Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogyókúra férfiként fórum

Fogyókúra férfiként (beszélgetős fórum)


2012. febr. 5. 10:53
Próbáld ki amit írtam neked, nekem azzal nagyon jól ment. Hétfőn kezdem, te is kezdheted velem. Majd minden pénteken írom, hogy mennyi ment le. :D
12. Chrysstina (válaszként erre: 1. - Zsozsolt)
2012. febr. 5. 10:02

Kedves Zsozsolt!

Ha nőként ajánlhatom Neked: reggel éhgyomorra egyél gyümit, délelőtt igyál gyümteát (én azért ezt iszom mert elég édes magától) délben pedig a munkahelyi kosztból válogasd ki, ami husi és zöldség. Kerüld viszont a lisztet, cukrot, krumplit, burgonyát.

Délután-este pedig egyél zöldséget.

Kérdés persze, hogy idáig mit és mennyit ettél?

Ha nagyon sok kalóriát és ch vittél be, lehet, hogy egy ilyen lájtos étrend sokként ér Téged is és a szervezeted is. Mindenképpen életmódot kellene váltani, ami tudom, hogy nem könnyű, de nem is lehetetlen!

Mozgásban ekkor túlsúly és ülő munka mellett lehet, hogy eleinte a tempós gyaloglás is elég! Nem kell megszakadni, mozogni kell, és jól érezni magad!

(Rajtam nem sok plusz van, de még így is nehéz a kemény torna is és a futás is!)

Sok sikert!

Ja és a kilók olvadását ne siettesd! Hány év alatt is másztak rád?

11. nik84 (válaszként erre: 4. - Zsozsolt)
2012. febr. 4. 21:49
igen, tejtermékek, hús, tojás és jó sok zöldség! lehet pl szobabicajozni, az megy tv-zés közben is:) vagy próbáld ki a kettlebellt, azt is lehet otthon, (nagy körültekintéssel), és az jó férfias sport! súlyzós edzést is lehet otthon, most már olcsón lehet kapni tárcsás kézi súlyzókat, interneten tömérdek edzésterv található hozzá.
2012. febr. 4. 21:36

Én mindig feladtam ha nem hétfőn kezdtem egy kúrát.

Érdekes, hogy aki azt mondja, hétfőn kezdem "majd" azt kinevetik, hogy csak halogatja. De én ha ezt mondtam mindig sikerült végig csinálnom.

9. Zsozsolt (válaszként erre: 8. - Đarcia)
2012. febr. 4. 21:31

Igen!!!De nemám magyarul! Ahány nap, annyi nyelven lehet megtanulni, hogy egy, kettő, három. :) Így az ember jobban tud koncentrálni a tudatos légzésre. :)

mondák

8. Đarcia (válaszként erre: 7. - Zsozsolt)
2012. febr. 4. 21:26

Még matekozzak is közben. :D

Az első 10kg után már nem annyira nehéz a mozgás.

7. Zsozsolt (válaszként erre: 5. - Đarcia)
2012. febr. 4. 21:24

Kapar a torkod? Nekem ezt ajánlották: tudatosan figyelve 3 számolásig be, majd 3 számolásig ki a levegőt..ekkor könnyebb a légzés és a tüdőnek, toroknak, orrnak is

na,majd meglátjuk, hogy működik-e ez mínusz 15 kg után :)

2012. febr. 4. 21:22

A kondi jó ha gyúrsz, az segít.

Mert ha sokat erőlködsz a súlyzókkal akkor mellette a bicikli meg az ilyenek könnyűnek fognak tűnni.

5. Đarcia (válaszként erre: 4. - Zsozsolt)
2012. febr. 4. 21:21
Nekem a lábam fáj és kapar a torkom, meg majd megfulladok. :DD
4. Zsozsolt (válaszként erre: 2. - Nik84)
2012. febr. 4. 21:16

Köszi!!Mi az a fehérje ebben a témakörben? Tejtermék és hús?


A mozgásra sincs ötletem. Konditermet utálom, a futástól fáj a lábam, az uszoda "nem elérhető". Marad a séta. Hóban nem is olyan könnyű. :):(

3. Đarcia (válaszként erre: 1. - Zsozsolt)
2012. febr. 4. 20:59

Én ismerek valakit, ő egy év alatt fogyott 60kg-t. Mozgás nélkül mert az orvosa azt mondta, hogy ha nem fogy, akkor meg fog halni.


Holnap nézek át hozzá, elkérem a receptjét.

Majd átküldöm.

2012. febr. 4. 20:54
kezdj el mozogni, és vacsorára csak fehérjét egyél. Minimalizáld, vagy inkább hagyd el a finomliszes kenyeret, péksütiket, és cukrot! A heti egy kiló fogyás egészséges, szóval a 30 kiló kb 8 hónap.
2012. febr. 4. 20:51

107 kiló vagyok a 177 cm-hez. Hogyan fogyjak le?

Ülőmunkát végzek. Bent eszem ebédet a céges étterembe ( nem tudok bevinni ebédet).

Hogyan, miben változtassak?

Mennyi idő alatt lehet lefogyni 20-30 kilót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook