Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fölső lakó fórum

Fölső lakó (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. diegóóó (válaszként erre: 8. - 7bb9026578)
2013. márc. 4. 11:33
És akkor ne sétáljon, készülődjön? :D Sajnos annak aki panelben lakik fel kell készülnie ilyesmire. Lehet te is ugyanolyan zajosnak tűnsz az alattad lakóknak. Én még azt is hallom éjszaka, amikor a felettem lévő pisil. :D
8. 7bb9026578 (válaszként erre: 7. - Sz.j.)
2013. márc. 4. 11:24
laminált parkettája van azt hallani nagyon
7. sz.j. (válaszként erre: 3. - Mosolyka1111)
2013. márc. 4. 11:22
ezt új építésű lakásban is észlelheted, nem panel kérdése. Új lakóparki lakásban a szomszéd böfögését is át lehet hallani. Az építtetők megspórolták a belső szigetelést
6. 7bb9026578 (válaszként erre: 3. - Mosolyka1111)
2013. márc. 4. 11:22
reggelente 1-1,5 óráz csapkod és zörög ez nem véletlen.
5. teltzsu (válaszként erre: 1. - 7bb9026578)
2013. márc. 4. 11:21

Kérd meg a közös képviselőt, hogy segítsen.

Esetleg a jegyzőnél is lehet birtokvédelmet kérni, de az húzós, mert nagy valószínűséggel szakértőt küldenek ki, aki megméri, mekkora a zajterhelés. És Murphy törvénye szerint lehet, hogy akkor lenne síri csend....


Kitartás, átérzem a helyzeted, nekem anno az államvizsgám csúszott fél évet a felső szomszéd és a 2 dübörgő gyereke miatt. Egyszerűen nem tudtam tanulni...

(Úgy trappoltak a lakásban, hogy még a csillárom is 2,5 centit leereszkedett a plafonról...hálistennek elköltöztek végül.)

4. patapucs (válaszként erre: 1. - 7bb9026578)
2013. márc. 4. 11:18

Semmit sem tudsz, max elköltözöl vagy füldugót veszel.


Én egyik reggel Beathoven Örömódájára ébredtem kb. 1/2 5 fele. Aztán végig hallgattam, hogy egyik szobából átmegy a másikba, pisil, a fürdőben szöszög-möszög, stb. 1 óra múlva el is indult dolgozni.

Olyan is sokszor volt, hogy este 9kor jutott az eszébe szobabiciklizni és lépcsőzőgépezni...a fiam meg szeretett volna aludni a másnapi suli miatt. Még az a jó, hogy 30 percnél többet nem bír.

Arról még nem szóltam, hogy nyaranta az erkélyen a nyakamba rázza a szemetét (volt, hogy hajcsomókat szedtem össze) és amikor szóvá teszem, akkor még neki áll feljebb.

2013. márc. 4. 11:05

Szerintem nagyon vacak a lakások szigetelése:(

Én vendégségben voltam panelban, hát mindig volt valami zaj föntről. Sokszor lehet, hogy elég, ha valamit leejt a kezéből, iszonyat zajjal jár, lehet,hogy ő meg észre sem veszi.

2. simple (válaszként erre: 1. - 7bb9026578)
2013. márc. 4. 11:00
Nálunk ugyanez volt! Kértük százszor ezerszer,szépen csúnyán mindenhogyan! Elköltöztünk mert ráment az idegrendszerünk.
2013. márc. 4. 10:59
A fölső lakónak már t9öbbször szóltunk hogy ne zajongjon este reggel mert nem tudunk pihenni. Tagadja hogy zajong pedig ő csinálja. Teljesen ki vagyok borulva. Ma éjszakás vagyok és akartam aludni, de már 7 óra óta fönt vagyok miatta. Sírok reggel óta. Mit csináljak? Én ezt már nem bírom tovább!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook