszként erre: 44. - D5ef6da91d)
2011. márc. 8. 08:54

Szerintem jól gondolkodik, én is így gondolkodom!

Nagyon jól esik attól, aki máskor is értékeli, hogy nők vagyunk, nem esik jól attól, aki csak ezen az 1 napon gondol ránk nőként, puszta formalitásból, kötelességből.

61. d5ef6da91d (válaszként erre: 58. - Sutyi111)
2011. márc. 8. 08:51
Istenem, dehogy...az ünnep olyan, amilyenné teszed.
60. Anka71
2011. márc. 8. 08:47

Hu, most lépett be a férjem, hozott egy csokor rózsát és egy nagy adag profitterolt. És vigyorog azon, hogy ugye,az édességnek örülök jobban?:))

(De ez nem jelenti azt, hogy az év többi napján nem kedves és nem figyelmes.)

59. 9536810fa1 (válaszként erre: 58. - Sutyi111)
2011. márc. 8. 08:47

"Ez már csak "üzlet", nem az mi régebben volt."

Nem igaz! ... és a gondolatot is méltatlannak tartom, azt hiszem, hogy néhány férfiismerősöm erősen kikérné magának.

2011. márc. 8. 08:46

Ez már csak "üzlet",nem az mi régebben volt.

Az jobb ha bármelyik napon "nőnap" van nálatok otthon,és talán mindenhol:)

2011. márc. 8. 08:46

Nem.

Aki csak ezen az egy napon veszi észre, hogy nő vagyok, az menjen melegebb éghajlatra.:-))

2011. márc. 8. 08:44

Én szeretem,ha megemlékeznek rólam -e napon,de csak azoktól a férfiaktól számít,akik jelentenek nekem valamit..


Aki nem ismeri el az embert a mindennapokban,mint nőt,az ne ezen az egy napon akarja megadni a tiszteletet.

A férfiak java csupán azért emlékezik meg a nőnapról ,mert kell..és nem azért ,mert valójában úgy gondolja.

Aki ténylegesen tiszteli a női nemet és elismer bennünket,az megmutatja a hétköznapokban is.


Egyszóval én nem várom el, ha őszinte a dolog nagyon boldoggá tud tenni ez a nap.

Ajándék sem kell,mert nem ez a lényeg...

2011. márc. 8. 08:44

Nekem a nőnap egészen mást jelent,mint mindenki másnak.

Ezen a napon született a lányom,életem egyik legnagyobb ajándékaként 38 évvel ezelőtt.

2011. márc. 8. 08:43
Munkahelyen már megvolt az ünnepség... szép pps bemutató kivetítve, igazgató ünnepi köszöntője, virág, édesség, üdvözlő lap kis idézettel minden hölgynek, és - rajtam kívül - ma minden nő hazamehetett. Én majd délután lépek le és holnap délután, mer' kellek! :)))
2011. márc. 8. 08:43
Én sosem várom el az ünneplést, de úgy is megkapom:) egész évben, de a jeles napokon külön figyelmet kapok:)
2011. márc. 8. 08:43
Nem vårok ajåndekot.:)
51. ilona4410 (válaszként erre: 44. - D5ef6da91d)
2011. márc. 8. 08:42
évekóta erről szólt a vállalati nőnap,hogy a férjek összeálltak nőnap alkalmából,és mire odakerült a sor,hogy felköszöntsék a nőket,addigra részegre itták magukat,és volt olyan derék férj,aki igen elverte a feleségét,amikor más felkérte táncolni....nos nálam ez kiveri a bisztosítékot....nekem ebben hála Istennek soha nem volt részem,de mikor másnap jöttek dolgozni ott volt egy -két monokli...tudom,ez ritka,de sajnos megesik.....visszatérve a szülinap az enyém,nem előre meghatározott országos ünnep...de igen várom,hogy felköszöntsenek,sőt nagyon készülök rá,de ha valaki elfelejti,nem esek kétségbe....szerintem rosszabb neki,mint nekem....a Karácsony,pedig vallásos ünnep,olyat ünneplünk,aki akkor született ,és Ő A NÁZÁRETI JÉZUS....
2011. márc. 8. 08:41

Sziasztok!

Épp reggel mondtam a páromnak, hogy ne vegyen nekem semmit...

Ettől még nőnek érzem magam, és szeretve vagyok:)

2011. márc. 8. 08:39
csak elmeséle, hogy egyszer voltam nőnapon Beregszászon és a férfiak jókedvűen szaladoztak virágokkal, és boldog boldogtalannak mondták hogy boldog nőnapot. nekem jól esett nagyon.
2011. márc. 8. 08:38
Persze jól esne, de egy telefon, vagy sms üzenetnek is nagyon tudok örülni, ill. a kisfiamtól egy nagy ölelést kaptam!:)
2011. márc. 8. 08:38
én szeretem a nőnapot, jólesik ha felköszöntenek, ha kapok ajándékot, de nem őrjöngök ha nem kapok. :)
46. d5ef6da91d (válaszként erre: 45. - Pritta)
2011. márc. 8. 08:37

Az is egy ünnep, ugyígy, ezért kérdeztem.


Azért nem hiszem, hogy vannak emberek, akikről soha nem veszik észre, hogy nő, ez csak egy jelkép, mint minden ünnep, a kifejezés eszköze.

45. pritta (válaszként erre: 44. - D5ef6da91d)
2011. márc. 8. 08:34
szerintem ő nem feltétlen az ünnepekről beszél, hanem arról h ne csak akkor vegyék észre h nő, amikro muszáj. a vasárnap vagy a karácsony meg nem rólunk szól, ezt nem kell belekeverni
44. d5ef6da91d (válaszként erre: 41. - Ilona4410)
2011. márc. 8. 08:31

Mindig is kíváncsi voltam, hogy aki így gondolkodik, az nem szereti a születésnapokat sem, mert akkor kötelesség felköszönteni, hanem egy másik napon várja a tortát? Vagy nem vasárnap pihen, mert kötelező? Vagy a karácsonyt sem szereti, mert mindenki akkor állít fát, ő majd júliusban?


Egyébként mi az, hogy "berugásokkal ünneplik a nőket"? Ezt nem értem.

2011. márc. 8. 08:30
És egy érdekesség: nem politizálok, de most úgy tűnik előjött ebbéli önérzetem... Reggel a kerületünk egy-egy forgalmas helyén virágot osztogattak önkormányzatunk képviselői. Udvariasan, de visszautasítottam. Ugyanis a mostani polgármester volt olyan f...sza krapek, hogy amint átvette a tisztséget, egy tollvonással kivágott engem és még 7 kollégámat a munkahelyéről. Reggel 8-kor beiktatták, 10-kor már telefonáltak, hogy álljunk fel a székünkből és pakoljunk össze. Mint a Big Brother házban: hagyd el a házat! Most! Úgyhogy nekem ne osztogasson virágot, mert elszavalom neki a kis versikét: "Hoztam neked virágot, csókolom a pi..-dot. Nem kell a te gazod, leszarom a f..-szod. Ennyi.
2011. márc. 8. 08:29

az én párom nem nagyon foglalkozik ezekkel a dolgokkal..tegnap hozott egy szál hóvirágot(szigorúan a mi telkünkről),és azt mondta..ezzel le van tudva nő nap..és ennyi..

én már megszoktam a "bunkóságát"..

az ajándékot ne illik elvárni,ha adják,jó,ha nem akkor úgy is jó....

2011. márc. 8. 08:28
igen,jó ha gondolnak rám,de ne csak ezen az egy napon,nem igazán jó,hogy akik egész évben elfelejtkeznek róla,azok most nagy ünneplésekkel,virágokkal,nagy berugással ünnepeljék a nőket...mi egész évben nők vagyunk,nem csak márc.8.-án...dolgozunk,gyerekeket nevelünk,és ha nincs otthon rend,vagy vacsi,vagy tiszta ruha az meglátszik...nekünk nem kell megmondani,hogy mi a dolgunk,de ezért egész évben ELVÁROM,hogy nőnek tekintsenek,és jól esik egy apró figyelmesség a gyermekeimtől,vagy a páromtól,és nem pont akkor,amikor mindenki kötelességből csinálja
40. 5e48d37001 (válaszként erre: 28. - D5ef6da91d)
2011. márc. 8. 08:28
Pontosan tudom,hogy mióta az USA-ban indult útnak,viszont a Szovjetek vezették be 65-ben.Ott ,még munkaszüneti nappá is nyilvánították,amit még ma is tartanak:-))))
2011. márc. 8. 08:25

Férjem minden évben vesz lánykámnak is és nekem is egy-egy doboz csokit, és valami virágzó cserepes virágot, nekem jólesik.

Viszont kívülállóktól nem várom el.

Már csak eszembe jut, lehet,hogy rajtam kívül is van itt olyan, aki a kádári érában is dolgozott munkahelyen (jómagam 1-2 évet), nagyvállalatnál. Ott bazi nagy hajcihő volt a nőnap körül, ajándékot kapott minden kolleganő, pasi kollegák töltögették a pezsgőt. Az már olyan erőltetett volt.

38. Angel9
2011. márc. 8. 08:25

Sokan nincsenek tisztába vele mi milyen ünnep.Csak leírják a hü....ket! Ez már fáj.

UI. Szerintem is "Nagyon szegényes élete van annak, aki nem akar/tud méltó módon ünnepelni.

2011. márc. 8. 08:24

Ajándék nélkül,de azért jusson eszébe,hogy milyen nap van.Ennyit minden nő megérdemel.

És tényleg,annyira belefásulunk a szürke hétköznapokba,jól esik az ember lányának,ha kicsit más ez a nap. :-D

36. d5ef6da91d (válaszként erre: 35. - Pritta)
2011. márc. 8. 08:24
Remélem, hogy nincs tele a világ tájékozatlan emberekkel!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook