Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra március 2-től? fórum

Fogyókúra március 2-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
293. magicmag25 (válaszként erre: 292. - -Ada-)
2010. ápr. 12. 12:17

Szia Ada, en meg nem tudtam tartani hosszabb ideig a lebojtot, a foiskolas eveim alatt vegig fogyiztam, heti 3x jartam aerobicra, meleltte futottam, versenyszeruen triatlonoztam, es akkoriban nagyon jol ereztem magam a boromben.4 ev alatt minusz 40 kilo...Azert az enm volt semmi!magam sem tudom, hogyan voltam kepes ra.Valoszinu, mert erzelmileg stabil voltam. A foiskola utan meghaltak a szuleim, es sajnos azota elveszitettem a fonalat...Keptelen vagyok megallni, hogy ne egyek, lusta vagyok sportolni...:(Ebben az evben dontottem el, hogy ha most nem kezded el, akkro soha, igy lement ez akilenc kilo, de meg kell mondjam, nem konnyu, es sokszor elcsabulok. Nem ugy, mint anno, amikor foiskolas voltam...volt, hogyhonapokig edesseg semminem ment le, kepes voltam megallni, hogy csak zoldsegeken, tejtermeken es gyumolcson eltem, hust alig ettem. Szoval valahogy a kitartas fogyott el. Meg az, hogy votl a hatam mogott valaki(Anyukam)aki vegig kitartott mellettem, mert azt akarta, hogy egeszseges legyek. Sajnos nagyon hirtelen itthagytak, igy gyakran olyan erzesem van, hogy ezt meg mindig nem tudtam feldolgozni rendesen. :(

De itt van a parom mellettem, egy gyonyoru orszagban elek, nyaron nyaralni megyunk Spanyolorszagba, kocsival, volna minek orulnom...de neha nehez nagyon!

Na, bocs,hogy ilyesmikkel untatlak. Vigyazz magadra es tarts ki!A lebojtot max egyhetig javasoljak, de orvosi felugyelet mellett!!!

292. -Ada- (válaszként erre: 288. - Magicmag25)
2010. ápr. 12. 09:47

Akkor az úszás viszont tökéletes, mert nem terheli a térdet:-)és nagyon jól lehet vele kalóriát égetni!

Régebben utáltam a futást, de amikor 3 éve elkezdtem fogyózni (ugyanígy mint most+ futás heti 3-5 alkalom) akkor 19kg-ot fogytam. Csak közbejött a kislányom és terhesség alatt nem volt fogyózás és futás.

Ma megint léböjtölök. Csináltad már hosszabb ideig is? Kúraszerűen? Vagy valaki?

2010. ápr. 11. 10:39
Nem eszek sokat,kenyeret egyáltalán nem tészta rizsa krumpli nagyon ritkán
2010. ápr. 10. 19:37
Csak azt vegyetek mindig figyelembe,hogy amit megeszel,azt el is kell egetni!
289. magicmag25 (válaszként erre: 285. - Niki1621)
2010. ápr. 10. 19:36
De miert, Niki621?Ha meg mozogsz is, nem eszelmellette megis tobbet?Vagy esetleg nasizol?Mindennek meg van az oka!
288. magicmag25 (válaszként erre: 287. - -Ada-)
2010. ápr. 10. 19:35

Szia Ada,na ez az,tartsuk a lelket egymasban!Ezt szeretem!En nem nagyon szoktam futni,csak ugy kocogok,mert sajnos a terdem nem nagyon birja.Volt egy mutetem,azota nagyon kell vigyaznom,nehogy tulterheljem.Persze a tulsulyomtol emiatt is meg kell,hogy szabaduljak!-9nalam is,de meg vagy 15-ot le kellene adnom.Most voltam a parkban,kocogni,vagy csak power walking,szoval csak ovatosan.Meg mindig tul nagy a sulyom,sajnos.NEm tudom,hogy fajulhatott el ez ennyire...De most mar tudom,hogy jo uton vagyok.Kevesebb kaloriabevitel es tobb mozgas.Jovoheten meg uszoda is lesz.

16 percig tudsz futni,az mar nagyon jo,en szerintem az elso 5percben kifulladok...:( Csak tarts ki!Egyszer kell lefogynunk...es utana csak tartani es nem zabalni...:)

287. -Ada- (válaszként erre: 284. - Magicmag25)
2010. ápr. 10. 17:41

Na megjöttem! Nem hagyjuk kihalni a fórumot!

Ez a hetem kicsit húzós volt,de legalább jót tett a fogyókúrámnak:-) én is -9kg-nál járok:-)) végre:-) el sem hiszem! Nekem a kocogás egyedül nem megy, ezért barátnőmmel ketten futunk. Nem volt nehéz rábeszélnem őt. Most kezdtük, csak 16 perc (plusz séta előtte-utána 5-5 perc)Te mennyit szoktál futni? És hányszor egy héten?

Szép napot!

2010. ápr. 10. 17:13
pedig majdnem mindennap mozgok és diétázom is kb már van 1 hónapja
2010. ápr. 10. 17:13
Én egyre kövérebbnek érzem magam:S
2010. ápr. 10. 12:59
Haliho,senki nem jart itt utanam?Elhal ez a forumunk...:(En azert kitartok,a kilenc kilo minuszommal,mindjart megyek kocogni,ki a szep napsutesbe!Mindenkinek kitartast kivanok es csak pozitivan!Szep napot!
283. magicmag25 (válaszként erre: 277. - -Ada-)
2010. ápr. 7. 18:41

Reggelire citromos viz a legjobb, beinditja az anyagcseret!Szoval,csak batran!S lassan emelheted a citromlet benne,de persze,frissen facsartrol beszelunk!:)Jo C vitamin forras!

Jo az edes grapefruitle is,mert sok benne az asvanyi anyag es vitamin,nem mellesleg bakterium olo hatasa is van.

282. magicmag25 (válaszként erre: 279. - Csjuli)
2010. ápr. 7. 18:39
Szerintem a mensi miatt vagyok ilyen zabalos,es sajnos nem si birtam ki,hogy ne egyek meg egy marek apro hazi kekszet a kavem melle...:((( Szegyen ream!
281. magicmag25 (válaszként erre: 279. - Csjuli)
2010. ápr. 7. 18:37

Hm..."illeto"....hapsit sejtek emogott...de az alegjobb motivalo ero,ha valakinek tetszeni akarunk!Szoval csak huzz bele,Juli es hipp-hopp lemegy az a par utolso kilocska!

En msot jottem futasbol,vagyis csak kocogas, a terdemet kimelnem kell.Egesz nap szorakozott az internet,es most is,remelem sikerul elkuldenem ezt a bejegyzest,mert mar perszor kinyomta magat...:(

En a paradicsomlevet azert nem javaslom hosszutavon, mert marja a gyomrot.Vagynem tudom, lehet nem mindenki birja.De tenyleg jo egy kis valtozatossag a lebojtben.

En tegnap probaltam csak karfiollevest, es zoldborsot enni,meg ittam csomo zold teat, kamilla teat, nagyonjol esett a kamilla tea.Ajanlom meg a lebojtben a csalanteat es a citromfu teat, kivalo verelenkito hatasa van es meregtelenito is,vizhajto is.Amugy 100%os almalet szoktam felesben asvanyvizzel kortyolgatni meg.Jo nagyon!

Ha lemegy a mensim,utana ujult erovel vagok bele a fogyiba,muszaj,itt a tavasz, lekerulnek a vastag,teli goncok en meg hiaba fogytam kb.9 kilot,meg midnig nagy "tehen"vagyok sajna!Szoval belehuzok!Kitartas csajok es bocs,hogy ennyit irtam!

280. csjuli (válaszként erre: 275. - -Ada-)
2010. ápr. 7. 13:02
Én se léböjtöltem még, nekem annyi volt ez a nap, hogy kb 4 l víz meg zöldség nyersen. Annyiban jó ez a léböjt, hogy összeszűkül a gyomrod, pár napig biztos kevesebbet eszel, mert a kevés is soknak tűnik.
279. csjuli (válaszként erre: 271. - Magicmag25)
2010. ápr. 7. 13:02

Szia!!

Érdekes, hogy éhes vagy, én egyáltalán nem voltam éhes, amikor csak zöldségeket ettem. Ehetsz amennyit bírsz, ha kell 2 óránként is.

Mensi után tök jó a fogyi, mert nincs étvágyad.

Jól esik, hogy örülsz nekem ! Eddig is sokan mondták, hogy fogytam, de most hogy az "illető" is mondta, így már elhiszem. Ideje volt már fogynom, mert sokat kínlódtam már, megérdemlem.

278. spinneli (válaszként erre: 277. - -Ada-)
2010. ápr. 7. 09:22
A sós íz miatt iktattam be a paradicsomlevet, szerintem a léböjt napot is fel kell dobni frissen facsart levekkel, a vitaminokról nem is beszélve.
277. -Ada- (válaszként erre: 276. - Spinneli)
2010. ápr. 6. 21:23
Ez nem is hangzik rosszul:-) Sőt.... A paradicsomlé a kérdés nálam....:-) Az nem biztos hogy ízlene.... Viszont a naranccsal nincs gond és a citromos vízzel sincs:-)
276. spinneli (válaszként erre: 275. - -Ada-)
2010. ápr. 6. 20:57
én még nem tartottam léböjt napot, de hamarosan fogok, fél liter facsart narancslevet, 1 liter paradicsomlevet, és citromos ásványvizet irányoztam elő magamnak.
275. -Ada-
2010. ápr. 6. 20:17

Vagyok-vagyok! Próbálom betartani a mai léböjtölést, de nem 100%, mivel ettem 1 sütit:-( pont édességet....de még mindig kevesebb így a mai kalóriabevitelem, mintha normál napom lenne...

Ti miket isztok ilyenkor? Magicmag neked biztos van vmi jó ötleted:-)Spinelli? Juli?

274. spinneli (válaszként erre: 273. - Magicmag25)
2010. ápr. 6. 18:10

köszi, én is drukkolok.

:)

2010. ápr. 6. 17:57

Igy van, nem art egy kis meregtelenites!Nekem jol telt, kb.mint egy normalis nap.Ezert szeretem a Husvetot itt, mert itt nincs az a felhajtas, sutkerezes ezerrel,meg locsolkodas...na,azt ki nem allhatom.

Foztem egy jo vacsorat a paromnak, es ennyi votl az egesz!Szoval engem nem nagyon vislet meg ebbol a szempontbol!

Csak hajra Spinelli!:D

272. spinneli (válaszként erre: 271. - Magicmag25)
2010. ápr. 6. 17:47

itt vagyok.


A húsvét nem igazán telt a fogyi jegyében, de most visszaállok a normál kerékvágásba, érik egy folyadéknap nekem.

:)

2010. ápr. 6. 17:15

Sziasztok lanyok!En is elkezdtem ezt a zold dietat!Irto ehes vagyok, olyankor mindig elragcsalok egy repat...Vagy napraforgo magot eszek...

Viszont jo hir,hogy ket honap utan a mensim visszatalalt hozzam,es vegre hajlando votl megjonni!:D Kifejezetten orulok neki.

Hajra,Juli, orulok,hogy megdicsertek,hurra,latod,milyen jo az eredmeny!Igyekezz valtozatosan enni tenyleg!

Tobbiek,hogy alltok?Adryka?Ada?Spinelli?Kivan meg itt?Meseljetek, es gyertek,biztassuk egymast!

Szep napot!

270. csjuli
2010. ápr. 5. 19:25

Sziasztok !!

Itt vagyok, most újult erővel kezdem a fogyit, remélem egy ideig ez lesz az utolsó és leadhatom már azt a 3 kilót. Hétvégén olyan személy dicsért meg, hogy fogytam, akinek nagyon számít a véleménye. Ez nagyon motiváló volt, lelkileg is jót tett. Tehát zöld diéta kezdődik. Elterveztem előre az egész hetet, változatosan. Szénhidrátot nem kívánom, fogyó hold is van ezért kihasználom az alkalmat.

A kilókat, melyeket pár héttel ezelőtt leadtam, nem híztam vissza, pedig nassoltam, nem kicsit. Egyre jobban hiszem azt, hogy diétában megtaláltam az "igazit".

Majd igyekszem beszámolni mindennap.

269. magicmag25 (válaszként erre: 268. - -Ada-)
2010. ápr. 4. 18:10
Szia!Orulok,hogy ezt gondolod rolam,hogy kitarto vagyok!Persze en is elcsabulok neha...de nem szabad feladnunk!Tenyleg mertekkel a szenhidratokkal igy az unnep alatt!Erot kivanok hozza lanyok!
268. -Ada- (válaszként erre: 265. - Magicmag25)
2010. ápr. 4. 16:12

Hy!

Még jó, hogy hiányollak, mivel Te is a "legkitartóbbak" közé tartozol és már régen nem írtál, na meg szeretem is olvasni a hsz-aidat:-) Húsvétkor is mértékkel az evéssel és szénhidrátmentesen!! Na most csak ennyi sikerült...

Mindenkinek Kellemes húsvéti Ünnepeket:-)

2010. ápr. 2. 13:54
Na,mindenkitol bocs,hogy ilyen erzelgos lettem!!!!!:D
266. magicmag25 (válaszként erre: 259. - 308da614da)
2010. ápr. 2. 13:53
Tudod,Adryka,csak elhatarozas kerdese.Pl en nagyon szeretnek majd kisbabat,de ahhoz le kell fogynom meg vagy 15 kilot, hogy egyaltalan probalkozzunk a parommal.Nekem ez az ami erot ad ehhez!Neha elcsabulok,de amikor a parom ramnez, hogy azert azt az utolso csokitorta szeletet mar nem kellene...akkor kicsit elszegyellem magam...De tudod,muszaj fogynom, mert nem jo az egeszsegemnek,nem jo a sizvnek, alig kapok neha levegot,ha lepcsoznom kell, es fajnak az izuleteim.Nalam ez is nagy motivalo ero.S csunya ilyet mondani,de sajnos nem akarom ugy vegezni,mint a szuleim.Az 50es eveik legelejen mentek el,mindketten,anyukam hasnyalmirigy tumorban,apukam tudoemboliaban.Apukam 2es tipusu cukorbeteg volt,valoszinuleg en is orokoltem,szoval tobbszorosen motivalt vagyok,hogy muszj arendeznem a kiloimat, hogy ne keruljek hasonlo helyzetbe,hogy lathassam majd meg az unokaimat...
265. magicmag25 (válaszként erre: 264. - -Ada-)
2010. ápr. 2. 13:49

Sziasztok!Szia Ada!Ez jo erzes,hogy hianyolsz...:D Nem tudtam jonni,mert Angliaban voltam az emberemmel, ott volt neki treningje es az utolso 2 napon elvitt magaval,szoval felfedeztem Birmingham-et...Nagyon jo votl es nem is ettem tul sokat,csak amennyit kivantam.Mostanaban szerencsere nem vagyok olyan kivanos.Valahogy sikerult visszabb fognom magamat aszenhidratok teruleten.A baratnom meglatta,hogy hany kilo vagyok es kozolte,ha egy tiz kilot nem dobok le surgosen,nem all velem szoba tobbet.Megigertem neki,hogy dolgozom az ugyon,es kitalaltuk,hogy heti egyszer eljon es duci treninget csinalunk egyutt.Persze o csak 56 kilo...:P

En nem fogytam semmit,talan kozrejatszik abban,hogy nem sokara meg kellene jonnie...De mar nem hiszek a csodakban sem.Voltam orvosnal is,mert mar majdnem ket honapot kesik a mensim,es nem vagyok terhes sem.Doki szerint ne aggodjak.EN azert nem vagyok megnyugodva teljesen.Majd megyek nemsokara vissza vervetelre.

Ennyi velem a tortenes.Remelem mindannyian jol vagytok es jol haladtok a fogyival.

264. -Ada-
2010. ápr. 1. 13:09

Ezt nem is tudtam... Köszi! Akkor most 2 hétig még jobban belehúzunk:-)



Többiek? Merre vagytok? Napok óta senki sem jár erre?Magicmag nagyon hiányollak!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook