Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyózz velem együtt és segítsük egymást!!! fórum

Fogyózz velem együtt és segítsük egymást!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
452. Krinya8
2009. aug. 7. 09:03

Jó reggelt!


Évus87:

Az a baj, hogy én akár egész nap elvagyok kaja nélkül, aztán este meg úúúúúúúúúúgy rám tör az éhség, ez az én bajom, de most megpróbálok oda figyelni, most már nekem is elegem van. Az édességet én se kívánom mostanság.

Most eldöntöttem belehúzok, de egy dolog van amitől nagyon félek, hogy a hasam lógni fog, legalábbis a bőr rajta, mert terhesen nagyon nagy hasam volt, és amióta megszültem, fogytam majdnem 10kg-ot, és már most olyan laza a bőr, mi lesz ha még fogyok 15-20 kg-ot?


Drenaa84

Én sajna nem tudok elmenni ilyesmikre , irigyellek is titeket, én majd itthon próbálkozom.

2009. aug. 7. 08:43

Szép jó reggelt Mindenkinek!


Jaja, tornázzatok, én is tornázok és ha nekem megy, akkor mindenkinek fog!:)

Ma pl. kettőre is megyek, egy alakformálóra és utána egy gerinctornára, ami lájtosan hangzik, de aki volt már ilyenen, az tudja, h. ebben is meg lehet izzadni:)


A Rubint Réka 2009-es dvdjét lehet már kapni a Norbi-pékségeken kívül is, nem tudja valaki?

450. Évus87 (válaszként erre: 447. - Krinya8)
2009. aug. 6. 21:39

Szia!


Szerintem,ha egyenlőre csak egy picit is jobban odafigyelsz arra,hogy mit eszel már akkor lemegy valamannyi!Pl.vacsira ne egyél kenyeret,no meg a fogyás 70%-ban az étkezéstől függ,tehát ha nincs időd mozogni akkor is kezd el!!!Gyere cdsináljuk együtt!


A nagy lendületemben felcsusszantam 98-ra,de már 96-nál járok és jövőhéten veszek kondobérletet és akkor meg már ha megvettem el is megyek! :-)Mindent eszek amit csak megkívánok,csak amiben cukor vagy szénhidrát van azt délig eszem. Egyre kevésbé kívánom az édességet is!

449. Krinya8 (válaszként erre: 445. - Gesztenyevagyok)
2009. aug. 6. 06:54

Ne szégyenlősködj!

Légy bátor és tedd fel azokat a képeket, én is nagyon kíváncsi vagyok!:)

Nincs mit szégyellned, sőőőőt!

448. Krinya8 (válaszként erre: 442. - 337ac1489c)
2009. aug. 6. 06:50

Szia!


A meleget én is kevésbé viselem főleg ennyi túlsúllyal, de ha majd lefogyok biztos nagyon fogom imádni, és végre mehetek strandra is, már alig várom, jövőre jó lenne ezt teljesíteni, no de majd meglátjuk.


Amúgy kérdeztem a doki csajt, mitől lett nekem ez a magas vérnyomás, meg a túlzott fej izzadás, és azt mondta hogy a túlsúlytól, nektek van ilyenetek, v.ilyesmitek?

Remélem igaza van mert akkor ettől még meg fogok tudni szabadulni, ha lefogyok, nagyon szenvedek tőle.

447. Krinya8 (válaszként erre: 441. - Évus87)
2009. aug. 6. 06:40

Szia!


Remélem most már lesz időm odafigyelni magamra, főleg a kajára, tornára még nincs időm, van még azért mit csinálni itthon, de utána aztán keményen neki állok ám, nem lesz kegyelem a sok fölös kilóknak, kivégzem mind!:)


Te hogy állsz?

446. 37ff3fb0e3 (válaszként erre: 445. - Gesztenyevagyok)
2009. aug. 5. 10:39
Miért? És pár percre, amíg mi megnéznénk, hogy milyen voltál és lettél?
445. gesztenyevagyok (válaszként erre: 444. - 37ff3fb0e3)
2009. aug. 5. 10:37
NEM SZERETNÉK FÖLTENNI! :(
444. 37ff3fb0e3 (válaszként erre: 443. - Gesztenyevagyok)
2009. aug. 5. 10:20
Képek? :)
443. gesztenyevagyok (válaszként erre: 437. - 37ff3fb0e3)
2009. aug. 5. 10:14

Szia macka!

Köszönöm!

3, 5 év alatt ment le, nem túl gyorsan, de a bőrömet így is eléggé megviselte, mellemet, hasamat, karomat. Nem voltam plasztikai műtéten, tornázok, feszesítek, amennyit segít, annyit segít. egy kicsi azért visszajött (10-15 kg), de már elindultam lefelé, úgyhogy minden ok...

2009. aug. 5. 09:23

Sziasztok Mindenki!


Mizu? Hogy vagytok? Én tökre örülök, h. lejjebb hűlt az idő, nem szeretem a nyarat, a meleget. Sokan ezért furán néznek rám...:)


Tegnap kimaradt a torna és bevallom őszintén, volt kis lelkifurdalásom:) Node, ma megyek alakformálóra!:) Ami után meg sem bírok majd mozdulni, de nem baj:)

Ti mit esztek ma ebédre? Nekem semmi ötletem egyenlőre...

441. Évus87 (válaszként erre: 436. - Krinya8)
2009. aug. 5. 08:52

Szia!


Akkor most már rendezett körülmények között,tiszta lappal kezdheted a fogyit vagy az életmódváltozást!!!Mikor kezded?


Puszi!

440. Évus87 (válaszként erre: 439. - Telifánt)
2009. aug. 5. 08:51

Szia!


Én használtam kb. 3 hónapig amikor kint éltem Angliában és ott jártam Gymbe.Sajnos utánna más munkahely lett és ott nem volt módom eljárni...


Szóval szerintem nagyon jó!Csak sajnos nem mindegy milyet használsz,mert amiket 60-80 ezerért lehet kapni azokon megfájdolhat a térd meg ilyesmi...Nekem negyon látványosan formálta a csőmet,combomat és a karomat is,mert általában olyat használtam aminél lehet a kart is mozgatni!

2009. aug. 4. 20:59

Sziasztok!

Örülök hogy mindenki visszatért.

Kérdésem lenne! Használt valaki elipszis trainert közülletek? Ha igen, akkor ki mennyi ideig, milyen intenzitással?

Köszönöm a válaszokat

438. Évus87
2009. aug. 4. 17:50

Sziasztok!!!


Hogy vagytok?Úgylátomsokan moost futunk újra neki a dolognak!


Ne haragudjatok,hogy ilyen sok időre eltüntem,de egész nyáron csak rohanok,na meg a gép sincs nagyon nálam...


Szombaton volt a szülinapom és jól érzetem magam,de legbelül tudtam,hogy ez így nem jó!!!Visszaolvastalak titeket és igazat kell adjak Gesztenyének,mert egész nyáron csak próbálkoztam,de nem volt meg az elszántág,az akaraterő,de most össze tudtam szedni magam,mert 1 évet adok magamnak,hogy olyan legyek,mint az álmaiban.És így nyugodt vagyok,hogy nem kell kapkodnim!


Gesztenye!Éngem is érdekelne a történeted!!!

437. 37ff3fb0e3 (válaszként erre: 400. - Gesztenyevagyok)
2009. aug. 4. 17:19
Gratulálok a nagy fogyásodhoz! 120-ból 60 kg nem semmi, két nőből csináltál egyet. :) Miért nem raksz fel ilyen volt- ilyen lett képeket, nagyon inspiráló lenne sokaknak! A 60 kg mínusz mennyire viselte meg a bőrödet? Mennyi idő alatt fogytad le? Voltál plasztikai műtéten?
436. Krinya8
2009. aug. 4. 14:25

Sziasztok!

újra itt!

Költözés letudva:)

Nyaralás letudva:(

Kilók maradtak:((

most már muszáj leszek valamit kezdni magammal, talán már lesz időm is odafigyelni magamra.

Ti hogy álltok?

2009. aug. 4. 08:40

Good morning evribodri!:)


Mizu? Én degeszre ettem magam most...dinnyével meg almával...mindjárt kipukkadok...

És ma már "csak" 81 kg-ot mutatott a mérleg reggel!:)

Ti hogy álltok?

434. gesztenyevagyok (válaszként erre: 432. - 91b0eee137)
2009. aug. 4. 08:30
Ha kötöszködni akarsz, keress másik játszótársat magadnak, én nem ezért vagyok itt.
433. 337ac1489c (válaszként erre: 431. - Gesztenyevagyok)
2009. aug. 3. 17:20

Jaja, nagyon bölcs, de milyen jó!!!:) Biztatólag hatsz az emberre:)

No igen, nekem évek óta célom, hogy na majd nyárra formába hozom magam, mert egyébként évek óta nincs már fürdőruhám, utoljára talán általános iskolában volt, amikor föl is vettem... De durva:P

De most tartok ott, h. ha csak gondolatban csinálom, akkor annak nem lesz eredménye, ahhoz tettekre is szükség van:)

jaja, 25 vok:) Jé, vajon honnan...:) Sőt, a nicknevemből még a keresztnevemre is rájössz...:)


60 kg? Uh, az aztán fantasztikus eredmény!

És ezt hogy sikerült elérned? Egy korábbi hozzászólásodban olvastam, hogy 120-ról indultál. 120-ról 60 kg-ra...minden elismerésem a tiéd! Neked aztán lehet akaraterőd! És a súlyod tartod is azóta?

432. 91b0eee137 (válaszként erre: 414. - Gesztenyevagyok)
2009. aug. 3. 17:19

Kedves gesztenye!

"Inkább ezt "hirdetem", mint holmi "3 nap alatt 5 kiló" diétákkal zavarjak össze kétégbeesett embereket...

ezt meg honnan vetted ? mert tölem nem az biztos!

431. gesztenyevagyok (válaszként erre: 430. - 337ac1489c)
2009. aug. 3. 17:06

Böngésszed csak, úgy lelkesül be az ember, ha olvasgatja! Senki másért nem csinálod, csak magad miatt! Ha jól gondolom, 25 éves vagy! Nézz körül az utcán, és nézzed meg a magyar nők állapotát. Én nemrég (az a magamat takargatós típus vagyok) egy strandon képedtem el, hogy menniyre rossz állapotban vannak a magyar nők. És nem csak az idősebb korosztály, hanem a fiatalok is. Szóval, hajrá!!! És gondolj arra, hogy úristen egy év múlva nyáron mennyire jó lesz, még szexibb leszel, és bármit fölvehetsz, amiben esetleg most még nem éreznéd jól magad!


Ha néha mélyponton vagy, adj magadnak egy nagoyn kis időt a kesergésre, de aztán rángasd ki magad, és térj vissza ehhez a nagyon jó életmódhoz! Nem kell semmit végleg megtiltanod magadnak. Én pl a múltkor megjutalmaztam magamat egy szelet dobostortával! gyerekkorom óta nem ettem, eszembe jutott, rákívántam, és megettem. És mi történt...semmi! Nem híztma vissza tőle a 60 kilót, amit eddig leadtam. Jólesett megettem, és közben arra gondoltam, hogy szépen megemésztem, a hasznos dolgokat :) elraktározom, azt kész! Ha lelkiismeretfurdalással eszel, hízni fogsz!!! Az agy elképesztő hatással tud lenni a testre! Ezt sose felejtd el...pl, amikor magadról, és a testedről beszélsz! Huh, ma nagyon bölcs vagyok! :)))))))))))

2009. aug. 3. 16:57

Tök ari vagy, hogy bíztatsz:)

Igen, én is most úgy vtam/vok vele, hogy rászánom ezt a fél-egy évet, egyrészt mert valóban, egy élethez képest nem sok, másrészt nem várom meg, míg idősebb vagy anyuka leszek, mert úgy csak nehezebb. Persze nem lehetetlen, de ha már egészséges vok és megvan a lehetőségem, akkkro miért ne? Csak nyerhetek:)

na jól van, akkor ma lehet, hogy megint átböngészem az Alexandra könyvet...

429. gesztenyevagyok (válaszként erre: 428. - 337ac1489c)
2009. aug. 3. 16:51

Szerintem tök jól csinálod az egészet! csak tarts ki!

Mindig azt szoktam mondani, hogy mi az a fél év az életedből??? Rá kell szánni az időt, és aztán egész életedben élvezheted a vékonyabb testet, persze odafigyeléssel meg kell őrizni! Most neked is ezt mondom, mi az a 7 nap az életedből? Próbáld ki, ha szimpatikus! Nővérem kb két hónapig csinálta, az elején pikpakk lement róla 4 kg, a többi szépen lassan...

428. 337ac1489c (válaszként erre: 426. - Gesztenyevagyok)
2009. aug. 3. 16:33

Komolyan? de ügyi a nővéred!:)

És menniy idő alatt fogyott 7 kg-ot?

Én is gondolkozom most rajta, megvan a könyve már pár éve, de ezidáig még nem vágtam bele...

Mondjuk az szimpi, hogy az első szakasz csak 7 napig tart (mert nekem több, mint 15 kg-ot kéne leadni), azt csak kibírnám vhogy, a második szakasza meg kb. olyasmi, mint ahogy én most étkezek. Viszont az első szakaszban állítólag többet lehet fogyni egyszerre és az ösztönözne...

Nem tom, lehet, hogy belevágok.

427. 337ac1489c (válaszként erre: 425. - Gesztenyevagyok)
2009. aug. 3. 16:30

Köszi, gesztenye, a gyümit általában magában igyekszem enni, mert én is azt olvastam, hogy nem jó mással vegyteni. Sőt, azt is olvastam, hogy este már nem tanácsos enni azt. Mit gondolsz, azért uzsira még belefér?


A mozgással kapcsolatban: heti háromszor én is eljárok edzeni, bár én nem gépezek, az nekem nagyon uncsi, én alakformáló meg pilates meg gerinctornára meg fitballos, softballos edzésekre járok, mikor mire. A fennmaradó napokon meg itthon tornázom.

2009. aug. 3. 16:30
Nővérem csinálta az Alexandrát, nagyon élvezte, és 7 kg- fogyott tőle!
425. gesztenyevagyok (válaszként erre: 424. - 337ac1489c)
2009. aug. 3. 16:25

Szia Drenaa!

Hát...a gyümölcs megvonása a benne lévő cukor miatt van, ha nem bírod, ne csináld! A szervezet nem ok nélkül kívánja a dolgokat, ha úgy érzed, egy napot sem bírsz ki gyümölcs nélkül, akkor nyilván nagy szükséged van rá! azt tudd, hogy leginkáb éhgyomorra jó enni, és ha valamivel egymás után eszed, akkor a gyümölcsöt edd először, mert a szervezet lassabban bontja, és csak rohad a gyomrodban...


Ami a mozgást illeti, én hetente háromszor járok, nekem az edzőterem vált be, olyan helyre járok, ahol csak nők vannak. kb egy órát szoktam, abból 30-40 perc kardio (futópadon gylogolok emelkedőn, vagy biciklizek, lépcsőzöm, ezeket párosítom, váltogatom), utána 30-40 perc "súlyzós" edzés, kis súlyokkal sokat, hasizom földön, fekvőtámasz... szerintem kellenek pihenőnapok, a heti három szerintem elég, de annyi kell!!!

2009. aug. 3. 15:20

Dzsízösz Krájszt!:)

Megnéztem a diéta leírását...na, asszem én ezen már az első nap elvéreznék:)

Én nem bírok ki egy napot sem gyümölcs nélkül. rettentően kívánja a szervezetem. valamint a tojást, gombát, paradicsomot nem szeretem. Nem vok egy könnyű eset, mi?:)

Egyébként ez a diéta hasonlít a Béres Alexandrás Súlykontrollhoz. Arról van vkinek tapasztalata?


Gesztenye, még egy kérdés: te minden nap vagy minden másnap tornázol? Hol ezt olvasom, hol azt, hogy mi a jobb.

Többiek? Ti hogy vtok ezzel?

2009. aug. 3. 15:04

South Beach?

Az nem olyan, hogy nincs benne gyümölcs? Na majd mindjárt utánanézek

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook