Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egészségesebb életmódra váltók gyertek beszélgetni - segítsük egymást! fórum

Egészségesebb életmódra váltók gyertek beszélgetni - segítsük egymást! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. márc. 7. 08:36

Sziasztok! Elég nagy a pangás, de én sem voltam az elmúlt pár napban gép előtt.

Matica örülök/lünk Neked is:)

Csak ámulok és bámulok, ahogy olvastam, hogy már majdnem 10 kilótól megszabadultál. Csak gratulálni tudok Neked! Biztos nem egyszerű így mozgásformát választani. Az úszással hogy állsz? Vagy azt nem lehet?


Én ma fogom felavatni az új biciklimet:))) Nagyon örülök neki. Már fél éve nézegetem, hogy csak meg kellene venni...annyira szép, de úgy féltem. Nem is merem levinni a tárolóba. Inkább felcipeltem...azaz felcipeltettem a párommal, mert olyan nehéz, hogy 1,5 emeletnél feladtam:) Olyan szépen süt kint a nap. Bár biztosan hideg is van még, de nagyon kedvet kaptam. Szerintem végigbicózok a Maros parton.

91. Matica
2010. márc. 5. 14:10

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. Én januárban kezdtem 95 kg-ról. Most 86 kg vagyok. Női mivoltomnak köszönhetően, én is nagyon sok fogyit kipróbáltam már, de mindig visszajöttek azok a fránya kilók. Viszont ilyen dagi még sosem voltam. Léböjttel kezdtem, utána megtripláztam a zöldség és gyümi adagomat, így ment le a 9 kiló. Persze van, hogy eszek olyan kajcsit is amit anno nagyon szerettem, de most már csak mértékkel.

Sajnos a sport, még most sem megy, úgy ahogy szeretném, mert gerinc és csípő beteg vagyok. Két hete nyúzom az ellipszis trénerem, elötte szobabicikliztem, de nekem megterhelő volt.

Örülök, hogy egyre többen vagyunk, akik már nem hisznek a mesékben és az egészséges fogyást részesítik előnyben.

2010. márc. 4. 17:52

Én étkezések előtt szedem a korpatabit...3-4 szemet rágok szét és iszok rá egy csomó vizet.

Viszont a kilók...én nem tudom hogy működik ez. Már nincs is kedvem sokkolni magamat a mérleggel. Észrevettem, hogy mensi után és legalább 10 óra alvás után kevesebbet mutat:)

89. 337ac1489c (válaszként erre: 88. - 73c8b5fe92)
2010. márc. 4. 15:48

Sziasztok!


Nekem van zabkorpa tabim meg krómtabim is, de valahogy egyiknek sem érzem hatását... Ti hogy, mikor szeditek és menniyt?

2010. márc. 4. 09:18

Sziasztok, bekukkantok én is:-)

A paleolit táplálkozás szuperül megy, egyáltalán nem bűnözök, és már rámjön a régi kedvenc gatyám:-) Persze, azért még van mit leadni.

Napocska, a korpatabi jó szerintem, én krómtablettát szedek ugyan, mert nekem leginkább az édesség iránti vágyat kell leküzdenem, de remekül bevált. A Pilatest szerintem mindenkinek érdemes kipróbálnia, aki nem bírja a lihegős tornákat vagy csak most kezd sportolni, ha valamivel, hát ezzel biztos megszereti az ember a mozgást. Nem hittem volna magamról, hogy egyszer várni fogom a mozgásidőt, hát a Pilatessel így lett, alig várom, hogy ma is nekilássak:-)

Kitartást és sikert mindenkinek!

87. 337ac1489c (válaszként erre: 83. - Mosolygós Napocska)
2010. márc. 3. 07:22
Itthon főként RR-re, de heti 1-2szer elmegyek a női fitnessbe is aerobicra:)
2010. márc. 3. 07:22

Sziasztok LÁnyok!!!:)


Képzeljétek, tegnap este még ettem sajna 2 marék magot is, de ezzel együtt is majdnem egy egész kilóval kevesebbet mutatott ma a mérleg, mint tegnap reggel!!!:)


H: 68, 9 kg

K: 68, 1 kg

Sz: 67, 2 kg


:))))))

Na mostantól kell okosnak lennem és kitartani, mert ha tartósabban be tudok menni 67 alá, akkor mondhatom, h. megkezdődött a fogyás. . . :)

85. 156a5eb9fd (válaszként erre: 84. - Moncsicsi83)
2010. márc. 2. 20:23
Életmód váltás: sport, egészséges ételek, víz, semmi édesség (max. étcsoki), kalóriákat figyelembe véve.
2010. márc. 2. 16:10

Sziasztok, bekuksiztam én is.

Ma szabadnapos vagyok, már volt 45 perc Béres torna, 45 perc Leslie Sansone 3 mérföldes tornája (eszméletlen jó, ki kell próbálnotok :)), meg már bringáztam is 5 km-t. Kaja az nem volt épp diétás, de kevés volt és ledolgoztam szerintem :)


Napocska, neked is le fog menni az a felesleges x kg, amit szeretnél, csak ne add fel! :) Ha lassan is, de lemegy. Amúgy is a lassan leadott kg-ok a tartósak.


Emese, neked mivel ment le ez a 27 kg, vagyis milyen diétát követtél? Vagy csak kis adagok, sok sport?

83. Mosolygós Napocska (válaszként erre: 39. - 337ac1489c)
2010. márc. 2. 16:05

Drenaa!

Nagyon ügyes vagy Te is...most olvastam visszább. Mire tornázol?

2010. márc. 2. 16:04

Sziasztok!


Bibie! A pozitív gondolkozás tényleg nagyon sokat segít a cigi letevésénél. Most, hogy így mondod...én is naponta többször meditáltam úgy, hogy már nem is kívánom a cigit, stb... Lehet, hogy ez is közrejátszott. Sőt! Biztos!


Emese!

Moncsicsi!


Mostanában....na jó, kemény 2-3 napja:)...mindig eszembe juttok, hogy, ha nektek ment, akkor én is meg tudok szabadulni attól a 10 kiló plusztól.

Tegnap vettem korpatablettát, hogy ez majd csökkenti az éhségérzetemet. Nem tudom...eddig még annyira nem tapasztaltam ezt a dolgot:) Lehet kell neki egy kis idő. Na meg mondjuk nem is annyit szedek, amennyi rá van írva, hanem kevesebbet. Lehet ez is baj. Majd meglátjuk.

Tegnap nagyon-nagyon-nagyon sokat sétáltam. Nem túlzok, ha azt mondom, hogy legalább 10 kilómétert. Mondjuk utána olyan éhes lettem, hogy megettem több, mint fél zacskó extrudált kenyeret:) Jó sokat, bár könnyű kajcsit. Fél 10 körül ki is dőltem, el is aludtam. De legalább jó sokat mozogtam. Csak arra a fránya tornára nehéz magamat rávenni. De lehet az lesz, hogy most ki is megyek és tekerek a bicón és csinálok pár felülést. No, most már túl sokat írtam, hagyok helyet másnak is.


És borblanka! Üdv köztünk:) Jó lehet ez a Pilates...én még nem próbáltam, bár gondoltam rá, hogy ki kellene, de olyan lusta vagyok. Mindenesetre nagyon sok sikert kívánok Neked is az életmódváltáshoz!

2010. márc. 2. 15:15

Sziasztok, csatlakoznék... Én egy hete kezdtem életmódváltásba, paleo "diétát" követem, nagyon jól haladok, valahogy egyáltalán nem bűnözöm, pusztán attól a tudattól, hogy ez most úgyis hosszútávú, olykor-olykor belefér majd egy-egy nasi, de az még nem most van... Kb 6-8 kg-tól szeretnék megszabadulni, ami nem olyan sok, de már évek óta vacakolok vele (jojók). Mozgás: lustadög vagyok, már attól kinyúlok, ha elromlik a lift, de most a pilates nagyonnagyon bejött, dvd-ről csinálom, és totális kikapcsolódás, irtó kellemes, ráadásul remekül formál, noha ezt egyáltalán nem érzem közben (másnap viszont izomlázak netovábbja).

Sok sikert mindenkinek!

2010. márc. 2. 09:22

A másik fontos, hogy ne akarjatok egy hét alatt 30 kilótól megszabadulni. Maximum 1-1,5 kilótól!!

Én 36 hét alatt fogytam 27 kilót, tehát voltak hetek amikor meg sem mozdult a súlyom. Ilyenkor nem szabad feladni!


Sok sikert mindenkinek :-)

79. 156a5eb9fd (válaszként erre: 75. - Mosolygós Napocska)
2010. márc. 2. 09:19

9 hónap alatt mentem le 82 kilóról 55 kilóra. (összesen 27 kiló). Az előtt pedig 90 napossal fogytam 10 kilót ugyan, de nagyon szenvedtem, azt nem nekem találták ki :-)

Én az életmód váltásra voksolok, mindenkinek ezt ajánlom. Abszolút nem drága, nem kell tonna számra enni csak mértékkel. Pozitívuma, hogy nem csak a fogyás idejére szól, hanem egész életre!

A sport a legfontosabb, akár otthon akár a szabadban, vagy akár napi fél-egy óra séta. Nagyon fontos!!!!

2010. márc. 2. 08:09
Sziasztok! Én is dohányzom. Kb. napi 10 szál töltött cigit szívok el. Ha abbahagynám, nagyon zavarna, ha valaki szívja mellettem vagy érzem a füst szagát. Aki nem dohányzik, hogy bírja mások "bűzölgését"? Körülöttem mindenki szívja. Annak örülnék, ha munkahelyen betiltanák a dohányzást. Akkor én sem szívnék és mások cigiszagát se kellene elviselnem.
77. 4abfd92b5a (válaszként erre: 72. - 156a5eb9fd)
2010. márc. 1. 17:02
igen sikerül! :))
76. 4abfd92b5a (válaszként erre: 74. - Mosolygós Napocska)
2010. márc. 1. 16:59

köszönöm a biztatást, és a támogatást!

igen sikerül! :))


ez az utolso nagy változtatásom, magam sem tudom de a végére hagytam a kivánság listán, de ezt is kihuzom onnan, mert sikerült. :))


többféle verziot hallotam, hogy könnyebb, azt is hallotam nyugodtan szivjan, de minden nap mondjak hozzá megerösitések, mint pl. elengedem a cigarettát mert egészségesen élek, csak a tiszta levegöt szivom a tüdömbe, stb..

ettöl egy-két honap alatt észresem veszem és már nyényleg nem is dohányzom. :))

75. Mosolygós Napocska (válaszként erre: 70. - 156a5eb9fd)
2010. márc. 1. 14:34
Emese!Nagyon ügyes vagy!Megnéztem a képeidet. Mennyi idő alatt sikerült lefogynod? 55 kg...arra sem emlékszem mikor voltam annyi. Talán még általános iskolában:)és az már akkor is soknak számított:)
74. Mosolygós Napocska (válaszként erre: 64. - 4abfd92b5a)
2010. márc. 1. 14:24
Kedves Bibie! Én nem hogy híztam a cigi elhagyásakor, hanem fogytam 7 kilót. Teljes mértékben támogatlak a leszokásban. Egyébként egyik napról a másikra letenni a legkönnyebb. Az első nap, az első hét pocsék, de utána egyre könnyebb.
73. titati (válaszként erre: 59. - Evawitch)
2010. márc. 1. 14:08

Sziasztok!


Nekem is ez a fő bajom...mármint a hasam.

164 cm-hez vagyok 55 kiló...ez még el is menne, de amint eszek egy tányér valamit, vagy nagyobb menyiségű folyadékot fogyasztok, rögtön egy óriási görögdinnye lesz a hasam helyén :-(

Igaz 3 terhesség/szülés már a hátammögött van, de akkor se tudok ebbe belenyugodni :-((((


Szerintetek lehet erre valami megoldás?

72. 156a5eb9fd (válaszként erre: 71. - 4abfd92b5a)
2010. márc. 1. 13:59
Sikerül! Inkább így írd :-)
71. 4abfd92b5a (válaszként erre: 70. - 156a5eb9fd)
2010. márc. 1. 12:15
köszönöm, akkor Te egy jó példa vagy, arra., igy is megy, nekem is sikerül"het" igy... :))
70. 156a5eb9fd (válaszként erre: 64. - 4abfd92b5a)
2010. márc. 1. 11:57

A cigi letevése nem feltétlen jár hízással, ez baromság. Akkor hizol meg ha a cigizést édességgel, rágcsálással helyettesíted. Én 9 év dohányzás után tettem le egyik napról a másikra és fogytam 37 kilót. Szóval: NE NASSOLJATOK!!!!!!! Ha igen, akkor is egészségeset és mértékkel!


:-)

69. vvicus (válaszként erre: 66. - 4abfd92b5a)
2010. márc. 1. 10:29
Bizony ám, az volt! :-)
2010. márc. 1. 10:26
Sziasztok! Ma reggel voltam edzeni. Ahhoz képest, hogy 1 hetet kihagytam, elég jól bírtam. A síelőgépen és a lépcsőzőn sokat köhögtem, mert még mindig meg vagyok fázva. Reggel Activia kefirt ettem egy banánnal. Tízóraira egy joghurtot naranccsal. Teát is ittam. Nekem ez már megszokott, már régóta csak ilyeneket eszem. Ebédre lehet más is, de lényeg, hogy legyen zöldség benne, ha lehet. Vacsorára is könnyebb ételt szoktam enni. Munkahelyen fogok este kajálni, de csak egy kefir lesz normális kenyérrel, esetleg gyümölcs is lesz hozzá.
2010. márc. 1. 10:03
Sziasztok utána olvasgattam , hát gratulálok mindenkinek ezek nagyon csodás eredmények én 55 éves vagyok de én sem adom fel igaz egész életemben a kilók ellen harcolok de most ha minden igaz életmód váltással már meg állt a jojó szindrómám öröm benneteket olvasni csak így tovább egy nő legyen erős kitartó és NŐIES!!
66. 4abfd92b5a (válaszként erre: 65. - Vvicus)
2010. márc. 1. 09:52
jujj..! ez nagyon finom lehet. :))
65. vvicus
2010. márc. 1. 09:40
Sziasztok! Én most megyek majd reggelizni natúr joghurtot egy kevés mézzel édesítve, banánkarikákkal és egy kis zabpehellyel. Ezzel pótolom a csoki iránti vágyamat, nagyon finom. :-)
2010. márc. 1. 09:22

sziasztok!

szép jó napot, és legyen egy gyönyörü hétföi napunk! :))


az egészséges életmod az ami megfogott., bár nem fogyozom,de "nagyon" pozitiv vagyok, :) és sok mindent tudok erröl, ha lelkileg épiteni tudlak benneteket csatlakoznék. :))


amugy a cigit szeretném elhagyni és mindenki azt mondja ez hizással jár, ugyhogy nekem is kell akkor a kontroll., ebben meg majd Ti segithetek. :))

2010. márc. 1. 08:02

Reggelt, én is vagyok egy beköszönés erejéig. Már megyek is dolgozni. ESte 7-8 felé majd benézek!


Szép napot mindenkinek!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook